12 nedēļas grūtniecības

Pēc 12 nedēļu grūtniecības, nedzimušais bērns būs 10 nedēļas no brīža, kad apaugļošanās. Tuvojas beigām pirmajā trimestrī, ar kuru laiks auglis jau veidojas visu orgānu un sistēmu, tās turpina attīstīties un atšķirt.  Pēc 12 grūtniecības nedēļās var noteikt dzimumu bērna

Izmaiņas auglim

Izmērs auglim pie 12 nedēļu grūtniecības garumā līdz 6-7 cm, svars sasniedz 12-14, no veida nākotnes bērnu izdilis un nesamērīgs - galvas lieluma joprojām padara lielāko daļu no tās garuma.

Pēc 12 grūtniecības nedēļās ir labi koordinēts darbs nervu un muskuļu sistēmu - padara augļus dažādu kustību dzemdē. Piemēram, kad saskaras ar dzemdes sieniņu, tas ir Atgrūda ar to, padara sejas, žokļu kompreses un sūkā viņa pirkstiem. Māte nejūtas šo kustību, jo nedzimis bērns ir pārāk mazs.

Intensīvi izstrādāja sajūtas - augļus 12 nedēļu grūtniecības spēj reaģēt uz gaismu (pagriežas prom no spilgtiem avotiem), degustēt amnija šķidrumu.

Viņi sāk stingrāka un kļūst ciets kaula uz pirkstiem trūkstošajiem auss. Uz pirkstiem āda sāk veidot attēlu, kas turpinās noteikt unikalitāti cilvēka pirkstu nospiedumi.

Kā daļu no cilvēka asins šūnu pēc 12 grūtniecības nedēļās, šķiet, izņemot sarkano asins šūnu balto asins šūnu, kas atbild par imunitāti un dziedināšanai audos.

Ultraskaņas pēc 12 grūtniecības nedēļās rādīs, kā samazināt kamera sirds un dzimuma auglim. Tomēr nākotne ir ne vienmēr mazulis rāda savus dzimumorgānus pētījuma laikā, šķērsojot kājas ar otru.

Pie grūtniecība 12 nedēļas ātri palielina amnija šķidrumu. Ja 10. nedēļā tas bija tikai 30 ml, tad 2 nedēļas to skaits palielinās gandrīz 2 reizes. Amnija šķidrums veic vairākas svarīgas funkcijas, lai saglabātu vielmaiņu un gāzes apmaiņas auglim līdzsvaru. Kopš izveides placentu ir galvenais filtrāta daļu ūdens no mātes asins plazmas.

Izmaiņas sievietēm pēc 12 grūtniecības nedēļās

Laika periodā līdz 12 nedēļām grūtnieces svars sāk nepārtraukti palielinās. Līdz tam laikam, normāls kopējais svara pieaugums nedrīkst pārsniegt 3 līdz 5 kg.

Turpina palielināt slodzi uz sirds-asinsvadu sistēmu un nieres grūtniecēm.

12. nedēļā grūtniecības fenomena agrā toksicitātes normāli darboties, un labi ir ievērojami uzlabojusies.

Jaunām izjūtām varētu pievienot niezi krūtīs, augšstilbiem un vēdera. Uz sejas var parādīties agri vecuma plankumi un zirnekļa vēnām, kas pazudīs pēc dzemdībām.  Augļa garums pēc 12 nedēļu grūtniecības - 6-7 cm

Vēders pēc 12 grūtniecības nedēļās sāk palielināties izmēros. Intensīvāks šis pieaugums rodas gadījumā, daudzaugļu grūtniecības. Dzemde pamazām nāk ārā no iegurņa dobuma, sasniedzot kaunuma kaula šuvi. Grūtniecība saistībā ar šo reti cieš no aizcietējumiem un bieža urinēšana.

Sāpes 12. grūtniecības nedēļai ir mazāk norūpējušies, placenta strādā ar pilnu jaudu un risku aborts atbilstoši minimālajām ieteikumiem ārsta. Bet gadījumā, ja asiņošana 12 nedēļu laikā, ir liela varbūtība pārtraukuma.

Eksāmens 12 grūtniecības nedēļās

Par ultraskaņas pēc 12 grūtniecības nedēļās var noteikt dzimumu bērnu. Taču tas prasa aptauju par modernu un augstas precizitātes iekārtas. Turklāt, ultraskaņas precizē periodu grūtniecības, atklāj bruto kroplības. Šī aptauja ir laika ierobežojums asinsanalīzes alfa-fetoproteīna, kas parāda iespēju hromosomu anomālijas. Īpaši tas ir nepieciešams veikt sievietēm, kas vecākas par 35-40 gadiem.

Arī ikdienas vizīti pie ārsta laikā iet grūtnieci urīna analīze.

Яндекс.Метрика