15 Weeks Grūtnieces

Pēc 15 nedēļu grūtniecības vecumā auglim ir 13 nedēļas pēc apaugļošanās.  Pēc 15 nedēļu grūtniecības, auglis veidojas skelets

Izmaiņas auglim

Izmērs augļa 15 nedēļu grūtniecības garums ir aptuveni 10 cm, tā svars ir 70, tiks mainīts izskatu un proporcijas organismā - garums rokām un kājām tagad ir identiski, ausis kļūt formas izskatu, attālums starp acīm augļa nedaudz ir samazinājies.

Pēc 15 grūtniecības nedēļās aktīvi veido skelets bērns, skrimšļi sāk aizstāt ar kaulu, tā pamats ir aktīvi uzkrāt kalciju un fosforu.

Ultraskaņas 15 grūtniecības nedēļās, lai noteiktu dzimumu auglim, jo ​​viņa ārējie dzimumorgāni ir skaidri nošķirami.

Ādas nedzimis bērns ir 15 grūtniecības nedēļās nav tik caurspīdīgs, tas iegūst sarkanīgu krāsu, jo tā spīd cauri asinsvadiem. Intensīvi funkcionējoši tauku dziedzeri uz ādas, tie veido vernix, kas aizsargā ādu tūlīt pēc piedzimšanas bērnam.

Palielināt apjomu amnija šķidrumu vēderā, jo 15. nedēļā no grūtniecības skaits ir tuvu 100 ml. Sterils augļūdeņi, to struktūra tiek atjaunināta 10 reizes dienā. Viņi apgalvo, pastāvīga iekšējā vide auglim, tā nodrošina optimālu temperatūru aptuveni 37 grādiem.

Pēc 15 nedēļu grūtniecības, auglis sāk veidoties beznosacījuma refleksus, kas paturēti augļa stāvokli. Šajā pozīcijā auglis dzemdē aizņem minimālu apjomu, tas ir sarullēts, viņa zods noliec uz krūtīm, rokām un kājām saliektām un tuvu ķermenim. Augļa vieta ir piemērota arī tāpēc, ka tas ļauj nodot grūtniecību līdz noteiktajam termiņam. Viņa saglabāts jaundzimušo kādu laiku pēc dzemdībām.

Izmaiņas sievietēm 15 nedēļu grūtniecības

Visas izmaiņas, kas rodas ar augļiem vienalga, ietekmē stāvokli grūtnieces.

Vēders 15 grūtniecības nedēļās ir labi redzami, augstums dzemdes fundus virs maksts ir 13-15 cm.

Sakarā ar intensīvu veidošanos skeleta sistēmas augļa būtiski palielina nepieciešamību pēc kalcija un fosfora. Viņš uzskata šīs vielas no mātes ķermeņa, lai kalcija trūkums var vispirms atrast sev 15 grūtniecības nedēļai pasliktināšanos zobu veselību un krampji apakšstilbu muskuļos, īpaši naktī.

Šajā laikā hormoni ir vairāk vai mazāk stabilizējies, bet var pieteikties simptomus elpas trūkumu naktī, rinīts grūtniecēm un pat deguna asiņošana. Izskats rinīta sakarā ar to, ka asins daudzums, kas cirkulē kuģu palielinās, un caur deguna gļotādu un asinis sāk iet pāri, kas izraisa strūklu tās uzbriešanas. Šie simptomi nav jābaidās, lai 15 nedēļas grūtniecības tiek uzskatīti par variantu normāli.

Sieviete vairs atjaunināta un zaudēt matus, tādēļ, to izskatu var uzlabot pat 15 nedēļu grūtniecības. Šāds posms matu augšanu ir saistīta arī ar hormonālās izmaiņas, proti, ietekmi progesterona. Pēc dzimšanas, vecais mati parasti sāk krist un intensīvi atjaunināts.  Vēders 15 grūtniecības nedēļās ir labi redzami

Uz ādas (īpaši uz sejas, krūšu un vēdera), var parādīties tumši plankumi. Tajā pašā laikā var kļūt izteiktāki vasaras raibumi, sprauslas un areola.

Izolācija 15 grūtniecības nedēļās no krūtsgals nelielu daudzumu jaunpiena ir mācības zīdīšanu pēc dzimšanas un zīmi, ka mātes piens būs pietiekami.

Parasti sāpes 15 grūtniecības nedēļās nevajadzētu būt. Dažreiz sieviete var izjust vieglu diskomfortu, jo stiepjas no dzemdes saišu. Šis diskomforts var pārvarēt, izmantojot pirmsdzemdību pārsējs, kas pārdala smagumu pieaugošo vēders. Ir arī ieteicams ierobežot fiziskās aktivitātes.

Aptauja 15 grūtniecības nedēļās

Ultraskaņas 15 grūtniecības nedēļās nav indicēta. Ar šo metodi pārbaudes tagad ir iespējams viegli noteikt dzimumu auglim.

15 nedēļas tiek uzskatīti labākais laiks amniocentēzes - saņemt amnija šķidrumu testēšanai. Analīze var sniegt informāciju par to saturu bilirubīna un proteīnu hormoni, uz grupas biedru augli. Līdzīgā pētījumā par sievietēm, kam nepieciešama ar vairākiem iepriekšējiem spontāno abortu, ģenētisko slimību, un dažreiz ar negatīvu asinsgrupu Rh sistēmas. Pēc 15 grūtniecības nedēļas amniocentēzes droši kā dzemde ir inerta.

Яндекс.Метрика