22 Weeks Grūtnieces

Pēc 22 grūtniecības nedēļās nedzimušais bērns 20 nedēļas pēc apaugļošanās, ir sestā Mēness mēneša grūtniecības.  Izmērs auglim pie 22 nedēļu grūtniecības - 27 cm

Izmaiņas auglim

Uz ASV 22. grūtniecības nedēļai auglis sasniedz garumu 27-28 cm un sver apmēram 430-500 g

Augļa pēc 22 grūtniecības nedēļās smadzeņu sasniedz svars 100 g, tas satur pilnu komplektu nervu šūnām, un kopš tā laika tā masa ir palielināta tikai palielinot procesus. Smadzenēs, nākotnē bērns noteikt jaunus savienojumus, tāpēc viņa refleksi kļūst arvien sarežģītāka.

Ādas augļa struktūra ir jau lielā mērā ir līdzīgs ādas jaundzimušo, uzlabot sistēmu taustes sajūtas.

Pēc 22 grūtniecības nedēļām pastāv iespēja, ka pēc dzimšanas bērnam būs izdzīvot. Pārtraukums šajā periodā tiek uzskatīts ne aborts un priekšlaicīgas dzemdības. Oficiālā medicīna auglis pēc 22 grūtniecības nedēļās ir iespēja izdzīvot, kad viņš sver vismaz 500 gramus, un tās garums ir 25 cm. Šādi bērni gandrīz vienmēr ir nepieciešama īpaša māsu un elpošanas atbalstu, un reizēm sirds.

Augļa spēja izdzīvot ārpus dzemdes nosaka attīstības pakāpi viņa plaušas, jo tas ir no šis periods sāk veidoties plaušu alveolās, kas izskatās kā sava veida elpošanas somas. Tie veido pamatu plaušu audos, kas gāzu apmaiņa notiek, un tāpēc, vecums rodas, kad auglis var elpot.

Izmaiņas sievietēm 22 nedēļu grūtniecības

Aug vēders pēc 22 grūtniecības nedēļās rada sajūtu neveiklības sievietēm, kas viņai ir liekais svars. Dzemdes virs kaunuma kaula šuvi augstums šo terminu 22 cm, un apakšā dzemdes virs nabas 2 cm. Gadījumā, daudzaugļu grūtniecības vēders grūtniecības 22 nedēļas izskatās vairāk kā vēlākā datumā.

Pēc 22 grūtniecības nedēļās var noteikt pietūkums kājās, vecie gredzeni uz pirkstiem var kļūt saspringts un radīt diskomfortu - tas viss ir skaidras pazīmes tūskas. Turklāt slēpta tūska parādās pārmērīgu svara pieaugumu, kas ir viens no simptomiem vēlu gestosis (tūska grūtnieces). Iemesls tam nav preeclampsia ļaunprātīga šķidrums strādā sarežģītākas, ieskaitot šķelto placentas un nieru funkciju. Preeclampsia negatīva ietekme ne tikai uz veselības stāvokli mātes, tas pasliktina stāvokli augļa - ir bojāta plūsma tai skābekli un barības vielas.

Parasti atbrīvot 22 grūtniecības nedēļās maksts gaismas, bez smaržas vai nedaudz skāba, lai trombi stilīgs konsekvence, strutas, vai liels daudzums gļotu var būt izpausme dzimumorgānu trakta infekcijas, kas var apdraudēt normālu grūtniecības norisi un augļa labsajūtu.  Par bērnu svars 22 nedēļu grūtniecības - aptuveni 500 grami

Bagātīgs ūdeņains izdalījumi pēc 22 nedēļu grūtniecības aizdomām noplūdes amnija šķidrumu, un to var novērst ar vienkāršu testu.

Sakarā ar pieaugošo svaru dzemdes sieviete var izjust diskomfortu un sāpes 22 grūtniecības nedēļām cirkšņos un muguras lejasdaļā.

Aptauja 22 grūtniecības nedēļās

Doctor obligāta sūtīt sieviete ultraskaņu pie 22 grūtniecības nedēļās, ja viņa neizturēja to 20-21 nedēļas. Pat drošā grūtniecība ir nepieciešama šī skrīninga metode vizualizācijas, jo tas ļauj novērtēt stāvokli auglim. Ultraskaņas at 22 grūtniecības nedēļās var turēt ne tikai fetometry (pasākums galvenos rādītājus par kopējo svaru un augļa augšanu), bet arī, lai noteiktu dzimumu, gatavības pakāpi un biezuma placentu, mazākiem defektiem.

Mērīšana asinsspiediena pie uzņemšanas bieži parāda samazinātas numurus, kā asins apjoms ievērojami pieauga. Palielināts spiediens - viens no simptomiem vēlu gestosis.

Svara pieaugums pēc 22 nedēļu grūtniecības nevajadzētu pārsniegt 300-500 gramus nedēļā tiek ieteikts nedēļas kontrolēt ķermeņa svara.

Яндекс.Метрика