17 Weeks Grūtnieces

Pēc 17 nedēļu grūtniecības vecumam 15 nedēļām, nedzimušais bērns, tas ir pirmajā nedēļā piektā Mēness grūtniecības mēnesī.  Izmērs augļa 17 nedēļu grūtniecības - aptuveni 12 cm

Izmaiņas auglim

Izmērs augļa 17 nedēļu grūtniecības no augšas galvas līdz coccyx ir aptuveni 12 cm un sver 130 gramus jau, tas ir, tās "dimensijas" var salīdzināt ar greipfrūtu.

Šajā periodā bērns ir aktīvs, tas ir nepārtraukti griežas, pārvietojot rokas un kājas, pagriežot dzemdē. Ja pirmā grūtniecība, māte augļa kustības šajā periodā bieži nejūtas kā multiparous sievietes var diezgan skaidri atšķirt augļus ražo triecieniem un sitieniem.

Turpinot nogulsnēšanos kalcija skrimšļa matricā karkass auglim, tāpēc ultraskaņu pie 17 grūtniecības nedēļās, var skaidri redzēt individuālo kaulu pētījuma laikā, daži no tiem ir mēra un salīdzina ar vidējām vērtībām, lai noskaidrotu attiecīgo lielumu auglim grūtniecības laikā.

Pēc 17. grūtniecības nedēļai, mazulis jau var dzirdēt nākotni, tās labi attīstīta dzirdes analizatoru. Bet vestibulārā daļa no iekšējās auss līdz beigām, kas veidojas vēlāk.

No 17 grūtniecības nedēļās imūnsistēma augļa sāk sintezēt imūnglobulīnus un interferonu - aizsardzības olbaltumvielas, kas palīdz pretoties infekcijām.

Lielas pārmaiņas notiek endokrīnās sistēmas nedzimušam bērnam, virsnieru dziedzeri strādā intensīvi, un daļu no smadzeņu un hipotalāma-hipofīzes-intensīva sākuma, lai sinhronizētu viens otra darbu un iekšējos orgānus.

Auglis ir 17 grūtniecības nedēļā, un joprojām izskatās izstiepts plānas, bet viņš sāk deponē asmeni tā saukto brūns tauku. Īpatnība taukaudu ir, ka tas ir ļoti bagāta ar enerģiju, un brūns tas dod daudz mitohondrijos, kas ražots enerģijas bagātu vielu. Brown taukaudi ir izstrādāta, lai nodrošinātu, ka tūlīt pēc piedzimšanas, kad jaundzimušo gremošana nav noteikta, saglabāt savu spēku. Tāpēc ātri uzsūcas pirmajā nedēļā pēc dzemdībām.

Aktīvi samazināts augļa sirds caur kuņģi grūtniece 17 nedēļas nevaru klausīties, ko jūsu sirdsdarbība ir 150-160 sitieni minūtē.

Ar ultraskaņas palīdzību pie 17 grūtniecības nedēļās, jūs varat skaidri noteiktu dzimumu nedzimušo bērnu, ja viņš nav tuvu dzimumorgāniem kājas.

Izmaiņas sievietēm 17 nedēļu grūtniecības

Pēc 17. grūtniecības nedēļai, dzemde maina formu - tas nav tik apaļa kā agrāk, bet gan olveida. Sakarā ar pieaugošo dzemdes uz vēdera grūtniecība 17 nedēļas maz stāv uz leju augstumu augšējās daļas dzemdes stāv 2 cm zem nabas.  Vēders 17 grūtniecības nedēļās tiek piešķirti no apakšas

Topošajai māmiņai jūtas labi, sāpes pēc 17 grūtniecības nedēļās nav tipiski, ja viss noritēs pēc plāna. Pakāpeniski pāriet smaguma centru no ķermeņa, jo to, ko ir grūti paciest ilgu slodzi uz kājām. Ārsti iesaka šajā gadījumā visbiežāk, lai atpūstos un nav valkāt kurpes ar augstiem papēžiem.

Otrajā trimestrī sieviete var būt mulsinoša grēmas un skābes atvilni, bieži pirmā izpausme tiem rodas tieši pie 17 nedēļu grūtniecības. Iemesls tam ir hormonālās izmaiņas, kā Progesterons (grūtniecības hormons) atslābina muskuļus, kas aptver pāreju no barības vads uz vēdera. Vēl viens veicinošs faktors - dzemde aug un preses zemāk kuņģī. Kā rezultātā skābo kuņģa saturu var viegli nonākt barības vadā.

Dažreiz sievietes uztraukties piešķiršanu 17 grūtniecības nedēļās piena dziedzeru. Tas nav kaitīgi, organisms pielāgojas zīdīšanu bērnu pēc piedzimšanas. Pietūkums kājās nedrīkst atstāt bez uzraudzības, tas var būt simptoms preeclampsia (asins saindēšanās otrajā pusē grūtniecību).

Aptauja 17 grūtniecības nedēļās

Pēc 17. grūtniecības nedēļai, sieviete piedzīvo plānotās pārbaudes un apsekošanu. Pa šo laiku, pārliecinieties, ka caurlaide asinsanalīzes par infekcijām, piemēram, HIV un sifilisu. Klātbūtnē šādu slimību vai pārvadātājiem agrāk sākt profilaktisku ārstēšanu, efektīvāka tā būs par nedzimušam bērnam.

17 grūtniecības nedēļās - laiks, kad tas ir nepieciešams darīt asins sarecēšanu. Šī analīze parādīs statusu recēšanu, un tādēļ vēlmi apturēt asins zudumu piegādes laikā. Zems asins koagulācijas koriģē tā, kā rezultātā profilaktisku terapiju.

Яндекс.Метрика