3 Weeks Grūtnieces

Skaits 3 grūtniecības nedēļās dzemdniecībā ir pirmā diena pēdējā menstruālā asiņošana sievietēm.  3 nedēļas grūtniecības - periods apaugļošanu

Mēslošana

Pēc 3 nedēļu grūtniecības olu beidzot nogatavojas folikuls olnīcu, folikuls pārrāvumi un olu nonāk vēdera dobumā. Jo tuvumā olnīcu atrodas fimbriae (fimbriae) no olvados. Viņi pastāvīgi svārstīties virzienā gaismas plūsmas caurule, veicot olu. Vienlaikus veicinot savu olvados, un mēslošana notiek.

Mēslošana liek sperma ātrāk sasniegt visu olvados. Vairumā gadījumu tas notiek cauruļu sadaļā, ko sauc paplašinājums.

Vīriešu un sieviešu dzimuma šūnas apvienošanās veidojas zigota. Caur saraušanās viļņiem olvadu, tā turpina virzīties uz dzemdi.

Dažu stundu laikā, zigota sāk dalīt, nepalielinot lieluma. Šajā gadījumā pēc pirmās sadalīšanas veidojas divas šūnas, kuras sauc par blastomeres. Dienu vēlāk zigota jau biedrs no 4 šūnas, kas turpina dalīt eksponenciāli. Trīs dienas blastula kļūst līdzīgs kazenes vai zīdkoka ogas, un šajā posmā to sauc morula (kas nozīmē "zīdkoks"). Nākamais augļi pie 3. grūtniecības nedēļai, kā maza kā 0, 1 mm.

Pie 3 grūtniecības nedēļās izmaiņas notiek uz vietas plīsušas folikuls olnīcā no tā veido tā saukto olnīcu dzeltenais ķermenis. Šī "pagaidu" endokrīno dziedzeru sauc krāsas dēļ to šūnām. Yellow ķermenis sintezē sieviešu dzimuma hormonu progesteronu, kas palīdz saglabāt grūtniecību.

Ja olšūna implantāciju dzemdes sienas, corpus luteum saglabājas līdz brīdim, kad tā funkcija neveiks placentu veidojas. Gadījumā, implantācija nerodas pēc 10 - 12 dienām, tā regress un pazūd, kļūstot bālgans ķermeņa. Turot ultraskaņas pēc 3 grūtniecības nedēļās ļauj jums redzēt kādā no olnīcu corpus luteum.

Līdz beigām 3 grūtniecības nedēļās, 6-7 dienas pēc apaugļošanās, blastocistas mēģina pievienot pie dzemdes sienas - sākas implantēšana posms. Tas ir ļoti svarīgs posms, tas ir arī sauc kritiska. Ja viss iet labi - grūtniecība tiek uzturēta un attīstīta tālāk, bet šajā laikā liels risks pārtraukuma, ko var norādīt asiņošana 3. grūtniecības nedēļai.

Izmaiņas organismā trīs nedēļas grūtniecības

Hormonālās izmaiņas ir jūtamas pirmās izmaiņas veselības stāvokli sievietei. Reizēm tie ir mazāk izteikta, dažreiz vairāk - tas viss ir atkarīgs no to subjektīvo vērtējumu un jutību organisma. Pirms viņi sāk pamanīt visiem tiem, kas plānotas grūtniecību un gaida savu uzbrukumu.

Apetīte mainās - viņš vai uzlabota, vai nozaudēta, vai šķiet vēlēšanu preferences uz konkrētu produktu. Suspect uzbrukums 3 nedēļas grūtniecības var pamatot ar neatvairāmu tieksmi pēc dažām eksotiskām pārtikas produktiem, piemēram, visai skābu vai sausā makaroni, bet gaļa bieži rodas riebumu.  ASV 3 nedēļas grūtniecības rāda stadijā apaugļotu olu implantāciju dzemdes sienas

Hormonālās izmaiņas un emocionālo splash fona sieviete - tā kļūst kaprīza, straujš un raudulīgs. Nervu sistēma ļauj jums zināt, lai tā ir gatava veidot dominante grūtniecības.

Izmaiņas skar abas krūtis - tie nagrubayut nedaudz palielinās izmēros, sprauslas var aptumšot. Veltīta 3 nedēļu laikā, kas reizēm no krūtsgala, arī izraisa hormonālo.

Ja grūtnieces 3 nedēļas sāpes vēderā - tas var būt simptoms implantāciju olu, un draudi grūtniecības pārtraukšanai. Gadījumā, ja aborts sāpju 3 nedēļas grūtniecības bieži pavada asiņošana.

Aptauja pie 3. grūtniecības nedēļai

Vēdera apkārtmērs 3. grūtniecības nedēļai nemaina, jo termins ir pārāk mazs. Indikatīvs būt asinis uz hormoniem - vairāk nekā 2 reizes paaugstināts progesterona un cilvēka horiongonadotropīna var atklāt. Grūtniecība tests 3 nedēļu var parādīt vāju pozitīvu rezultātu.

Veicot Ultraskaņas 3 grūtniecības nedēļai dzemdes dobumā var atklāt olšūnas implantācijas soli savā sienā. Augļa pie 3. grūtniecības nedēļai izmērs ir ļoti mazs, tāpēc vairāk informatīvs tur ultraskaņas uz mašīnas ekspertu klasē.

Яндекс.Метрика