32 Weeks Grūtnieces

Kopš koncepcijas auglim pie 32 grūtniecības nedēļās tas bija tieši astoņi Mēness mēneši vai 30 nedēļas.  Augļa garums pēc 32 grūtniecības nedēļās - 40 cm

Izmaiņas auglim

Izmērs auglim ar ultraskaņu pēc 32 grūtniecības nedēļās garumā (no galvas līdz kājām) ir 40-41sm, sver aptuveni 1800

Sirdsdarbība par nedzimušu bērnu par 32 nedēļām kļūst nedaudz mazāk - 130-140 sitieni minūtē, tas ir nestabils un perturbations var palēnināt 3-4 sekundes līdz 100 sitieniem minūtē laikā. Īpatnība augļa sirds ir tā, ka abi kambarus, griešanas, asinis tiek iesūknēts sistēmiskā apritē, un nelielā lokā asiņu praktiski neaizved. Nervu regulēšana sirds auglim pie 32 nedēļām attīstības nepietiek.

Pie grūtniecība 32 nedēļas plaušas turpina attīstīties, palielināt savu elpošanas virsmu un saturu virsmaktīvās. Nākotnes baby regulāri veic apmācību elpošanas kustības, bet ne amnija šķidrumu plaušās, jo balss spraugas slēgts. Šie impulsi, kas rada šos elpošanas kustības, ir augļi serde oblongata. Ja viņš nav pietiekami daudz skābekļa, intensitāte un biežums šiem breaths var pastiprināt.

Visas barības vielas un skābekli uz augli pie 32 grūtniecības nedēļas saņēma no mātes caur placentu, un galvenais enerģijas avots par to - glikozi. Ir nepieciešams ne tikai, lai nodrošinātu darbību auglim, bet arī atlikta, jo tauku un glikogēna veikalos aknās un muskuļos. Veidošanās taukskābju aknu nedzimušam bērnam likme, salīdzinot ar to pēc dzimšanas. No 30-32 grūtniecības nedēļās paātrina nogulsnēšanos tauku zemādas audos auglim, kuru dēļ daļa augļa kļūt noapaļots.

Nākotnes baby at 32 grūtniecības nedēļās intensīvi pārvietojas un pārvietojas, māte jau var izveidot kādu regularitāti savā darbībā.

Lanugo šajā laikā gandrīz zaudēja, nedaudz vellus mati tiek saglabāta tikai uz pleciem un muguras. Vernix paliek ādas krokās.

Izmaiņas sievietēm pie 32 grūtniecības nedēļās

Sakarā in izmēru kuņģa grūtniece 32 nedēļas sieviete izpaužas noguris viegli pieaugumu. Dzemde virs kaunuma kaula šuvi 32 cm un aksesuārus no apakšējās malas. Vēders pēc 32 grūtniecības nedēļās novērš sieviete gulēja, sēdēt vienā stāvoklī uz ilgu laiku, lai iet. Sakarā ar hermētiskuma iekšējo orgānu parādās diskomfortu formā grēmas, skābes atvilni, slikta dūša vai aizcietējumi. Vienkārša jākonsultējas ar ārstu, lai palīdzētu mazināt šos nosacījumus. Var mainīt izskatu un ādas stāvokli grūtniecēm - ādas un matu kļūst sausa, āda uz vēdera izstiepts un niezi. Uz gurniem, uz viņas kuņģī pie nabu un krūtīm dažkārt var parādīties karekļi (ko dēvē arī par strijas).

Diezgan nepatīkama simptoms pēc 32 grūtniecības nedēļās - asiņošana smaganas. Viņu gļotāda kļūst mīksti un viegli neaizsargāti reibumā hormonālās izmaiņas organismā grūtnieces.  Par bērnu svars 32 grūtniecības nedēļās - 1, 8 kg

Sāpes 32 nedēļu grūtniecības vēdera, kopā ar regulāru vilkšanas sajūta var būt sākums darbaspēka. Priekšlaicīgas dzemdības parasti ir ātrāks nekā pagājušajā termiņā. Šajā periodā auglis ir spējīgs izdzīvot, ja nosacījumi tā māsu, daudzi pat varētu elpot patstāvīgi.

Priekšlaicīgi piegādes vietu un bagātīgs ūdeņains izkraušanai 32 grūtniecības nedēļās, kas ir amnija šķidrumu. Novadīšana ūdens - viena no šādām dzemdībām. Tās var izplūst uzreiz bagātīgi gadījumā centrālās plīsumu membrānu, vai noplūdes lēnām augstā pusē pārtraukuma.

Aptauja par 32 grūtniecības nedēļās

Līdz tam laikam, pienāca laiks, lai trešo skrīninga ultraskaņu auglim. Ultraskaņas at 32 grūtniecības nedēļās padarīt sievietes, ja viņi to nedarīja par 30-31 nedēļas. Tas ļauj mums novērtēt atrašanās vietu un struktūru placentu, augļa stāvokli dzemdē un tās lielumu, patoloģiju dzemdes kakla.

Pēc 32 nedēļām grūtniecību jāatkārto reizi plānotās urīna analīze. Tās rezultāts būs apstiprināt vai atspēkot preeclampsia vai urīna sistēmu.

Яндекс.Метрика