25 Weeks Grūtnieces

Uz laiku no 25 grūtniecības nedēļās, augļa dzīve turpinājās 23 nedēļas pēc apaugļošanās sākas septītais mēness mēnesis grūtniecību.  Augļa garums pie 25 nedēļu grūtniecības - apmēram 32 cm

Izmaiņas auglim

Uz ASV 25. grūtniecības nedēļai auglis ir par garumu 32 cm, svars līdz 700, viņš jau ir diezgan liels, bet vēl var mainīt savu pozīciju dzemdē. Kustība un trīce bērna māte regulāri un skaidri jūtas, viņam ir savs miega un nomoda. Visaktīvāk auglis kļūst tuvāk naktī.

Mainot augļa izskatu - āda izskatās iztaisnota un elastīga. Ar uzkrāto zemādas tauku nav tik spilgti kuģi parādīt cauri, tāpēc āda auglim pie 25 grūtniecības nedēļās nav tik spilgti sarkans kā iepriekš. Zemādas taukaudi sabiezē, un viss ķermenis kļūst vairāk noapaļotas līnijas, vaigiem un krokas parādās uz sēžamvietas. Nu saskatāms sejas vaibsti un individuālās īpašības.

Ausis auglim pie 25 grūtniecības nedēļām vēl mīkstu skrimšļi, kas ir to pamatu, neattīstīta, tāpēc tie nav izveidota līkumi un cirtas. Izskats ausis - viens no kritērijiem, lai noteiktu pakāpi, priekšlaicīgu dzemdību, kad mazulis piedzimst priekšlaicīgi.

Kauli ir noguldīti kalcija un fosfora, tie kļūst stingrāka un stingrāka. Jau pilnībā veidojas kaulu smadzenēs veidojas it asins šūnās. Līdz tam, daļa no tām veidojas aknu un liesas.

Daudzums virsmaktīvās plaušās turpina pieaugt. Virsmaktīvā ir maisījums, lipīdu, kas neļauj gaismas samazinās ar elpošanu. Tā sastāvdaļas var atrast amnija šķidrumā pie 25 nedēļu grūtniecības. Bet lielākā daļa no šīs summas virsmaktīvās vielas uz spontānu elpošanu augļa jaundzimušo 25 nedēļām nav pietiekami, un tūlīt pēc piedzimšanas plaušas jaundzimušo ieviesa mākslīgu virsmaktīvās.

Ar mātes vēdera 25 nedēļu grūtniecības skaidri klausījās augļa sirdsdarbība, sirds ritma šajā periodā ir vienāds ar 130-160 sitieniem minūtē.

Par ultraskaņas 25 nedēļu grūtniecības ir viegli noteikt dzimumu bērnam.

Izmaiņas sievietēm 25 nedēļu grūtniecības

Vēders 25 nedēļas grūtniecības turpina pieaugt, dzemde paceļas virs kaunuma kaula šuvi 25 cm, tiek noteikta ar ārsta kārtējā pārbaudes laikā. Palielina slodzi uz mugurkaulu sakarā ar to, ka smaguma centrs ir nobīdīts. Tas var izraisīt sāpes pie 25 nedēļu grūtniecības uz muguras, jo īpaši, ja celšanas smagus priekšmetus. Lai justos labi, ārsti iesaka valkājot kurpes ar nelielu papēdi un īpašu pārsēju grūtniecēm.

Izmaiņas gaita sievietes to sauc par "pīle" vai "lepns gaita grūtnieču."

Augošā dzemde nospiež orgānus augstākas, jo tas var būt dedzināšana, atraugas, vai slikta dūša.

Daudzas sievietes ziņo, ka viņu bērns žagas kuņģī. No žagas cēlonis ir šādas - augļi kā mācības bezdelīgas amnija šķidrumu, tās aizpildīt viņa kuņģī. Kuņģa nākotne mazulis ir novietots tieši zem diafragmas - galvenais elpošanas muskuļu. Kairinājums diafragmas tas provocē reflekss kontrakcijas, kas ārēji šķiet žagas.

 Augļa sirdsdarbība 25 nedēļu grūtniecības ir 130-160 sitieni minūtē
 Sakarā ar nepatīkamiem simptomiem var parādīties uz kājām pietūkums un zila acs spīd caur ādu varikozas vēnas. Kopā tie var radīt sajūtu smaguma un izraisīt sāpes 25 grūtniecības nedēļās kājās. Varikozas vēnas ir ne tikai nepatīkami to izskatu, tie var izraisīt nopietnas komplikācijas - trombozes un tromboflebītu. Sakarā ar tieksmi uz tūsku, ārsti iesaka ierobežot sāls uzņemšanu un šķidrumu no 25 grūtniecības nedēļās.

Veltīta 25. grūtniecības nedēļai no maksts ir normāli viendabīga konsistence, nekrāsotu vai bālgans, bez smaržas vai ar vāju skābo smaržu. Tie ir ļoti bagātīgs, tā ka sieviete ir bieži izmanto biksīšu ieliktnīšiem.

Aptauja 25 grūtniecības nedēļās

Īpaša veida testēšanu 25 grūtniecības nedēļās nav sieviete regulāri ik pēc divām nedēļām pie ārsta. Ja viņai nebija laika to darīt jebkādu analīzi vai apmeklējiet speciālistus, turpmāka kavēšanās nav ieteicama. Pielietojums testi 25 grūtniecības nedēļās ir iespējams, ja norādīts, vai, ja jums ir slikta pašsajūta grūtniecība.

Nepieciešamā kontrole svara pieaugums. Labāk ir darīt to katru dienu no rīta, mājās. Reizi divās nedēļās ir nepieciešams atkārtot urīna analīze.

Яндекс.Метрика