27 Weeks Grūtnieces

Tā apaugļošana ir noticis, tas ir 25 nedēļas, ir septītais mēness mēnesis grūtniecības. Augļus aktīvi aug un attīstās, grūtniecības pārtraukšanai uz laiku no 27 nedēļām - vairs aborts un priekšlaicīgas dzemdības, un augļi ir daudz izdzīvošanas iespējas, ja tas sasniedzis gestācijas vecumu 27 nedēļas.  Attiecībā uz dzimšanas 27 grūtniecības nedēļās mazulis ir daudz iespējas, lai izdzīvotu

Izmaiņas auglim

Turot ultraskaņas at 27 grūtniecības nedēļās, lai novērtētu, kā augt un attīstīties nākamo bērnu. Izmērs auglim pie 27 nedēļu grūtniecības normālā garums sasniedz 36 cm, tā svars vidēji par 900

Paātrināšana izaugsmi šajā periodā lielā mērā ir saistīts ar aktīvo augļa hipofīzes augšanas hormona - somatotropīns. Bez tam, augsta aktivitāte un citi endokrīno dziedzeru, kas ir atbildīgs par augšanu, piemēram, vairogdziedzera. Ar aktivizēšanas savu endokrīno sistēmu augļa 27 grūtniecības nedēļās kļūst mazāk atkarīga no hormonālo statusu māti, kas izpaužas, jo īpaši, un uzlabojot veselību sievietēm šajā periodā.

Kopumā, visi orgāni un sistēmas turpmākajā bērna veidojas, ir to nobriešana un uzlabošana. Būtiskākās izmaiņas notiek elpošanas sistēmu - tas uzlabo katru nedēļu arvien vairāk un vairāk. Pēc 27 grūtniecības nedēļās aktīvi veidojas plaušu alveolas - elpošanas maisu, kas veido pamatu plaušu audos. Tā turpina uzkrāties virsmaktīvās - viela, kas palīdz viegli aplūkoti pēc pirmās elpu un nav izzuduši. Tās saturs plaušu audos 27 grūtniecības nedēļās jau var būt pietiekams, lai spontānu elpošanu par jaundzimušo bērnu.

Imūnsistēmu augļa, bez kura pienācīga darbība bērnam ir gandrīz neiespējami cīnīties ar infekcijām uzlabošana. Saskaņā ar statistiku, proti infekcijas galvenais nāves cēlonis dzimušiem zīdaiņiem pirmajās dienās pēc dzimšanas.

Izskats un lielums auglim pie 27 nedēļu grūtniecības, vairāk tuvu jaundzimušajam, tas kļūst pievilcīgi. Nākotnes bērnu formas acis un to ekstremitāšu (skropstas, uzacis, plakstiņi), ausu, deguna un mutes. Par ASV 27. grūtniecības nedēļai, jūs varat uzzināt dzimumu auglim - tās ārējo dzimumorgānu jau veidojas.

Izmaiņas sievietēm 27 nedēļu grūtniecības

Kuņģa 27 grūtniecības nedēļai apjomam pieaugot no dzemdes, tas nosaka grunts 27 cm virs dzemdes, vai 6-7 cm virs nabas. Sievietes jau grūti gulēt guļus stāvoklī, kā dzemde vēderā 27 grūtniecības nedēļās var saspiest zemākas vena cava, kas kavē atgriešanos asinis no kājām uz sirdi. Ērtāku miega ieteicams iet gulēt savā kreisajā pusē. Par šo terminu diskomfortu var izraisīt grēmas, slikta dūša, vēdera uzpūšanās, elpas trūkums, un miega traucējumi.

Diezgan labi justies par savu mazuli, nosaka, kādā veidā viņš pagriezās, kur viņa galvu vai kājas. Augļu aktīvi pārvietojas savā rezolūcijas jutos kā trīce vai gaismas tangenciālā kustībā, atkarībā no piemēroto spēku. Ātra un spēcīga kustība nākamo bērnu var izraisīt sāpes, 27 nedēļu grūtniecības vēderā.  Izmērs auglim pie 27 nedēļu grūtniecības - 36 cm garumā

Bīstams sievietēm ir sajūta, kad vēders, jo tas sacietē. Karsējmeitenes topošajai māmiņai būtu smērēšanās pēc 27 grūtniecības nedēļās no maksts. Tas ir bīstams signāls, pat ja nav sāpju pēc 27 grūtniecības nedēļās. Asins cēlonis var būt placentas atdalīšanās, zema to stiprinājumiem pie dzemdes sienas vai sākot priekšlaicīgas dzemdības.

Parasti, atbrīvot 27 nedēļas grūtniecība skaidrs vai bālgans, bez smaržas. Attiecībā uz patoloģiju izmaiņas konsekvenci rūgušpiens, pārsla burbuļošana. Kad pārāk bagātīgs izvēle var būt aizdomas noplūdi amnija šķidrumu.

Aptauja par 27 grūtniecības nedēļās

Redzot ārstu otrajā pusē grūtniecības kļūst vēl svarīgāka. Sieviete apmeklē ginekologu vismaz 1 reizi 2 nedēļās, biežāk, ja nepieciešams. Ar plānoto ASV prasību par 27 grūtniecības nedēļās ir aptauja administrē gadījumā dažas problēmas, vai, ja tas nav turēt uz agrāku periodu. Urīna analīze Pirms apmeklējot ārstu, tomēr ir būtiska - tā novērš preeclampsia vai pievienošanās infekciju.

Яндекс.Метрика