24 Weeks Grūtnieces

Pēc 24 nedēļas grūtniecības, auglis kļūst 22 nedēļas, beidzot sestajā Mēness mēnesi, un līdz ar to otrajā grūtniecības trimestrī.  Augļa garums pēc 24 grūtniecības nedēļās - 30 cm

Izmaiņas auglim

Izmērs auglim pēc 24 grūtniecības nedēļās līdz 30 cm garumā un kura svars ir aptuveni 650 g Viņš jau kļūst pārpildīts, kas dzemdē, bet tas neliedz nākotnes bērnam pastāvīgi mainīt savu stāvokli mātes vēderā pēc 24 grūtniecības nedēļās.

Līdz tam laikam, šķērsvirzienā muskuļi ir ielikuši konstantu summu muskuļu šķiedras, kas ir, pieaugums muskuļu audos tagad izdarīt tikai palielinot garumu un biezumu muskuļu šķiedras.

Nervu šūnu skaits smadzenēs augļa pēc 24 grūtniecības nedēļās, arī galīgs, un tagad smadzenes palielinās izmēros nav tik strauji, kā pēdējā mēneša laikā. Uz virsmas smadzeņu parādās rievas izvirzīšanās un GYRUS.

Auglis tiek veidotas gandrīz visas sajūtas ultraskaņu pēc 24 grūtniecības nedēļās ir skaidrs, ka viņš ir spējīgs skaidri reaģēt uz gaismu vērsta tukša vēdera sievieti.

Pēc 24 grūtniecības nedēļām starp māti un viņas nedzimušo bērnu izveidota emocionālās saites. Sajūtas, ko izjūt sieviete, izraisot adekvātu reakciju uzvedību auglim. Piemēram, trauksme vai bailes baidīt mazuli klēpī, viņš sāk kustēties nemierīgi un pagriezienus. Un spēlē nozīmīgu lomu šajā gadījumā, stresa hormoni, kas nāk no mātes auglim. Emocionālā reakcija bērns garāks un stiprāks nekā tas, kas izraisīja stimulu māti. Daļēji tas ir saistīts ar īpatnībām centrālās nervu sistēmas augļa šajā posmā.

Izmaiņas sievietēm pēc 24 grūtniecības nedēļās

Turpināt palielinātu dzemdes, tās apakšā ir definēts 23-24 cm virs kaunuma kaula šuvi un 3 - 4 cm virs nabas. Visas sajūtas, kas rodas grūtniecēm ir saistītas ar izaugsmi viņas augļa, un attiecīgi, vēdera.

No dzemdes kakla kanāla ir bieza gļotu plug, kas tur paliks līdz dzemdībām. Gļotu plug ir aizsargājošs.

Diskomforts un vājās puses sāpes pēc 24 grūtniecības nedēļās var būt saistīta ar tā saukto apmācības (viltus) kontrakcijas, jo dzemdes sākas šajā periodā gatavojoties dzemdībām, periodiski griešana un relaksējoša. Stipras sāpes pēc 24 grūtniecības nedēļās par viltus kontrakcijas nav tipiski.

 Par ultraskaņas pēc 24 grūtniecības nedēļās to var skaidri redzēt, ka bērns reaģē uz gaismu
 Ja regulāra apmācība cīkstēšanās, un pavada stipras sāpes un devīgs ūdeņains novadīšanas pēc 24 grūtniecības nedēļās, tas var būt sākums priekšlaicīgas dzemdības. Sāpes, tad var uzskatīt par cīņas un izolēti - kā pildot amnija šķidrumu. Šajā gadījumā ir nepieciešams steidzami meklēt medicīnisko palīdzību.

Parasti atbrīvot pēc 24 grūtniecības nedēļās mērenas, skaidras vai bālgans, gļotains konsekvences un bez smaržas.

Stiepjas āda uz vēdera pēc 24 grūtniecības nedēļās bieži izraisa niezi, un dažreiz veidošanos bālgans-rozā striju.

Pārbaude pēc 24 grūtniecības nedēļās

Parasta ultraskaņas pēc 24 grūtniecības nedēļās nav norādīts, kā sievietei nācās nodot to citai 20. - 22. nedēļā. Parasti ultraskaņas pēc 24 grūtniecības nedēļās tas ir nepieciešams, lai beigās reģistrāciju, vai arī, lai kontrolētu pieaugumu auglim, ja agrākā periodā viņa kavēšanās tika atzīmēts.

Sieviete, ir svarīgi turpināt regulāri kontrolēt savu svaru, tas bieži vien norāda pārpalikums nav labs svara pieaugums auglim, un šķidruma aizturi un tūsku.

Late preeclampsia, sākums, kas reizēm ir vajadzīgs 24 grūtniecības nedēļās, raksturo pietūkums, augsts asinsspiediens un izskatu proteīna urīnā.

Яндекс.Метрика