29 Weeks Grūtnieces

Pēc 29 nedēļu grūtniecības nedzimušo bērnu 27 nedēļas no ieņemšanas brīža, astotā Mēness grūtniecības mēnesī. Augļa garums ir 29 nedēļu grūtniecības - 37 cm

Izmaiņas auglim

Bērns dzemdē ir sasniegusi brieduma līmeni, šajā gadījumā priekšlaicīgu dzemdību pie 29 grūtniecības nedēļās ir liela varbūtība izdzīvošanu. Tomēr tas var būt nepieciešama īpašus nosacījumus māsu - siltu inkubatoru, papildu skābekli vai ventilators, caurule barošanas.

Ir aktīvs uzkrāšanās normāla taukaudu augļa pie 29 grūtniecības nedēļās, tas strauji palielinās izmēros. Pirmkārt, tauku slānis veidojas uz vaiga, un rokas un kājas uz ilgu laiku izskatīsies plānas. Kā rezultātā ultraskaņas pēc 29 grūtniecības nedēļām ilgi nākamo bērnu ir aptuveni 37 cm, un sver līdz 1300

Laika periodā no 29. grūtniecības nedēļas nākotne bērns bieži notiek pareizo pozīciju dzemdē - otrādi.

Augļa plaušas turpina nobriest par spontānu elpošanu, tie uzkrājas virsmaktīvās. Jau diezgan labi attīstīta gremošanas, ekskrementu, endokrīno sistēmu.

Masu smadzeņu palielināšana, tā rada daudz nervu savienojumus. Acis auglim jau var atšķirt galvenās krāsas. Acs ābola šajā posmā struktūra ir tāda, ka viņš redz labu attālumu un slikti - ciešu. Iris ir tikai sāk uzkrāties pigmentu.

Tā uzlabo sirds un asinsvadu sistēmu auglim. Viņas darbs ir ļoti atšķirīga no darbībai bērna ķermeni pēc piedzimšanas. Pēc 29 nedēļu grūtniecības nedarbojas plaušu asinsriti, orgānu nākotne baby apgādā galvenokārt jaukto asinis. Pie sirds atvērto komunikāciju starp ātrijos un sirds kambarus. Augļa asins at 29 grūtniecības nedēļām, ir pastāvīgs sastāvs, atšķirībā no pieaugušo asinis, eritrocītu ietverti augļa hemoglobīna kam ir lielāka tieksme pēc skābekļa.

Izmaiņas sievietēm 29 nedēļu grūtniecības

Vēders 29 grūtniecības nedēļās parādās ievērojamas augstumu dzemdes dibena kaunuma kaula šuvi no apmēram 29 cm virs nabas -. Aptuveni 9 cm dzemdes iekšpusē muguras un preses virsējo struktūras samazina summu, vēdera un krūšu dobumā, kas, šķiet blakus nevēlamu simptomiem. Tātad, sieviete var būt maldinoša:

 • Elpas trūkums;
 • Slikta dūša;
 • Grēmas;
 • Aizcietējums;
 • Meteorisms.

Pateicoties kompresijas paplašinātās dzemdes no zemākas dobās vēnas var parādīties kāju pietūkums, sāpes 29 nedēļu grūtniecības in apakšējo ekstremitāšu var būt izpausme varikozas vēnas vai tromboflebītu. Bērni, kas 29. grūtniecības nedēļai ir pareizais veids

Pēc 29 nedēļu grūtniecības dažreiz var ieraut vēderā, visbiežāk mācības cīkstēšanās, kurā dzemde gatavojas pamest. Sāpes 29 grūtniecības nedēļās, kā arī sajūta, akmens vēders jābrīdina sievieti - parasti tie nav notikt.

Izolēšana 29 grūtniecības nedēļās no krūts dzeltenīgi pilienus jaunpienu - zīme, ka krūtis gatavs, lai pabarotu mazuli. Tā ievērojami palielinājās izmērā, kļuva stiprs zem ādas krūts skaidri redzamu zilu acu no virsmas vēnām.

Aptauja 29 grūtniecības nedēļās

Parasti, ja grūtniecība ir labs, tad ultraskaņas pēc 29 grūtniecības nedēļās nav parasti ievada. Ārsts ieteica ultraskaņu, ja ir aizdomas nepatikšanas. Pēdējā skrīninga testu, izmantojot ultraskaņu, ir vēl tikai priekšā.

Sieviete turpināja ik pēc 2 nedēļām, lai apciemotu savu ārstu, kurš pie uzņemšanas:

 • Vaicāts par sūdzībām;
 • Pasākumi svars, vēdera apkārtmērs un augstums pastāvīgo dzemdes;
 • Pasākumi asinsspiedienu un pulsu;
 • Pārbaudes kāju pietūkums.

No laboratorijas testus par liecību 29 grūtniecības nedēļās var būt nepieciešama kopēja asins testu, glikozes līmenis asinīs, urīna analīze.

Яндекс.Метрика