28 Weeks Grūtnieces

Pēc 28 nedēļām auglis pagriežas 26 nedēļas pēc apaugļošanās. Viņam bija izdzīvot, ja priekšlaicīgas dzemdības klātbūtnē pienācīgu medicīnisko atbalstu.  Augļa garums pēc 28 grūtniecības nedēļās - 35 cm

Izmaiņas auglim

Izmērs augļa 28 nedēļu grūtniecības garums ir aptuveni 35 cm, sver jau 1000-1100 nākotne mazulis kļūst lielāks, viņš bija diezgan daudz kicking no mātes vēdera pēc 28 grūtniecības nedēļās. Vidēji sieviete uzņem aptuveni 10 kustības stundā no nomoda augļa aktīvāk maisot naktī pirms gulētiešanas. Jūs vairs nevar pieskaras vēders savu ķermeni minēšanas - pildspalvu vai kāju, kas balstās uz augļa vēdera sienas no iekšpuses.

Bērnu kuņģa aktīvi maina savu nostāju, tā gadās, ka viena diena pārkāpt prezentācijas, viņš pārvēršas galvā, vai pat krusta. Vietas, kas dzemdē uz šādām kustībām joprojām ir pietiekami, lai gan mazulis jau kļūst mazliet pieblīvēts vēderā pēc 28 grūtniecības nedēļās.

Zem ādas nākotnes bērnu turpina uzkrāt taukaudu, tas izskatās vairāk briest nekā agrāk. Āda, jo tas vairs nav tik skaidrs, caurspīdīgs asinsvadus, jo tas ir vairāk nekā rozā sarkans. Ādas augļa pie 28 grūtniecības nedēļās virsma ir klāta syrovidnoy tauki - produkts tauku dziedzeru ādā. White vernix aizsargā ādu no kairinājuma amnija šķidruma dzemdē, un no pārmērīgas izžūšanas tūlīt pēc piedzimšanas bērnam.

Viss mazuļa ķermenis par šo terminu joprojām klāta ar vellus matiņiem - lanugo. Tie ir ilgi uz galvas, un nav uz kājām un rokām. Daži mati uz ķermeņa var būt pamet, un skropstas, uzacis un mati uz galvas kļūst tumšāka un biezāka.

Auglim pie 28 nedēļu laikā arvien atver acis, zīlītes membrānu formā plānu plēvi uz virsmas acs ābola pakāpeniski resorbējas. Mazulis jau ir labi atšķirt gaismu no tumsas.

Uz laiku no 28 grūtniecības nedēļās kļūst skaidrs, kas puslode smadzeņu dominē bērns - pa kreisi vai pa labi. Atkarībā no šī, augļi tagad dod priekšroku, lai pārvietotu īpašu roku. Ja kreisā puslode ir dominējošā, tas viss šķiet aktīvāki ap labo roku, tas ir, būt labo roku, un vice versa.

Zēniem, sēkliniekos no vēdera stāšanās sēkliniekos turpina samazināties, šajā periodā tie atrodas pie ieejas viņu. Par ultraskaņas pēc 28 grūtniecības nedēļās ir redzams dzimumorgānus, ir iespējams uzzināt, kas dzims - zēns vai meitene.

Izmaiņas sievietēm pēc 28 grūtniecības nedēļās

Vidukļa sieviete beidzot izlīdzinās, vēders nevar neņemt vērā šajā posmā grūtniecību. Dzemdes apakšā ir noteikta 28 cm virs dzemdes vai 8 cm virs nabas. Plain drēbes kļūt saspringts.

Dažreiz sieviete var būt mulsinoši sāpes pēc 28 grūtniecības nedēļās vēderā. Periodiskas pieaugums toni - reakcija uz dzemdes vides un slodzi, kā tas var būt apmācība cīkstēšanās. Bet sāpes ir normāli šādā apmācībā nevajadzētu būt. Sāpes pēc 28 grūtniecības nedēļās var būt pirmais simptoms apdraudēta abortu, tāpēc pārliecinieties, ka nepieciešama medicīniska palīdzība.  Par bērnu svars 28 nedēļu grūtniecības - apmēram 1 kg

Palielināta atbrīvo pēc 28 grūtniecības nedēļās no dzimumorgānu traktu, vairāk šķidruma raksturu viņu aizdomīgs ar noplūdes amnija šķidrumu. Tas notiek, ja integritāte membrānu ir bojāta kaut kur pusē. Šāds stāvoklis iespējamās infekcijas auglim briesmām un sākuma priekšlaicīgu darba. Izslēgt pilošs ūdens, jūs varat izmantot īpašu testu.

Aptauja 28 grūtniecības nedēļās

Ja grūtniecei Rh-negatīvās asinis, jums būs nepieciešama regulāra uzraudzība antirhesus antivielas, kuru koncentrācija klātbūtnē konflikts ar auglim var palielināties. Pēc antivielu pieaugt ārsts var ieteikt kursu atbalstīt profilaktisko ārstēšanu.

Parasta ultraskaņas pēc 28 grūtniecības nedēļās netiek veikta. Ja nepieciešams, var ievadīt asins analīzes - vispārīgi, glikoze, obligāto uzraudzību urīna 1 reizi 2 nedēļās.

Яндекс.Метрика