38 Weeks Grūtnieces

Pēc 38 grūtniecības nedēļās mazulis kuņģī pārvēršas pilnas 36 nedēļas, kamēr tur bija olvados apaugļošanās ir desmitais Mēness mēneša grūtniecības.  Augļa svars 38 grūtniecības nedēļās - 3, 1-3, 3 kg

Izmaiņas auglim

Augļa augšanas 38. grūtniecības nedēļās palēninās, tas jau ir sasniedzis izmēru jaundzimušo bērnu. Par ultraskaņas 38 grūtniecības nedēļās to var redzēt, ka tā garums ir 48-50 cm, svars 3000-3300

Mazulim ir gatava Dzimšanas jebkurā laikā, bet dzemdībām ir nepieciešams, lai sasniegtu īpaši hormonālo statusu grūtniecības un veidošanā dominējošā klana.

Pat tad, ja jūs zināt, tieši to laiku koncepcijas dēļ randiņš ar 100% precizitāti pēc 38 grūtniecības nedēļās nevar prognozēt. Tas ir bīstami lietot instrumentus un metodes, kas stimulē dzemdībām, vieni un bez pierādījumiem. Pēc stimulācijas process var iet pilnīgi neprognozējams, un bieži vien beidzas ar komplikācijām.

Auglis at 38 grūtniecības nedēļās ir saskarē ar sienām dzemdes, samazinājās daudzumu amnija šķidrumu. Viņu klātbūtne pašā apjomā vairs spēlē tik lielu lomu, un samazināšana ūdenī, savukārt, samazina iespēju no nabassaites zaudējumu un augļa ķermeņa daļas, viņa nepareizā pozīcijā.

Bērna āda dzemdē pilnīgi nogludināta, tā ir rozā un samtainu uz tausti uz pleciem reizēm var saglabāties pēdas pavilnas un krokas ādas - ar nelielu daudzumu balta smērvielu syrovidnoy. Paldies rezerves taukaudos zemādas audu vēdera mazuli pie 38 grūtniecības nedēļās izskatās briest un apaļš. Galvā ir skaidri redzami mati, dažreiz diezgan biezi un ilgi.

Beigās zarnās pēc 38 grūtniecības nedēļās bija uzkrājusi nelielu daudzumu sākotnējā izkārnījumos, visa gremošanas trakts ir gatava sniegt pārstrukturēšanas ķermeņa tipu, uz zīdīšanas. Vairāki samazināta funkcija gremošanas dziedzeri, lai izstrādātu fermentus, kas noārda olbaltumvielas, ogļhidrātus un taukus. Bet šis trūkums tiek kompensēts ar to, ka no mātes piena sastāvs satur fermentus, kas palīdz sadalīšanas barības vielas tajos.

Izmaiņas sievietēm pie 38 grūtniecības nedēļās

No grūtniecības ķermeņa intensīvi gatavojas gaidāmo dzimšanas, kas var būt no 38 grūtniecības nedēļās, lai sāktu katru dienu. Galvenās pārmaiņas notiek reibumā hormonālās aktivitātes.

Izmaiņas un placenta - tās kuģu zapustevaet, šķiet cista un kaļķa nogulsnes, un samazināja biezums placentu. Tas viss ietekmē viņas darbu, tāpēc piegāde uzturvielu auglim palēnina.

Vēders pie 38 grūtniecības nedēļās var nedaudz samazināta izmēra. Iemesls tam - samazinājums amnija šķidruma un augļa organismā zem kompensēt iegurņa dobumā. Šis termins ir visbiežāk pietura ķermeņa masas palielināšanos, dažreiz pat grūtniecība parasti zaudē svaru 1 - 1, 5 kg. Dzemdes augstums tagad ir noteikts nedaudz zemāka nekā iepriekš, un tas ir aptuveni 33-35 cm virs dzemdes.  Garums pie 38 grūtniecības nedēļās sasniedz 48-50 cm

Sievietes biežāk, lai paziņojuma mācību cīkstēšanās. Ja tās ir pieaugušas vai kļuvušas intensīvāka, to izskats regulāri vai sāpes parādījās 38 grūtniecības nedēļās, jums būs iespējams sākt kakla dilatāciju un piegāde ir aptuveni, lai sāktu.

Var atslēgties pēc 38 grūtniecības nedēļās no dzimumorgānu traktu gļotas konsistence atgādina olu baltumus. Šis tā sauktais gļotu plug, kas piepilda kakla kanālu, aizsargājot membrānas. Ja dzemdes kakla sāk risināties, un kļūst plašāka, plug var pārvietoties. Viņas izvēle pie 38 nedēļu grūtniecības multiparous dodas tieši uz dzemdībām. Dažreiz gļotu plug satur nelielu piejaukumu asinīs, tas nedrīkst baidīties.

Eksāmens 38. grūtniecības nedēļās

Dzemdību laikā sieviete zaudē noteiktu daudzumu asinīs. Tāpēc ir ļoti svarīgi, ka šoreiz viņas asinis hemoglobīna nebija zemāka par 110-130 g / l. Pēc pirmā pazīme darba ārsts var veikt digitālo pārbaudi maksts, lai noteiktu pakāpi atvēršanas dzemdes kakla.

Ultraskaņas 38. grūtniecības nedēļās ir paredzēta tikai nepieciešamības gadījumā. Vairāk informatīvs auglim var redzēt veicot CTG.

Яндекс.Метрика