21 nedēļu grūtniecības

Pēc 21 nedēļām no grūtniecības auglim ir 19 nedēļas no ieņemšanas brīža, tas ir sestais mēness mēnesis tās attīstību. Sākt otrajā pusē grūtniecību.  Izmērs auglim pie 21 nedēļu grūtniecības - 27 cm

Izmaiņas auglim

Augļa pie 21 nedēļu grūtniecības izmērs, saskaņā ar noteikumiem, netiek mērīts no coccyx uz vainagu, un uz papēžiem uz vainagu. Tās svars sasniedz 360-400 g, izmēru auglim pie 21 nedēļu grūtniecības kādā garums ir aptuveni 27 cm.

Baby turpina strauji pieaugt, patērē vairāk barības vielas. Viņš regulāri norij amnija ūdeni, veicot apmācību gremošanas traktā. Kuņģī, tā ir izveidojusi gremošanas fermentus un sālsskābi.

Runājot par garšas pumpuri veidojas, ar gestācijas vecumu 21 nedēļas auglis var atšķirt sāļš, salds, skābs un rūgta.

Siltuma auglim vēl nav izveidota, un pastāvīga temperatūra no ķermeņa tiek panākta amnija šķidrumu, kas atbalsta optimālu temperatūru dzīvi. Tomēr, pateicoties ādas attīstību un izgulsnējas tauku zemādas audos augļa nedaudz uzlabojās termoregulācija.

Pēc 21 nedēļu grūtniecības strauji attīstās nervu sistēmas un smadzeņu nedzimušu bērnu. Tas kļūst skaidrs, ja mēs salīdzinām dzemdē augļa kustības dinamiku. Mēs varam skaidri redzēt, ka viņi ir kļuvuši precīzāki un koordinēta - ne tikai bērnu Izsakās un kicks, bet jūtas viņa nabassaites rokturi, ķermeni un cilvēks spēj saspiest cam un gandarīt. Pēc 21 grūtniecības nedēļās vēl ir pāragri runāt par galvas vai pārkāpt augli - tā pastāvīgi maina savu nostāju.

Aktīvi attīstīt kaulu un muskuļu par nedzimušo bērnu, tāpēc varu grūdieni iekšpusē kļūst spēcīgāka, jo īpaši naktī.

Pārmērīga fiziskā aktivitāte mātes vēderā 21 grūtniecības nedēļās varētu būt liecības par hronisku augļa hipoksiju.

Uz ASV 21 grūtniecības nedēļās var aplēstu nobriešanas pakāpi un biezumu placentu, parasti tas ir jauns, un tā biezums ir apmēram 23 mm.

Izmaiņas sievietēm 21 nedēļu grūtniecības

Pēc 21 nedēļām grūtniece jau pielāgota jaunajā amatā, un pilnībā justies kā māte. Viņa jūtas aktīvas kustības kazlēnu par aptuveni 15 - 20 reizes dienā. Ir dažādi veidi, aprēķināšanas perturbācijas, visbiežāk - skaitot 12 stundas nomodā, normāla nākotne baby padara vismaz 10 perturbācijas.

Ar vēdera grūtnieces 21 nedēļām, jūs varat skaidri klausīties mazuļa sirdsdarbība, bet viņai nav jūtu. Dažreiz tas kļūdaini domā, ir sirdsdarbība no augļa pašu impulsu uz vēdera aortas. Tas ir viegli atšķirt no zīdaiņa - pulss sieviešu apmēram 2 reizes mazāk augļa sirdsdarbības ātrumu.  Ar vēdera 21 grūtniecības nedēļā mazuļa sirdsdarbība ir skaidri dzirdēju

Topošajai māmiņai var justies elpas trūkums, jo marginalizācijas dzemdes plaušām. Pēc 21 grūtniecības nedēļā dzemde virs nabas 1 cm un virs dzemdes, tas ir noteikts iepriekš 21 cm.

Sakarā ar straujo izaugsmi dzemdes un tās spiedienu uz iegurņa zonā, sāpes pēc 21 grūtniecības nedēļās var nebūt no-brainer, bet, ja tie ir velkot vai krampjveida vēdera lejasdaļā, nevar ignorēt.

Izdalījumi no maksts pie 21 nedēļu grūtniecības parasti caurspīdīgs, bez smaržas, piejaukums asinis no maksts - simptoms draudēja abortu, šajā gadījumā Jums nekavējoties jākonsultējas ar ārstu.

Aptauja 21 grūtniecības nedēļās

Regulāras vizītes pie ginekologa ik pēc 2 nedēļām - ķīlas normālas grūtniecības. Ārsts pulksteņi augļa augšanu un sievietes stāvokli laika gaitā, lai tad, kad pirmās pazīmes aizdomīgs piešķirt nepieciešamo pārbaudi. Tā ieteica turot ultraskaņu pie 21 nedēļu grūtniecības, tie, kas nav izdarīts pirms tam. Daudzi vecāki pēc otrās ultraskaņas skrīninga zināt dzimumu savu nākotnes bērnu.

Яндекс.Метрика