19 Weeks Grūtnieces

Pēc 19 nedēļām grūtniecības nākotne mazulis ir 17 nedēļas no ieņemšanas brīža, ir piektais mēness mēnesis tās attīstību.  19 grūtniecības nedēļās - laiks, kad lielākā daļa sieviešu jūtas pirmos augļa kustības

Izmaiņas auglim

19 grūtniecības nedēļās auglis apmēram 15, 5 cm gara (izmērs tiek mērīts no coccyx līdz vainaga) un sver līdz 250 g

Intensīvi 19 grūtniecības nedēļām jaunattīstības centrālo nervu sistēmu nedzimušo bērnu, nervu šūnas smadzeņu vielas ieņem pastāvīgu vietu, un kustību koordināciju kļūst precīzāka.

Auglis pie 19 grūtniecības nedēļās turpina filiāle bronhu koku, ir mazākas bronhos. Bet gaisma joprojām nedarbojas - skābeklis nākotne mazulis caur placentu ir saņemts.

Augļa āda ir klāta ar mīkstu pūciņa uz visas virsmas, izņemot rokām un kājām, zemādas tauku slānis audu kļūst lielāka. Šī iemesla dēļ, asinsvadi mazāk spīdēt caur ādu, un šķiet, ka nav tik spilgti sarkanā krāsā.

No ādas krokas uzkrājas produkts tauku dziedzeru - Elemental (syrovidnaya) eļļošana. Pēc tam, kad mazulis ir piedzimis tas aizsargā ādu no izžūšanas, no zaudēt pārāk daudz mitruma un patogēno baktēriju (kas ir antibakteriālas īpašības).

Tas bija šajā laikā, kas pirmsākumiem sāk regulāru (saknes) no zobiem, tie atrodas dziļi kaulu zem rudiments piena zobiem. Šiem nolūkiem, ķermenis auglim ir nepieciešams daudz kalcija un fosfora. Sāk darboties gremošanas dziedzeri zarnās uzkrājas mekoniju krāso ar žulti.

Izmaiņas sievietēm 19 nedēļu grūtniecības

Atstāt sievietes organisms gatavojas lidot. Lai atvieglotu pāreju no augļa caur dzemdību kanālu līdz tam laikam jau klusuma atpūsties gūžas locītavas, tāpēc sieviete var sūdzēties par sāpēm pēc 19 nedēļu grūtniecības uz muguras, it īpaši jostas viņa departaments. Ārsti, lai mazinātu sāpes pie 19 grūtniecības nedēļās ir ieteicams valkāt zemas papēžiem kurpes, nav ilgi palikt vienā vietā un uzraudzīt poza.

Maksimālā svara pieaugums pēc 19 grūtniecības nedēļas nepārsniedz 6, 3 kg, precīzāk tā tiek noteikta, izmantojot aprēķinu ķermeņa masas indeksu.

No 19 grūtniecības nedēļās, sieviete var rasties elpas trūkums. Šī valsts provocē arvien dzemdi, kas nospiež apakšā. Vēders 19 grūtniecības nedēļās ir jau manāms soļi uz priekšu, dzemde nosaka 19 cm virs dzemdes.

Starp citu nepatīkamas sajūtas sievietes var atzīmēt, viļņi svīšana, paātrināta sirdsdarbība, piešķiršanu 19 grūtniecības nedēļās pilieniem pirmpienu no krūts.

Ievērojami salīdzinot ar pirmo nedēļu grūtniecības palielināja asinscirkulācijas caur kuģiem. Bet asins spiediens var šajā sakarā, vairāki kritums, kas ir viens no iemesliem nogurums un vājums.  Augļa pēc 19 grūtniecības nedēļās svars - līdz 250 gramiem

Sieviete 19 grūtniecības nedēļās var būt mulsinoša krampji apakšstilbu muskuļus, jūtos tā, it kā viņa kājas "vadītāja." Tas parasti notiek naktī. Ārsti ir vairāki viedokļi par to izcelsmi krampjiem. Saskaņā ar vienu versiju, aug dzemde saspiež vēdera nervu, maņu zarus, kas inervēt kājas. Arī iemesls var būt trūkums grūtniecēm ķermeņa kalcija un magnija sāļiem, kas lielos daudzumos iet no mātes auglim.

Šajā laika posmā daži negrūsni sievietes pirmo reizi, var justies augļa kustības, un tiem, kuri nav pirmā dzimšanas, un sajust punktu hitting iekšpusē vairākas nedēļas. Skaidri redzams aktīvas kustības auglim pie 19 grūtniecības nedēļās ar ultraskaņu.

Aptauja 19 grūtniecības nedēļās

Sakarā ar izmaiņām asins tilpuma un augošās vajadzības augļa sievietes 19 grūtniecības nedēļas var attīstīties anēmija. Pazīmes tā tiek palielināta bālums ādas un gļotādu, tumšos lokus zem acīm, nogurums. Lai izslēgtu anēmija ārstu šajā periodā parasti ir ieteicams atkārtot vispārējo analīzi asinīs.

Pēc 19 grūtniecības nedēļās ar ultraskaņu var precīzi zēns vai meitene ir dzemdē.

Urīna analīze parasti nedrīkst saturēt šūnu (leikocītu, eritrocītu), baktērijas, cukuru un olbaltumvielu.

Яндекс.Метрика