37 Weeks Grūtnieces

Pēc 37 grūtniecības nedēļām no apaugļošanas notiek 35 nedēļas. Līdz 37 nedēļām tiek uzskatīts pilna termiņa augli un dzemdības - steidzami.  Augļa svars 37 grūtniecības nedēļās - 2, 8-3, 1 kg

Izmaiņas auglim

Auglis at 37 grūtniecības nedēļās ir kā jaundzimušo bērnu. Tās garums ir 48-49 cm, svars 2800-3100, bērns ir gatavs piedzimt, viņa ķermenis ir pietiekami gatavi.

Ķermenis augļa 37 grūtniecības nedēļās ir jauka noapaļota forma, jo uzkrāto tauku zem ādas, āda pati gaiši rozā. Tauku uzkrāšanās zemādas audos ir novedis pie tā, ka asinsvadi ir ne tik skaidri redzami caur ādu.

Viegli pietiekami veidojas elpot patstāvīgi, auglis vēdera pie 37 grūtniecības nedēļās veic regulārus elpošanas kustības, rīšanas amnija šķidrumu.

Jau labi attīstīta nervu sistēmu nākotnes bērnu, veidojas gandrīz visi beznosacījuma refleksus:

  • Drošība;
  • Nepieredzējis;
  • Pavērās;
  • Crawl;
  • Atbalsts un citi.

Starp šūnas smadzeņu garozā augļa turpina izveidot jaunus savienojumus, šis process ilgs un pēc dzemdībām.

Auglis at 37 grūtniecības nedēļās ir patīkami dzirdēt, redzēt, smaržu un garšu. Viņa darbs ir kļuvusi daudzveidīgāka un sarežģītāka, neskatoties uz to, ka lielāko daļu laika viņš pavada miegā.

Kā rezultātā ultraskaņas 37 grūtniecības nedēļās, jūs varat uzzināt dzimumu bērnu.

Izmaiņas sievietēm 37 grūtniecības nedēļās

Vēders pēc 37 grūtniecības nedēļās dažos nozīmēs samazināsies lieluma un rudenī. Sievietēm, kas dzemdēs pirmo reizi, tā uzskata, tāpat kā pirmo reizi parādās 2 - 3 nedēļas pirms dzemdībām, multiparous pazeminot vēdera notiek neilgi pirms dzimšanas sevi. Iemesls pazemināšanu vēdera uz 37. grūtniecības nedēļai, ir tas, ka augļa galvas, kad galva ir nolaistā savos dzemdību iegurni. Kad šis notikums, sieviete jutīsies daudz labāk, jo dzemde apstājas tik grūti izdarīt spiedienu uz diafragmu un plaušas Prim. Pastāv iespēja elpot viegli un dziļi.

Līdz 37 nedēļām grūtniecei parasti nāk klajā ar svaru 10-11 kg. Tā bieži vajadzētu kontrolēt savu svaru, lai netiktu garām to patoloģisku palielināšanos. No peļņas lielāko daļu veido svara bērnu, placenta, amnija šķidrumu un dzemdes, bet grūtniecēm, un piebilst, daži kilogrami dēļ tauku slānis.

 Vēders pēc 37 grūtniecības nedēļās var samazināties
 Diezgan bieži, pārmērīgs svara pieaugums ir saistīts ar ūdens aizture organismā. Pirmkārt, būtu vizuāli pietūkums būs manāms uz kājām un pirkstiem. Tad grūtniecēm parasti sūdzas, ka tie kļuva mazus apavus, un tas ir grūti noņemt zeltneša. Vēlīnā grūsnības, līdzīgi parādības notiek gandrīz visu. Ja rīta pietūkums nepāriet, pietūkums var būt viens no raksturīgākās iezīmes vēlu gestosis. Preeclampsia šajā laikā var papildināt ar asinsspiediena paaugstināšanās, izskatu proteīna urīnā un galvassāpes pēc 37 grūtniecības nedēļās. Šie simptomi nedrīkst ignorēt, un vēl jo vairāk tāpēc, bez ārstēšanas.

Sāpes 37 grūtniecības nedēļās vēderā, muguras var būt pirmie simptomi dzemdībām. Pēc 37 nedēļu grūtniecības, dzemdību vajadzētu gaidīt katru dienu, un sagatavoties tām iepriekš.

Ja sāpes nāca uz fona smagu asiņošanu pēc 37 grūtniecības nedēļās, nepieciešama steidzama pārbaudi, lai izslēgtu placentas atdalīšanās. No dzemdību process - salīdzinoši garš, viņi dažreiz vilkties vairāk nekā 10 stundas. Visu laiku, placenta vajadzētu veikt savas iepriekšējās funkcijas, lai nodrošinātu augli ar skābekli un barības vielām.

Eksāmens 37 grūtniecības nedēļās

Tā kā sieviete var dzemdēt jebkurā laikā pēc 37 nedēļām, tad šajā brīdī visas pārbaudes un konsultācijas jau jābūt. Ultraskaņas at 37 grūtniecības nedēļās nav parasti noteikts. Vizītes pie ginekologa jāturpina tikpat bieži - 1 reizi nedēļā.

Яндекс.Метрика