30 Weeks Grūtnieces

Pēc 30 nedēļu grūtniecības, auglis pagriežas 28 nedēļas kopš tās darbības sākuma, kad spermas mēslot olu olvados. Tas ir vidū astotajā mēnesī Mēness kalendāra grūtniecību. Kopš tā laika, sievietei ir tiesības ar likumu, lai grūtniecības un dzemdību atvaļinājumu.  Par bērnu svars 30 nedēļu gestācijas - apmēram 1, 5 kg

Izmaiņas auglim

Uz ASV 30 grūtniecības nedēļās var konstatēt, ka nedzimušais bērns garums ir līdz 40 cm, un tā svars sasniedz 1350-1500 bija intensīva attīstība skeleta un muskuļu sistēmu, zemādas tauki jau glabāšanā nelielu daudzumu tauku audiem.

Plaušu audu auglim pie 30 grūtniecības nedēļās turpina uzlaboties - tas rada jaunas alveolas un uzkrāt virsmaktīvās.

Strauji 30 grūtniecības nedēļās ir attīstība nervu sistēmu, uz virsmas smadzenēs, daudzās jaunajās sulci un gyri. Nervu šķiedras tiek pārklāts ar aizsargājošu mielīna apvalku, nervu impulsiem tādējādi var veikt ar lielāku ātrumu.

Āda izskatās daudz krunkains, un lanugo (vellus matiem) sāk izbalināt no virsmas.

Aknās augļa pie 30 nedēļu grūtniecības ir daudz rezervju dzelzs, kas vajadzīgi, lai veidošanos eritrocītos.

Attiecībā uz pirmo dzimušo nākotne baby uzņemas savu pastāvīgo nostāju dzemdē - bieži otrādi. In multiparous sievietēm toni dzemdes un muskuļiem vēdera priekšējā sienā ir nedaudz zemāks, un augļi vēl var mainīt savu pozīciju tajā. Bijušais pārvietošanās brīvību dzemdes pie 30. grūtniecības nedēļai nav, nākamais bērns atrodas augļa stāvokli, jo tas aizņem minimālu apjomu dzemdes dobumā.

Izmaiņas sievietēm 30 nedēļu grūtniecības

Vēdera augstums 30 grūtniecības nedēļās virs kaunuma zonā ir aptuveni 30 cm, apakšā dzemdes tiek noteikta 10 cm virs nabas. Vidukļa izlīdzinātas un poza un gaita mainīts sakarā ar pārvietošanu smaguma centra tā, ka pat ieguva nosaukumu "lepns poza grūtniecēm."

Pēc 30 grūtniecības nedēļās kļūst diezgan grūti veikt dažādus kravu, nemaz nerunājot par ilgtermiņa piespiedu stāvokli, piemērotību grūtniecības un dzemdību atvaļinājumu no šā laikposma, neviens nerada problēmas. Kopējais svara pieaugums par 30 nedēļām ir kaut kur ap 10-11 kg.

Šajā laikā, sieviete var traucēt daudz diezgan nepatīkamus simptomus. Aug vēders pēc 30 grūtniecības nedēļās stiepjas ādu, izraisa niezi, un dažreiz striju veidošanos. Lai novērstu to, daži speciālisti iesaka izmantot īpašus krēmus.

Sāpes 30. grūtniecības nedēļai vēderā - bieža parādība. Periodiski, karaliene nāk tonis, apmācība dzemdībām vai pēc pārmērīgas izmantošanas, un tas var būt sāpīgi. Šis nosacījums nav bīstams. Bet, ja sāpes pēc 30 nedēļu grūtniecības, kopā ar sajūtu, it kā apakšā kuņģa kļūst akmens, tad, bez medicīniskā pārbaude nevajadzētu būt, jo tas var apdraudēt abortu.

Inside dzemde saspiež blakus orgāniem un asinsvadus, kas var izraisīt aizcietējums, dedzināšana, bieža urinēšana pēc 30 nedēļu grūtniecības.

Pie termiņš grūtniecības pastāvīgi jūtas kustību viņu nedzimušo bērnu, tā jāuzrauga to biežumu. Regulāras augļa kustības labu to, ka viņš ir labi.  Auglis 30 grūtniecības nedēļās līdz 40 cm garumā

Veltīta 30. grūtniecības nedēļai no dzimumorgānu trakta ir rādītājs veiksmīgas savu gaitu. Parasti tie ir gandrīz baltas toni, ar nedaudz skābu garšu un viendabīgs. Parādīšanās uz 30. grūtniecības nedēļai ražo dzelteno, zaļgani vai pelēks, visticamāk liecina par infekcijas materiāla savienojumu, un tādējādi var apdraudēt augli un turpmāko gaitu grūtniecību.

Ja maksts smērēšanās parādījās 30. grūtniecības nedēļai, Jums nekavējoties izsauciet ātro palīdzību. Tas varētu būt sākums priekšlaicīgas dzemdības pēc 30 grūtniecības nedēļas.

Aptauja 30 grūtniecības nedēļās

Trešais ultraskaņas pie 30 grūtniecības nedēļās tiek iecelts plānveidīgi. Tas ir vēl viens kontrole veselības un izmēru auglim. Izmantojot ultraskaņu, var atrast grīdas mazuli, ja iepriekšējais laiks tā parādīja savu ārējo dzimumorgānu.

Vairāk nekā 30 grūtniecības nedēļās ir nepieciešams atkārtot asins analīzes uz HIV un sifilisu, tamponu no maksts mikrofloru. Arī pirms nākamās vizītes ginekologa ieteicams nodot urīna uz kopējo analīzi. Tas novērš pazīmes preeclampsia (olbaltuma, cilindriem, cukurs) vai infekcija. Citas pazīmes preeclampsia parasti pietūkums, pārmērīga svara pieaugums, augsts asinsspiediens un reizēm neskaidru redzi.

Pie ārsta sievietei vajadzētu stāstīt par satraucošo problēmu laikā veikt pasākumus, lai novērstu nevēlamas sekas viņai un viņas bērnam.

Яндекс.Метрика