23 Weeks Grūtnieces

Pēc 23 nedēļu grūtniecības iezīmē 21 nedēļas kopš apaugļošanās ir notikusi, tā ir sestā mēness mēnesis grūtniecības.  Izmērs augļa 23 nedēļu grūtniecības - 29 cm

Izmaiņas organismā nākotnes bērnu

Augļa 23 grūtniecības nedēļās lielums turpina pieaugt, un ķermeņa proporcijas ir tuvu jaundzimušajam. 550 g, viņa galva apkārtmērs 56 cm - no augļa 23 grūtniecības nedēļām garums ir aptuveni 29 cm un sver aptuveni 520 izmērs.

Strauji attīstība elpošanas sistēmas nākotne bērna, jo plaušas kļūst vairāk un vairāk alveolas, un to īpašās šūnas - makrofāgi 2. tipa - sākt ražošanu virsmaktīvās. Virsmaktīvā - lipīdu komplekss, kas mainītu virsmas spraigumu alveolās un novērstu to spadenie. Pateicoties viņam, plaušas ir pastāvīgi izstieptā stāvoklī, ti, alveolās nav stick kopā, un var veikt elpošanas funkcijas. Pie grūtniecība 23 nedēļas apjoms virsmaktīvās joprojām ir ļoti mazs, bet līdz grūtniecības beigām tas uzkrājas pietiekami.

Amnija šķidrumu, ultraskaņu no 23 grūtniecības nedēļās summa vairs nepalielinās, un tagad aug auglis piedzīvos dažas platības trūkumu. Sakarā ar šo, wiggling vēderu 23 grūtniecības nedēļā jūtas labāk, un dažkārt pat izraisīt diskomfortu māte.

Augļa pozīciju ar liektas rokās un kājās locītavu ļauj nākotnē bērnam veikt optimālu skaļumu dzemdes dobumā. Neskatoties uz ierobežoto darbības jomu dzemdes, auglis vēdera 23 grūtniecības nedēļās joprojām aktīvi maina savu nostāju, un tās galva ir apakšā, tad top.

Diezgan labi sagatavotas gremošanas sistēmai auglim 23 nedēļu grūtniecības jau ir izveidota un attīstīta barības vada, kuņģa, aknu, visas zarnās sadaļām, aizkuņģa dziedzeris. Tās var izdalīt gremošanas sulas un fermenti zarnās ietverts mekonija - sākotnējo cal.

Tā turpina uzkrāties starp lāpstiņām un ap iekšējiem orgāniem brūno tauku - tas nodrošinās enerģiju bērnam vispirms, līdz brīdim, kad gremošanas rekonstruēta par laktotrofny veida.

Pēc 23 nedēļām grūtniecību, ne tikai liesa veido asins šūnas, bet arī uzrauga kvalitātes rādītājus. Asins šūnas, kas neatbilst, liesa pārtraukumiem.

Daži pētnieki apgalvo, ka 23 nedēļu grūtniecības auglim var sapņot. To apstiprina fiksāciju bioelektriskā signālu no viņa smadzenes.  Par bērnu svars 23 nedēļu grūtniecības - apmēram 550 grami

Izmaiņas sievietēm 23 nedēļu grūtniecības

Pēc 23 grūtniecības nedēļās, izņemot tos, kas jau pazīstami perturbācijas un satricinājumiem embriju sieviete var noteikt hiccupping nedzimušajam bērnam. Šīs sajūtas flinching nedaudz ritmisku intensitāti. Icahn, kas šajā gadījumā izpaužas apmācību nākotnes elpošanas kustību auglim.

Veltīta 23. grūtniecības nedēļai no dzimumorgānu trakta sieviešu kā skaidru bez smaržas gļotas - variants no normas. Tie parasti ir sliktāks grūtniecības laikā, un nedrīkst radīt bažas. Smērēšanās pēc 23 grūtniecības nedēļās - Vienmēr zīmi tās satraukumu protams. Tas ir sākums vai aborts, vai placentas atdalīšanās - jebkurā gadījumā ir nepieciešama neatliekamā medicīniskā aprūpe. Pārtraukšanas draudi var norādīt sāpes un regulāras 23 nedēļu grūtniecības vēdera, un sajūta pārakmeņojies kuņģī.

Vēders 23 grūtniecības nedēļās turpina augt lieluma, apakšā dzemdes nosaka 23 cm virs kaunuma kaula šuvi.

Aptauja par 23 grūtniecības nedēļās

In plānoto pārbaudes ginekologs var nozīmēt asins analīzes glikozes. Grūtniecība var būt, sākot faktors attīstībā gestācijas diabētu. Excess glikozes līmenis negatīvi ietekmē ne tikai sievietes ķermeni, un tas kaitē auglim.

Uz šo gestācijas vecumam ir asins un urīna analīzes. Ārsts vada ultraskaņu pārbaudi grūtniecēm, kuri nav nokārtojuši to 20. - 22. nedēļas. Ultraskaņas 23 grūtniecības nedēļās, un ļauj jums zināt dzimumu bērnam.

Яндекс.Метрика