16 Weeks Grūtnieces

Nedzimušais mazulis 16 grūtniecības nedēļās veica 14 nedēļas pēc apaugļošanās vai 4 kopējais Mēness mēnesī.  Izmērs augļa 16 nedēļu grūtniecības - 11 cm

Izmaiņas auglim

Izmērs augļa 16 nedēļu grūtniecības no vainagu uz astes ir 11 cm, sver jau 100-120 g

Zemākas rumpja un kājas nākotnes mazulis turpina augt, garums kāju jau pārsniedzis rokturi. Kustība auglim kļūst daudzveidīgāka, tā var saglabāt kaklu taisni, pagrieziet galvu dažādos virzienos.

Jo "mācību režīms" funkciju, daudzi orgāni gremošanas trakta:

  • Kuņģa;
  • Aknu;
  • Zarnas;
  • Žultsvadu.

Līdz 16. grūtniecības nedēļai auglis ir izveidojusi pastāvīgu daļu no asinīm. Veidošanās asins šūnu pirms šīs dienas notiek aknu, ādas vai dzeltenuma maisiņā, un 16 grūtniecības nedēļās asinsradi ņem sarkano smadzenes auglim. Tas atrodas spongiozā kaulu un ir atbildīgs par veidošanās asins šūnu visā dzīvē. Turklāt augļa serumā bija īpašas olbaltumvielas, kas kopā ar antigēnu eritrocītu veidojas asins grupa.

Eritrocītos (sarkano asins šūnu skaits), kas auglim 16 grūtniecības nedēļās, tā saukto augļa hemoglobīna. Tā atšķiras no parastās pieaugušo hemoglobīns, kas saistās labākus un vairāk skābekļa molekulas, kas ļauj augļa asinis efektīvi veikt skābekļa piegādi. Pēc dzimšanas, hemoglobīna pirmajos mēnešos sabrūk, dodot ceļu uz "pieaugušo" hemoglobīns, molekulu, kas tiek sintezēts vispirms kā reizi 16 grūtniecības nedēļās.

Turot ultraskaņas 16 grūtniecības nedēļās, lai noteiktu dzimumu bērnam, viņa ārējo dzimumorgānu uz šo terminu parasti veidojas uz vīrieša vai sievietes tipam.

Izolācija 16 nedēļu grūtniecības hormonu hipofīzē augļa vairāk koordinēja koordinētu darbu iekšējo orgānu un nervu sistēmu. Aktīvi augt un vairoties nervu šūnas smadzenēs.

Izmaiņas sievietēm pie 16 grūtniecības nedēļās

Vēders 16 grūtniecības nedēļās turpina apkārtmērā palielinās zem drēbēm vairs slēpt. Plānas sievietes svarā ir nedaudz lielāks nekā pilna, bet vispārējais noteikums visiem - cenā pieaugums nedrīkst pārsniegt 01-01 maijs kg mēnesī par visu grūtniecības laiku. Kopumā svara pieaugums pēc 16 grūtniecības nedēļai ir aptuveni 2 līdz 5 kg.

Parasti sievietei nevajadzētu izjust neērtības, tāpēc sāpes 16 grūtniecības nedēļās ir ļoti lielas bažas. Apvienojumā ar smērēšanās 16 grūtniecības nedēļās var būt pazīme draudi pārtraukuma.

Sakarā ar ķermeņa izmēru palielināšanās, jo īpaši pieaug vēders, izstiepts ādas augšstilbā, krūškurvja, vēdera, kas subjektīvi parādās nieze sajūta šajā jomā. Tā kā šķiedras saistaudu ādas izstiepts, dažas grūtnieces šajās jomās parādās baltas vai rozā strijas - šauras sloksnes, stiepšanās.  Augļa svars 16 nedēļu grūtniecības - 100-120 grami

Uz sprauslas 16 grūtniecības nedēļās var parādīties pauguraines un uz krūtīm acu ādas parādās zilgani vēnām.

16 nedēļas grūtniecība, daudzas multiparous sievietes vispirms justies maisot viņu bērna kuņģī. Viņi apraksta tos kā maigu pieskārienu, nedaudz neveikli kustību vai materiālo klusā gurgle. Sievietes, kas būs dzemdēt pirmo reizi, lai justos augļa kustības, līdz 20 nedēļām.

Aptauja 16 grūtniecības nedēļās

Plānoto vizīti uz vecmāte-ginekologs grūtniecība mērīšanas asinsspiediens, svars, vēdera apkārtmērs un augstumu stāv dzemdē laikā. Pirms apmeklējot ārstu sieviete iet urīna vispārīgu analīzi, kas jau ar savu rezultātu, lai iegūtu tikšanos.

Īpaša caurules ārsts klausās sirdsdarbība auglim. Ultraskaņas 16 grūtniecības nedēļās netiek regulāri veikta.

Ja sieviete pamana piešķiršanu 16 grūtniecības nedēļās no dzimumorgānu trakta kā balta biezpienu, tas ir nepieciešams, lai novērstu kandidozi, kas bieži rodas grūtniecības laikā. Lai apstiprinātu vai atspēkotu diagnozi var veikt tamponu no maksts floru.

Яндекс.Метрика