13 Weeks Grūtnieces

Pēc 13 grūtniecības nedēļās auglis tiek veikts 11 nedēļas pēc apaugļošanās. Viņam ir 3 pilnus kalendāros mēnešus, jo tas ir sākums 4. Lunar mēnesī.  Izmērs auglim ir 13 nedēļu grūtniecības - 7 cm

Izmaiņas auglim

Izmērs auglim pie 13 grūtniecības nedēļās līdz 7 cm un sver apmēram '23 Savu ķermeni pamazām velk garumā, un attiecība galvas / organismā pakāpeniski samazinās, tāpēc galva, šķiet, nav tik liels.

Daudz variācijas par šo terminu notiek gremošanas trakta auglim. Nākotnē bērnam ir pilnībā izveidota aizsākumu piena zobi, kas atrodas dziļi smaganas un tiks samazināta tikai pēc 5-6 dzīves mēnešos. Ļoti reti zemākas priekšzobi sāk augt dzemdē, un bērns ir piedzimis ar zobiem jau.

No zarnu gļotādas bārkstiņām veidojas, kas piedalīsies barības sagremošanu. Augļi padara norīšanas - viņš norij amnija šķidrumu un gremošanas traktā notiek braukšanas gremošanu. Apstrādātie atlikumi nav iet no zarnām un uzkrājas to formā mekonijs - sākotnējā izkārnījumos. Aizkuņģa dziedzeris ražo insulīnu aktīvi - hormonu, kas regulē ogļhidrātu vielmaiņu.

No 13 nedēļu grūtniecības nākotnes zēniem, kas prostatas dziedzeri un olnīcas nākotnē visas meitenes veidojas ola (aptuveni 2 miljoni), kas būs nobriedis pēc dzimšanas.

Kustība auglim pie 13 grūtniecības nedēļās nav tik aktīva un haotiska kā jebkad. To var redzēt uz ultraskaņu pie 13 grūtniecības nedēļās. Mazulis jūtas daļu no sava ķermeņa, nabassaites, būvē un stiepjas sejas. Viņš neredz - acis, uz gadsimtiem ilgi, bet tas reaģē uz gaismu. Mīmiskās muskuļi veidojas tā, ka bērns tikai frowns un "dusmīgs." Muskuļi, kas veido piespiedu smaids, vēl nav pietiekami attīstīta.

Ādā auglim veidojas taustes receptoriem, padarot to justies pieskārienu un spiedienu. Nedzimušais bērns no 13 grūtniecības nedēļās reaģēt uz mainīgajām statusa māti, un es vairākas reizes dienā, lai mainītu savu pozīciju dzemdē. Veidojas sviedru dziedzeri ādā, un uz viņa galvas - pirmā matiem.

Šajā periodā augļa sirds jau ir iekšā krūtīs, fasādes aizsargāta pamats krūšu kaula skrimšļiem, tur bija sākumi ribām. Drīz mazulis centīsies veikt apmācības elpošanas kustības.

Izmaiņas sievietēm 13 nedēļu grūtniecības

Jostasvietu izlīdzina un vēders 13 grūtniecības nedēļās sievietēm lēnām palielinās izmēros. Sakarā ar to, viņa nevar valkāt svārkus vai izdilis vecās kleitas, kas ir saspringts.

Tas sākas visvairāk brīdis - māte un viņas nedzimušais bērns ir labi pielāgoti ar otru. Grūtnieces labklājību, un dzemdes un augļi pats par sevi nav tik liels, tas bija grūti sievietei staigāt. Dažreiz, jo daži īpatnībām atrašanās dzemdē var būt nagging sāpes pēc 13 grūtniecības nedēļām šajā cirkšņos krokām. Tas ir saistīts ar faktu, ka stiept apaļo saišu. Šajā gadījumā pestīšana varētu būt pirmsdzemdību pārsējs un ārsti iesaka, ka sievietes nav celms un regulāru atpūtu.

Veltīta 13. grūtniecības nedēļai no dzimumorgānu trakta parasti skaidrā vai bālgans, daudz bagātīgāka, nekā tas bija pirms grūtniecības. Tos nevar sajaukt ar strazdu, kur izlādes konsistence atgādina biezpienu, un tiem ir pievienots dedzināšana un nieze.  Bērna svars 13 grūtniecības nedēļās - 23 g

Sakarā ar hormonālās izmaiņas un strukturālās iezīmes saistaudu uz krūtīm vai vēdera sieviešu var parādīties kā stiepjas bālgans vai tumši rozā radiālo svītras.

Aptauja 13 grūtniecības nedēļās

Nav īpaši pētījumi par šo terminu tiek prasīts. Ultraskaņas at 13 grūtniecības nedēļās ievada tikai tad, ja ārsts uzskata, ka tas ir vajadzīgs, kā arī tiem, kuriem nav laika par pirmo ultraskaņu.

Regulāra uzraudzība ļauj urīns atklāt agrīnās pazīmes preeclampsia vai pielonefrīts.

Pa šo laiku, sievietei būtu jāvērtē eksperti:

  • Optometrists;
  • Terapeits;
  • Ginekologs.

Saskaņā ar liecību dažreiz noteiktajā konsultāciju kardiologa vai endokrinologa.

Яндекс.Метрика