20 Weeks Grūtnieces

Pēc 20 nedēļu grūtniecības vecumā auglim 18 nedēļas pēc apaugļošanās, beidzot piektā Mēness mēnesī. Ir otrā trimestra, un var teikt, ka pirmā puse no grūtniecības ir beidzies.  Izmērs augļa 20 nedēļu grūtniecības - 26 cm

Izmaiņas auglim

Izmērs augļa 20 nedēļu grūtniecības garums ir aptuveni 26 cm, sver 310-350 jau kopš šī perioda, lai izvērtētu turpmāko attīstību bērnam par ultraskaņas 20 nedēļu grūtniecības kontroles un citiem rādītājiem - diametra galvas, krūškurvja un vēdera.

Par nākotnes bērnu tāpat kā jaundzimušo bērnu proporcijas, viņa ķermenis pamazām noapaļotas, un jau tas neizskatās tik izdilis. Gandrīz visi no iekšējiem orgāniem veidojas, elpošanas sistēma vēl nedarbojas, bet augļi padara pirmais mēģinājums breaths.

Augļi ir aktīvi virzās mātes vēderā 20 nedēļas grūtniecība tagad nospiež perturbations justies pat nedzemdējušām sievietēm. Sievietes, kuras dzimšanas nav pirmais atzīmēt paātrinās viņas bērnu uz pāris nedēļām. Ar šo terminu fiziskās aktivitātes bērnu dzemdē ir viens no kritērijiem, lai tās labklājību. Pamatojoties uz to, ka periodi nomodā auglim aizstāj ar miegu, normāla sieviete jājūt maisot vismaz 1 reizi 4 stundām. Trūkst motora darbību uz 12 stundām vai vairāk vajadzētu nopietni jābrīdina topošajai māmiņai.

Turklāt kustība dzemdē sliktāk pēc zāļu ieņemšanas, kādā stāvoklī skābekļa deficīts (piemēram, in aizlikts iekštelpu). Nākotnes baby caur kustību aktivitātes cenšas paātrināt asinsriti un piegādi uzturvielu viņai, kā arī skābekli.

20 grūtniecības nedēļām pieaugumu lieluma proporcionāli pakāpes pieaugumu auglim un placentu, tā vidējais biezums ir 20 mm. Novietojiet stiprinājums placenta uz dzemdes sienas var būt atšķirīgs, visticamāk - ir tuvāk apakšā dzemdē, uz priekšu vai atpakaļ sienu, retos gadījumos - tuvu kanālam no dzemdes kakla. Tiklīdz dzemde aug, placenta var migrēt, daļēji vai pilnībā bloķē piekļuvi kakla kanāla. Šāds zems placenta previa var izraisīt asiņošanu 20 grūtniecības nedēļās un ir drauds abortu.

Kad pabeigta placenta previa tiks izlaists lūmenā kakla dabas dzemdībām kontrindicēta, un šajā gadījumā, cesarean sadaļā.

Auglis 20 grūtniecības nedēļās ir aktīvs, tas ir daudz, ka var, atšķirt gaismu un tumsu, dzird, tā attīsta emocionālu saikni ar savu māti. No centrālās nervu sistēmas uzlabošana. Augļa dzemdē pozīcija var mainīties vairākas reizes dienā, un tas ir pārāk agri runāt par galvas vai aizslēgu.

Par ādas auglim epiderma kļūst četri, tas attiecas uz ārējo slāni baltā syrovidnoy smērvielu - produkts no tauku dziedzeri. Šī smērviela aizsargā ādu no kaitīgās iedarbības uz nākotni mazuļa amnija šķidrumu. Uz roku un kāju pirkstiem, kas auglim sāk augt nagus galva ir jau diezgan daudz matu, un tie ir garāki nekā vellus matu uz ķermeņa.

Izmaiņas sievietēm 20 nedēļu grūtniecības

Vēders 20 nedēļas grūtniecības joprojām tiek noapaļota, augstums dzemdes fundus virs kaunuma artikulācijas ir aptuveni 20 cm, tas ir, līmenī nabu. Talia tagad praktiski nav āda uz mātes vēdera pēc 20 grūtniecības nedēļās ir izstiepts, jo to, ko tas ir iespējams nieze, kā arī izskatu striju - striju. To var izlīdzināt un izskatīties mazāk dziļu nabas Fossa.

Iespējams sāpēm 20 nedēļu grūtniecības, lokalizētas zemākajās atpakaļ palielinās. Iemesls tam - no smaguma centra nobīde un palielina slodzi uz mugurkaula.

Sāpes 20. grūtniecības nedēļai, ir kājās, var būt saistīta ar varikozām vēnām. Smagos gadījumos var parādīties pietūkums kājās, tumši zilā vēnu tīkla mezgliem vai pat apsārtums savā kursā (pazīme tromboflebīts). Šādos gadījumos ir ieteicams apmeklēt ārstu.  Augļa svars 20 nedēļu grūtniecības - apmēram 350 grami

Asiņošanas 20 grūtniecības nedēļās, izņemot placentas previa cēlonis var kļūt erozijas bojājumi dzemdes kakla vai placentas atdalīšanās.

Aptauja 20 grūtniecības nedēļās

Parasta ultraskaņas 20 grūtniecības nedēļās ir obligāti nepieciešamas studijas visām sievietēm par šo terminu. Tikai normāla grūtniecība sievietēm ieteicams nogaidīt vismaz trīs ultraskaņu pie 10, 20 un 30 nedēļas.

Ar rezultātiem ASV aplēst augļa 20 nedēļu grūtniecības un tās atbilstību termiņu. Ultraskaņas 20 grūtniecības nedēļās bieži ļauj noteikt dzimumu nedzimušam bērnam.

No šis periods būtu otrā reize, terapeits, šķiet iespējami hronisku slimību, piemēram, gastrīts, asinsvadu distonijas vai citu pasliktināšanos. Vidū grūtniecības jādara zobu veselību, ja viņi to prasa. Turklāt visas procedūras būtu droši auglim.

Яндекс.Метрика