11 Weeks Grūtnieces

Pēc 11 grūtniecības nedēļās turpina aktīvu attīstību un izaugsmi auglim tajā laikā viņš bija jau 9 nedēļu laikā no ieņemšanas brīža.  Auglis pie 11 grūtniecības nedēļās ir izstrādājuši nieri

Izmaiņas auglim

No lieluma auglis garums pie 11 grūtniecības nedēļās līdz 5 cm, un sver 7-8 gramus, kas atbilst lielāko aizplūšanu uz to lielumu. Viņš sakārtoja lēnām, viņa galva joprojām dominē pār ķermeni. Nedzimis bērns ir spējīgs stiept, pacelt galvu, saliekt lielas rokas un pirkstus izspiest savu roku dūre. Viņš reaģē uz kairinājumiem no ārpuses - šķaudīšanu un klepu māte saņēma viņas pārtiku, un citi.

Ausis uz galvas augļa stādīt joprojām ir zems, un viņa acis plaši novietotas, bet tajā pašā plaknē.

Šajā laikā, nedzimis bērns veidojas Iris acis, vokāls auklas, pirmos šūnas (asins šūnu skaits). Starts cilni ārējo dzimumorgānu, un ultraskaņas pie 11 grūtniecības nedēļās pieredzējušu uz mašīnas ekspertu klasē dažkārt var noteikt dzimumu auglim.

Pēc 11 grūtniecības nedēļās jau ir labi attīstīta pumpuri, un augļi var urinēt amnija šķidrumu. Placenta palielina skaitu asinsvadu, tas pilnībā pabeidz veidošanos, rūpējoties par visiem vajadzībām audzēšanas auglim. Ieskaitot placentu nes noņemot vielmaiņas atkritumus no amnija šķidrumu mātes asinīs. Tādējādi, māte atrodas uz nieru dubulto slogu ne tikai tāpēc, palielinot asins tilpums kuģiem, bet arī sakarā ar to, ka tas ir nepieciešams, lai strādātu, un auglim.

No zarnu par 11 grūtniecības nedēļās sienas veikt pirmo peristaltiskie kustības - mācības sāk sagremot pārtiku pēc dzimšanas.

Izmaiņas sievietēm 11 nedēļu grūtniecības

Pēc 11 grūtniecības nedēļās bieži agri simptomi toksicitāti, veselību un garastāvokli uzlaboja. Lai gan dažas sievietes sāk sūdzēties par aizmāršība un apjucis uzmanību, ka var būt saistītas ar hormonālās izmaiņas.

Vēdera apkārtmērs 11 grūtniecības nedēļās pieaug nedaudz. Tas ir galvenokārt saistīts ar vispārējo pieaugumu grūtniecības svara un ķermeņa tauku, kā dzemde vēl nav izgājušas iegurni. Ja jūs gaidīt dubultā vai trīskāršā vēders 11 nedēļas grūtniecība jau ir skaidri redzams.

Arī pieaugums apjoma un krūšu, sieviete bieži tiek atzīmēts spiedoša sajūta pašiem drēbes. Veltīta 11. grūtniecības nedēļai, kas var parādīties brīdī krūšu sprauslas ir normāls variants. Saspiest tos ir neiespējami. Dažreiz tie tiek saglabāti līdz dzemdībām.

Veltīta 11. grūtniecības nedēļai maksts sliktāk, nekā tie, kas bija pirms grūtniecības. Bet, ja tie ir off-balts vai caurspīdīgs un bez smaržas, pieredze nav nepieciešama.  Vēders 11 grūtniecības nedēļās ir nedaudz palielinājies

Šajā laikā, sieviete var sajust siltumu un plūsmas, kas saistītas ar palielinātu asins daudzumu asinsvados un paātrinājumu metabolismu.

Grūtniece Ieteikumi sieviete 11 nedēļas

Ja grūtniece nav ieguvuši reģistrēta un neizturēja noteiktos eksāmenus, ir ieteicams to darīt pēc iespējas ātrāk. Agrā reģistrācija novērš nelabvēlīgu grūtniecību.

Pēc 11 grūtniecības nedēļās, lai izvairītos no līgumslēdzējām vīrusu infekcijas, īpaši masaliņu. Šis vīruss izraisa malformācijas no augļa, vai pat nedzīvs piedzimis bērns, ja kontakts sieviete ar viņu pirmo reizi.

Var negatīvi ietekmēt augļa anestēziju un rentgena, piemēram, zobu ārstēšanas laikā. Daži anestēzijas veidi ir pieļaujama tikai pēc 12 nedēļām.

Lai nebūtu pārslodzes jau darbojas ar lieko slodzi nierēm grūtniecība, nedrīkst izmantot ļaunprātīgi šķidrumu, it īpaši naktīs. Pretējā gadījumā, tas ir neiespējami izvairīties no tūskas, tas var negatīvi ietekmēt veselību auglim.

Ja Jums rodas sāpes 11 grūtniecības nedēļās, lokalizēti vēdera, vai asiņošana no maksts, cik drīz vien iespējams, lai apmeklētu ārstu.

Яндекс.Метрика