35 Weeks Grūtnieces

In 35. grūtniecības nedēļai auglis kļūst pilnu 32 nedēļu laikā no brīža, kad apaugļošanās ir devītais Mēness mēneša grūtniecības.  Augļa svars 35 nedēļu grūtniecības - 2, 2-2, 4 kg

Izmaiņas auglim

Augļa ar ultraskaņu pēc 35 grūtniecības nedēļām izmērs pieauga vēl vairāk, tagad tās garums ir apmēram 45-46 cm, svars 2200-2400 dienā pieaugums no tās normāla svara ir apmēram '30 turpina nobriešanu visu orgānu un sistēmu nākotnes bērnu, gan ārējā Viņa izskats ir jau ļoti tuvu iznēsātiem jaundzimušajiem.

Zemādas audos augļa 35 nedēļu grūtniecības kavējas taukaudus,, apaļš vaigiem parādās līnija viņa ķermeņa noapaļota. Nostiprināta muskuļu rāmis, ko var izjūt spēcīgu stimulu turpmākajai bērnu vēderu pie 35 grūtniecības nedēļās. Tā turpina nostiprināt skelets, kaulu glabāšanā kalcija sāļi, kas ir aktīvi augļi aizņem no mātes ķermeņa.

Nagiem par 35. grūtniecības nedēļai, lai beigās falangas auguši, tie ir ļoti mīksti un plānas. Ādas krokas joprojām klāta ar taukainu smērvielas uz pleciem un gurniem joprojām pēdas no pavilnas. Augļa āda ir daudz bagātāka ūdenī nekā ādā pieaugušā, tāpēc dzimšanas brīdī tas izskatās tik mīksta un elastīga. Uz kājām, tur bija šķērsvirziena svītras uz ādas, tas attiecas uz priekšējo 2/3 no kājām. Nabas gredzenu, kas atrodas uz šī grūtniecības nedaudz zem normālā stāvoklī, vads nāk no tā, ir vadu asinsvadi un to īpaša veida saistaudi.

Zarnās zīdainim visiem turpmāko grūtniecību ir uzkrāta zināma mekonija. Šī oriģinālā izkārnījumos, kas tika izveidota auglim fragments laikā caur gremošanas trakta amnija šķidrumu. Parasti, mekonijs ir atkāpties dažu stundu laikā pēc dzimšanas. Gadījumā, ja trūkst skābekļa vai ciešanām auglim pie 35 grūtniecības nedēļās, muskuļu sphincters atpūsties taisnās zarnas un var pagarināt turpmāku mekoniju dzemdē. Tā traipi amnija šķidrums zaļgani krāsā, iekļaušana mekonija var uzskatīt par ultraskaņu ar 35. grūtniecības nedēļai.

Pēc 35 nedēļu grūtniecības paaugstināta tempā virsnieru dziedzeri sāk nobriest. Šie endokrīno dziedzeru atrodas virs augšējā pola nierēm, kas to sastāva un atšķirt smadzeņu garozā, kas izstaro dažādas grupas hormonu. Šajā posmā, tā uzlabo spēju izdalīt hormonus, kas pielāgoties nākotnes mazuļa stresu, kas tuvojas dzemdības.

Izmaiņas sievietēm pie 35 grūtniecības nedēļās

Vēdera uz 35. grūtniecības nedēļai dzemde aizņem lielāko daļu no vēdera un iegurņa, to nosaka grunts 35 cm virs kaunuma kaula šuvi un 15 cm virs nabas. Sieviete uz šo terminu jau ir diezgan grūti staigāt un smagu kravu, palielinot ķermeņa vajadzībām atpūtu. Reibumā hormonu emocionālo stāvokli var kļūt nestabila atkal ir trauksme nākamajām paaudzēm.  Big vēders pie 35 grūtniecības nedēļās var izraisīt muguras sāpes

Big vēders un mīkstināts reibumā hormoniem grūtniecības locītavas var izraisīt sāpes 35 grūtniecības nedēļās uz muguras, jo tā paredz lielāku slodzi.

Transparent bagātīgs selekcijai 35 grūtniecības nedēļās no dzimumorgānu trakta varētu būt amnija šķidrumu. Šajā laikā dzimšanas sieviete var sākt vienā no scenārijiem - vai nu kontrakcijas vai ar atbrīvošanos no ūdens. Asinis izdalījumi, kas 35. grūtniecības nedēļai ir vienmēr bīstams kā izpausme placentas atdalīšanās, un tādējādi pārkāpjot dzīves auglim. Šāda asiņošana var būt bīstami un dzīve sieviete, lai aizkavētu meklē medicīnisko palīdzību nav nepieciešama.

Aptauja 35 grūtniecības nedēļās

Šajā posmā grūtniecības prasa nedēļas vizītes pie ārsta un kontrolē ķermeņa svara, kā arī urīna analīze. Ultraskaņas 35. grūtniecības nedēļās netiek regulāri veikta. Ir pienācis laiks, lai trešās asins analīzes HIV, sifilisu un hepatītu parenterāli.

Ārsts ņem sievietes maksts uztriepi reizi sēšanai uz mikrofloru.

Яндекс.Метрика