18 Weeks Grūtnieces

Pēc 18 nedēļu grūtniecības nedzimušais bērns kļūst 16 vai 4 nedēļas, 5 Mēness mēneša laikā no dienas, kas notika apaugļošanās.  Izmērs augļa 18 grūtniecības nedēļās - 20-22 cm

Izmaiņas auglim

Izmērs auglim pie 18 nedēļu grūtniecības garums ir 20. - 22. cm, tā svars var sasniegt 200 g Visi orgāni jaundzimušajiem turpina augt un attīstīties.

Skeleta sistēma augļa uzkrājas kalcijs, aktīvi ņemot viņu no mātes ķermeņa. Uz pirkstiem rokām un kājām skaidri definētiem nākotnes bērnu falanga, un uz pirkstu galiem tiek noteikta katrai personai unikālu tēlu izdrukas.

18 nedēļu grūtniecības zemādas audos sāk uzglabāt tauku, ķermeņa formu augļa kļūst vairāk noapaļots, parādās ādas krokas.

Aktīvi attīstīt visas smadzeņu daļas. Diferencējot šūnas tīklenes, tā kļūst jutīgāka, un auglis 18 grūtniecības nedēļās var atšķirt gaismu un tumsu. Pa šo laiku viņš arī dzird skaļu skaņu, kas sasniedz to no ārpuses. Tātad vēl nedzimušais bērns caur vēderu spēkā 18 grūtniecības nedēļās sāk iepazīties ar savu māti, lai pierastu pie viņas balss.

Augļi ir aktīvi kustas, un tas ir visaktīvākā vakarā un naktī. Par nomoda periodi aizstāj ar trūkumiem samazināties aktivitātes, vidējais ilgums ir 4 stundas.

Bērna sirds ir labi attīstīta, un turot ultraskaņas 18 grūtniecības nedēļās ļauj jums redzēt lielākā daļa iedzimto anomāliju attīstību. Tagad augļa sirdsdarbības ātrums ir vidēji 154-164 sitieni minūtē.

Turpināt atšķirt augļa elpceļu, traheja ir sadalīta divās galvenajās bronhos. Laika gaitā, zarojumpunkts rodas elpošanas sistēmu augļa mazākos bronhos.  Augļa svars 18 grūtniecības nedēļās - 200 gramus

Pēc 18 nedēļas grūtniecība dzemdes un olvadu par nākotnes meitenes ieņem pastāvīgu vietu vēdera dobumā.

Izmaiņas sievietēm pēc 18 grūtniecības nedēļās

Vēders 18 grūtniecības nedēļās pavisam nedaudz nesasniedz līmeni nabu. Viņš ir pieaudzis tik daudz, ka var radīt grūtības aizmigt. Vislabāk ir turēt pozīciju, kamēr guļ uz kreiso pusi, tad asinsrite ir vairāk fizioloģiska.

Līdz tam laikam, grūtniece var iegūt līdz pat papildu 6 kg, atkarībā no tā sākotnējā būvēt. Lai noteiktu individuālos likme palielinās no svara, tas tiek ņemts vērā ķermeņa masas indeksu, kas bija pirms grūtniecības.

Veltīta 18. grūtniecības nedēļai, sprauslas no krūts nevajadzētu skandāla sievietes, tāpat izciļņiem uz areola. Viņiem nav nepieciešams izspiest - tas var izraisīt paaugstinātu toni dzemdes, kas ir īpaši bīstami, ja apdraudēta abortu.

Sāpes 18 grūtniecības nedēļās, kas sastopamas muguras, ir saistīta ar paaugstinātu slodzi pieaugumu uz muguras un smaguma centra.

Sieviete 18 grūtniecības nedēļās reizēm cieš no grēmas, aizcietējums, vēdera uzpūšanās, kas zarnās. Šie nepatīkamus simptomus var labot pareizo diētu bagāti ar augu šķiedras.

Eksāmens 18 grūtniecības nedēļās

Šajā posmā grūtniecības sieviete izdara plānoto vizīti pie ārsta, kurš pārrauga gaitu laika posmā. Pārbaudes laikā, vecmāte-ginekologs veic svērumu mēra asinsspiedienu uz abām rokām, augstumu stāv dzemde virs krūtīm, klausās sirdsdarbība auglim.

Ultraskaņas 18 grūtniecības nedēļās ir paredzēta tikai tad, ja pastāv šaubas par labklājību auglim, piemēram, tā pārmērīgu aktivitāti vai, gluži otrādi, ja māte ir pārstājusi dzirdēt augļa kustības. Par ASV 18 grūtniecības nedēļās var skaidri redzēt dzimuma auglim, kā arī lielāko daļu anomālijas.

Nepieciešamā kontrole urīna analīzes vispār, tā var atklāt asins saindēšanās, tiklīdz laika, ja nav sūdzības par pārkāpumiem veselības vai citiem simptomiem.

Яндекс.Метрика