14 Weeks Grūtnieces

Pēc 14 nedēļu grūtniecības vecumā auglim ir 12 nedēļas, ir ceturtais mēness mēnesis attīstību. Future baby turpina strauji augt. Pie 14. nedēļā, līdz pirmā trimestra laikā.  Pēc 14 grūtniecības nedēļās auglis var noteikt bezsamaņā smaids

Izmaiņas auglim

Augļa pēc 14 grūtniecības nedēļām izmērs ir apmēram 8, 5 cm, svars 30 - '40 izskats arī mainās - tas kļūst kā mazs cilvēks. Tās parasti vietu aizņem ausīm un acīm, zods ir izgatavots skaidri redzams uz kakla, mati uz viņa galvas aizstāj ar vairāk blīvs uz tausti.

Par taukaudu rezerves nav deponēts zemādas audos, tādēļ veida augļu šķiet plānas un novājējusi. Viņa āda ir klāta ar vellus matiem (kažokā) un biezu bālgans smērvielu. Caur taustes receptoriem ādā ap augli jūtas dzemdes sienas, viņa rokas un kājas, nabassaites. Constant stimulācija no šiem receptoriem dzemdē stimulē smadzeņu attīstību.

Pēc 14 grūtniecības nedēļās sagatavot elpošanas sistēmu auglim. Vilcieni lielus samazinājumus elpošanas muskuļu - diafragma, plaušas, lai veidotu šķidrumu, kas aizpilda elpceļus. Sejas muskuļi jau izstrādāta, un tagad saskaras auglis ir ne tikai negatīva, ir iespējams noteikt pirmo bezsamaņā smaidu.

Zarnās sāk kustēties žulti. No 14. nedēļu grūtniecības nevaru klausīties augļa sirdsdarbība caur mātes vēderā, darīt to ar īpašu dzemdniecības stetoskops veidā caurules.

Pēc 14 grūtniecības nedēļās par karkasam eritrocītu (sarkano asins šūnu skaits) veidojas augļa specifiskus antigēnus, kas ir atbildīgs par asins grupu. Šī tā saucamā rēzus un ABO antigēniem. Kopumā šūnu sastāvs asinīm augļa joprojām ir nestabila.

Izmaiņas mātes grūtniecības 14 nedēļas

Pēc 14 grūtniecības nedēļās, sieviete savieno ar savu stāvokli sajūta apzināti. Vēders 14 grūtniecības nedēļās ir noapaļota, ar krūts nekaunīgi meli tā mainās smaguma centru no ķermeņa, pārvietojot to. Ne pēdējā loma hormonālās izmaiņas organismā, kas veicina mīkstināšana no locītavu saišu, jo īpaši gūžas locītavu un kaunuma kaula šuvi. Viņš sāk veidoties sava veida "lepnās" gaita grūtnieču, dažkārt sauc arī par "pīle".

Materiālie 14 nedēļas grūtniecības kļūst un svara pieaugumu. Nozīmīgs ieguldījums šo, ko pieaugošo dzemdē, un piebilst daudzumu amnija šķidrumu.

Ķermenis dzemdes var sajust caur vēdera sienu sieviešu, tā paceļas virs kaunuma kaula šuvi 10 -. 12 cm no šī perioda pie uzņemšanas ginekologa pārbaudīs izmērs dzemdes atbilst izaugsmi (centimetros virs maksts), gestācijas vecums (nedēļās).

Veltīta 14. grūtniecības nedēļai, kas var būt no maksts, diezgan bagātīgs, bālgans vai caurspīdīga. Tā ir zīme par veselīgu grūtniecības plūsmu.  Pēc 14 grūtniecības nedēļās tas jau ir iespējams noklausīties mazuļa sirdsdarbība

Aborts ir iespējama jebkurā posmā, tas var izraisīt izteiktu fizisku vai emocionālu stresu, infekcijas vai fizisku slimību mātes. Sāpes pēc 14 grūtniecības nedēļās, kas vēdera vai muguras kā zīmi par draudiem pārtraukuma ir krampjveida raksturs.

Aptauja 14 grūtniecības nedēļās

Kad grūsnas sūdzības par smagu nespēks, miegainība, bālums viņas āda pie 14 nedēļas regulāru pārbaudi laikā, ārsts var izrakstīt kopēju asins analīzes, lai izslēgtu anēmiju. Samazināts hemoglobīna līmenis par šo terminu var atrast pirmo reizi. Korekcijai anēmijas visbiežāk izmanto dzelzs preparāti orālai un folijskābes.

Ultraskaņas pēc 14 grūtniecības nedēļās netiek regulāri veikta. Bet ir nepieciešams uzraudzīt klātbūtni riska vai draudu pārtraukuma. Lieki ultraskaņas starojums ir nekaitīgi auglim, bet tomēr tās nedrīkst izmantot ļaunprātīgi.

Ik pēc 2 nedēļām grūtniecības turpina veikt urīna analīze. Nelabvēlīgie simptomi ir noteikt olbaltumu, eritrocītu, leikocītu vai baktērijas.

Яндекс.Метрика