34 Weeks Grūtnieces

Uz laiku no 34 grūtniecības nedēļās mazulis kuņģī pagriezienus 32 nedēļas, saskaņā ar Mēness kalendāru, tas ir vidū devītajā grūtniecības mēnesī. Viņš bija diezgan dzīvotspējīgs, ja priekšlaicīgas dzemdības var elpot patstāvīgi.  Svars augļa 34 grūtniecības nedēļās - vairāk nekā 2 kg

Izmaiņas auglim

Pēc 34. grūtniecības nedēļas galvenās izmaiņas ietekmē attīstību centrālās nervu sistēmas auglim. Paātrina no smadzenītēs augšanu un attīstību - galvas smadzeņu daļu, kas atbild par mehānisko koordināciju un ķermeņa stāvokli telpā. Pastāvīgi myelination nervu šķiedras - tie ir pārklāti ar īpašu membrānu, kas padarīja disku pār tiem ātrāk. Sakarā ar masu jaunu neironu savienojumi smadzenēs augļa 34 grūtniecības nedēļās palielinās.

Ir jaunas beznosacījuma refleksi, viņi palīdz bērnam pielāgoties ārpusdzemdes dzīvei pēc piedzimšanas. Jaundzimušais, kurš dzimis pēc 34 grūtniecības nedēļās termiņā varēs patstāvīgi krūti vai pudeli.

Augļa kustības at 34 grūtniecības nedēļās topošajai māmiņai jūtas mazāk, jo auglis ir jau kļūst pārpildīts dzemdē. Pa šo laiku, viņš parasti aizņem tā pastāvīgā stāvokli dzemdē.

Par ultraskaņas 34 grūtniecības nedēļās augļa augšanas svārstās 40-43 cm, tas sver 2-2, 2 kg. Par visu, viņa ķermenis šajā periodā piemērojušies dzīvei ārpus dzemdes.

Izmaiņas sievietēm 34 nedēļu grūtniecības

Stāv dzemde vēderā pēc 34 grūtniecības nedēļās pār azotē 33-34 cm augstumu, apjoms amnija šķidrumu tiek pakāpeniski samazināts, un tagad tur lielāko daļu dzemdes auglim. Kuņģa šajā posmā grūtniecības izskatās lieliski, daži kuņģis sāk izvirzīties virs virsmas. Vēdera āda ir izstiepts un kļūst plāna, diezgan bieži tā nieze.

Ja kauli iegurnis grūtniecēm atstatu no dabas, tad ārēji vēders pēc 34 grūtniecības nedēļās var likties mazs. Tas ir saistīts ar to, ka dzemde ar augļa iekšpusē iegurņa kaulu fit gredzenu, kurā daudz vietas uz tām. Vēdera lielums spriest proporcijas augļa nav pilnīgi taisnība, ultraskaņa palīdz noteikt svaru un izaugsmes rādītājus precīzāk nākamo bērnu.

 Augļa augšanas pie 34 grūtniecības nedēļās - 40-43 cm
 Sievietes arvien vairāk jūtas Braxton Hicks kontrakcijas, tie parādīsies neregulāra sprieguma sāpes vēderā pie 34 grūtniecības nedēļās, ja nav šādu cīņas. Spriegums vēders bieži parādās pēc slodzes un darbojas patstāvīgi, ja sieviete atgulties, lai atpūstos. Sāpes 34 grūtniecības nedēļās var uzskatīt par sākumu darbaspēka.

Krūts vēzis turpina gatavoties atstāt, tāpēc atlase 34 grūtniecības nedēļās ir dzeltenīgi pilienus jaunpiena - variants no normas. Krūškurvja apjomam, un tā virsmu viņas ādas spīd venozo tīklu. Šīs izmaiņas izraisa hormona prolaktīna veidošanās, kas tagad daļēji iesaistīties un placenta.

Teļiem grūtniecei 34 grūtniecības nedēļās var samazināt krampjus, bieži tas notiek naktī un vienatnē.

Eksāmens 34 grūtniecības nedēļās

Grūtnieces vajadzētu apmeklēt šos speciālistus, kuri ieteiktās pārbaudes vecmāte, ja jums nav bijis laika, lai to izdarītu. Ultraskaņas at 34 grūtniecības nedēļās tiek veikta tikai tad, ja ir pierādījumi vai aizdomas par nepatikšanas auglim. Šis pētījums palīdz novērtēt stāvokli placenta, nabas saites (ieskaitot tās brūces ap ķermeni augļa), amnija šķidruma un augļa pati. Dažreiz rezultāts ultraskaņas 34 grūtniecības nedēļās var ietekmēt piegādes veidu.

Ja pakalpojumu sniedzējs ir aizdomas, ka nākotnē bērns dzemdē cieš, viņš iesaka CTG.

Яндекс.Метрика