31 nedēļu grūtniecības

Tas ir 29 nedēļas no ieņemšanas brīža no nākamo bērnu - tas ir viņa īstais vecums 31 nedēļu grūtniecības. Auglis ir jau dzīvotspējīga gadījumā priekšlaicīgas dzemdības, bet attīstība un nogatavināšana tās orgānu nepabeigts.  Augļa garums pie 31 grūtniecības nedēļās līdz 40 cm

Izmaiņas auglim

Par ultraskaņas 31. grūtniecības nedēļās to var redzēt, ka auglis ir sasniedzis garumu 40-41 cm un sver kaut kur 1500

Ir pilnība neironu savienojumi smadzenēs, tās masa šajā periodā ir aptuveni ceturtā daļa no svara pieaugušo smadzenēs. Korpuss nākamo bērnu ir izstrādāts pietiekami - viņš atver un aizver acis, mirgo, izšķir gaismu un tumsu, parādījās aizsargājošu radzenes reflekss. Kad bērns ir nomodā, viņa acis vienmēr ir atvērtas, muskuļi vecumā līdz 31 grūtniecības nedēļās ir attīstījušies. Varavīksnenes veidojas, bet krāsošana pigments tajā nav uzkrājuši pienācīgā apmērā, lai jaundzimušo acīm parasti pelēks-zils. Acu krāsa pēc kāda laika mainīsies atkarībā no pigmentu veido reibumā gaismas staru.

Nagi uz pirkstiem roku ievērojami pieaudzis līdz grūtniecības 31 nedēļas un drīz vien sasniedza malu falangas.

Intensīva temps attīstības ir augļa aknas 31. nedēļu grūtniecības, viņa bija jau ražo žulti, un pamazām sāk uzņemties uzdevumu tīrīšanas asinis bērna no sabrukšanas produktiem un toksīniem. Aizkuņģa dziedzeris var ražot insulīnu, hormonu nepieciešamo ogļhidrātu metabolismu, bet gremošanas fermenti veidojas tikai pēc piedzimšanas viņas nākamo bērnu.

Auglis at 31 grūtniecības nedēļās bieži uzņemas savu pastāvīgo nostāju dzemdē - galvu uz leju. Ja viņš joprojām pēdās leju (tūpļa pie vai pēdu previa), tas nav par vēlu to darīt speciāli vingrinājumi, lai auglis pagriezās galvu uz leju.

Uz laiku no 31 grūtniecības nedēļās, kad auglim var izdzīvot priekšlaicīgas dzemdības, un tas ir iespējams, ka viņš varēs elpot vienatnē, bez atbalsta no ventilatora, kā plaušās ir minimāli pietiekamu daudzumu virsmaktīvās. Virsmaktīvā viela ir maisījums no fosfolipīdiem, ko ražo šūnas plaušās. Tā veicina paplašinātas plaušas elpošana laikā un novērš to mazinās. Zēni aiz veidošanās virsmaktīvās vielas, kas ir 1-2 nedēļām, salīdzinot ar meitenēm.

In dzemdē 31. nedēļu grūtniecības nākotne baby padara mācību elpošanas kustības, bet tās nevar salīdzināt ar Real - augļa plaušu pie komisijā nav iztaisnot, un balss spraugas ir polusomknutom stāvoklī.

Izmaiņas sievietēm 31. nedēļu grūtniecības

Dzemdes apakšā ir noteikta 31 cm virs kaunuma kaula šuvi, un 10-11 cm virs nabas. Palielinot izmēru kuņģa 31. nedēļu grūtniecības, un, tātad, svara pieaugums izraisa to, ka sieviete tagad ir noguris un nogurst ātrāk, tas ir neērti, lai veiktu to pašu kustību ritmā. Kopš tā laika katru nedēļu svara pieaugums grūtniecības laikā nedrīkst pārsniegt 300 g

Aug vēders pēc 31 grūtniecības nedēļās arvien pietrūkt no iekšpuses kuņģa un zarnu, jo to, ko var pastiprināties:

  • Grēmas;
  • Aizcietējums;
  • Elpas trūkums;
  • Slikta dūša.

Sāpes 31 grūtniecības nedēļās Attiecīgās jostas un krustu mugurkaula sieviete. To rašanās ir atbalstītas kā ofseta centra ķermeņa smaguma un periartikulāri saišu mīkstina reibumā grūtniecības hormonu.  Par bērnu svars 31 nedēļu grūtniecības - 1500 grami

Tagad dzemdes periodiski savelk un atslābina - tā izpaužas mācību cīkstēšanās. Viņas muskuļi pamazām gatavojas darbam.

Diezgan bieži, sāpes 31 grūtniecības nedēļās kājās kopā ar savu pietūkums. Sakarā ar kompresijas vēnu dzemde daži pietūkums kājās, ko beigās, dienā, un tur ir normāli, bet, ja no rīta tas neiztur - tas ir gadījums, par vizīti pie ārsta.

Balts stilīgs izdalījumi pie 31 grūtniecības nedēļās - zīme Candida maksts bojājumiem. Piena sēnīte bieži saasina pazeminātu imunitāti, arī grūtniecības laikā. Bez ārstēšanas, šis process nevar atstāt, jo tas ne tikai dod sievietei diskomfortu, bet tā var arī inficēt augli. Cīņa vulvovagināls izdalījumi pēc 31 grūtniecības nedēļās nevar ar visiem līdzekļiem, jo ​​dažas zāles nelabvēlīgi ietekmēt nedzimušo bērnu.

Aptauja 31 grūtniecības nedēļās

Trešais skrīninga ultraskaņas pie 31 grūtniecības nedēļās tiek veikta gadījumā, ja tas nav jādara nedēļu agrāk. Ultraskaņa palīdz uzraudzīt atbilstību lieluma augļiem pilnvaru laiku, to nobriešanas placentas pakāpes un tā atrašanās vietas arestu, strukturālās iezīmes iekšējiem orgāniem auglim. Šajā periodā jūs varat atrast kādu sirds defektu, nieru un zarnu, kā arī nosaka taktiku gaidāmo piegādes.

Яндекс.Метрика