26 Weeks Grūtnieces

Pēc 26 nedēļām grūtniecība nākotne baby griežas 24 nedēļas no brīža ieņemšanas, tas ir septītais mēness mēnesis grūtniecību.  Augļa garums 26 nedēļu grūtniecības - 35 cm

Izmaiņas auglim

Ar ultraskaņas palīdzību pie 26 grūtniecības nedēļās, jūs varat redzēt, ka nākotnē bērns ir sasniedzis aptuveni 35 cm garumu un svaru 750-850

In auglim ir jau skaidri atšķirams individuālās īpatnības, kas ir unikāla ar to. Uz sejas bērna ir skropstas un uzacis, ausis, degunu neliela, noapaļojot vaigiem sākt. Ausis ottopyrivayutsya nedaudz, tie joprojām ir mīksti, jo atpalicība no skrimšļa, kas ir viņu bāzi.

Turpināt attīstīt sajūtas - iekšējās auss, redze, pieskārienu. Par auglis pēc 26 grūtniecības nedēļās ir ļoti pazīstams, un pazīstami skaņu no mātes sirds, tā nomierina viņu uz leju. Future baby atšķir gaismu un tumsu, groping pirkstus vadu un daļas viņa ķermeni. Tiek uzskatīts, ka pēc 26 grūtniecības nedēļās, viņš atšķir balsis tēvu un māti.

Acis uz nākotnes baby 26 grūtniecības nedēļā veidojas, bet viņš vēl nav atvērts. Jau iepriekš krāsu varavīksnene.

Izveidojiet savienojumu ar smadzeņu garozā virsnieru dziedzeri - veidošanās hormonu kļūst kontrolē hipofīzes un hipotalāmu. Turklāt, tas sāk ražot savs augšanas hormonu.

Plaušas auglim 26 nedēļu grūtniecības ir to pastāvīgā plaušu elpošanas maisu (alveolās) kļūst lielāks, kas uzlabo izdzīvošanu gadījumā priekšlaicīgas dzemdības.

Augļa kustības tik aktīvi, kas var izraisīt sāpes par 26 grūtniecības nedēļās. Ja sieviete jūtas regulāras trīce un kustību vēderā pēc 24 grūtniecības nedēļās, tāpēc viņas nedzimušais bērns ir visas tiesības. No par šo periodu wiggling bērnu var justies un citiem cilvēkiem, liekot roku uz viņas kuņģī. Tā kā nav sajūta kuņģī perturbācijas 26 grūtniecības nedēļā vairāk nekā 12 stundas vajadzētu meklēt medicīnisko palīdzību.

Izmaiņas sievietēm 26 nedēļu grūtniecības

Dzemdes virs kaunuma kaula šuvi augstums tagad ar ātrumu apmēram 26 cm vai 6 cm virs nabas.

Svara un vidukļa apkārtmēra palielināšanās pēc 26 nedēļu grūtniecības, ātra noguruma neizbēgami skar sievietes. Dažreiz nogurums pievienoties nepatīkamu sāpes muguras lejasdaļā. Tas ir saistīts ar izmaiņām centrs ķermeņa smaguma un krāsas izlīdzināšanas ietekme grūtniecības hormonu par saišu locītavu. Šādas sāpes pēc 26 grūtniecības nedēļās ir dabīgi, un viņi var cīnīties. Eksperti iesaka biežāk atpūsties, ņemot horizontālu stāvokli, nav cilāt svarus, un valkāt ērtus apavus ar zemiem papēžiem.  Augļa kustības pēc 26 grūtniecības nedēļās var izraisīt sāpes

Chest grūtniece līdz tam laikam apjomam. Izolēšana 26 grūtniecības nedēļās no krūtsgala ar dažiem pilieniem jaunpienu - zīme, ka krūtis gatavojas zīdīšanu pēc dzimšanas. Uz areola ap sprauslas var parādīties izcēlušies virs virsmas izciļņiem un areola satumst sevi - tik bail nav tā vērts.

Aptauja 26 grūtniecības nedēļās

Šis periods var tikt samazināts hemoglobīna, kas atspoguļojas vispārējā analīzē asinīs. Tas nav pārsteidzoši, jo asins apjoms pieaudzis gandrīz uz pusi. Nav jābūt pazemināšana hemoglobīns zem 110 g / l, kā anēmija, ne tikai pasliktinās veselību sievietēm, bet var ciest no skābekļa bada auglim.

Visā grūtniecības līdz 26 nedēļām kopējais svara pieaugums nedrīkst pārsniegt 10 kg. Pārmērīga un pārāk straujš svara pieaugums pierādījumu par latentu preeclampsia (asins saindēšanās otrā puse grūtniecības). Vislabāk, lai kontrolētu masas dienā, badošanās, tajā pašā laikā.

Яндекс.Метрика