39 Weeks Grūtnieces

Pēc 39 nedēļu grūtniecības no ieceres mazulis pagājuši 37 pilnas nedēļas, Mēness kalendārs ir pēdējais desmitais mēnesis grūtniecību.  Par bērnu garums pie 39 grūtniecības nedēļās - 52 cm

Izmaiņas auglim

Tur nāk laiks, kad auglis ir 39 grūtniecības nedēļā gatava nodrošināt, ka jebkurā brīdī, lai piedzimtu. Tā ieņem pastāvīgu vietu dzemdē, un nespēs mainīt to pirms nosūtīšanas. Ka daļa no ķermeņa, kas predlezhit (atrodas blakus uz izeju - vai galvas vai iegurņa beigās) jau ir nolaista uz iegurni. Tādā gadījumā, ja bērns vēderā pēc 39 grūtniecības nedēļās notiek sāniskā stāvoklī (tas ir ļoti reti, bet tas notiek), dabas dzemdības iespējama bez ķeizargriezienu ir nepieciešams.

No galvaskausa augļa šajā laikā kauli ir mīksti, lokana, kas atrodas starp locītavu un atsperēm no lokāmu saistaudi. Pateicoties šuvēm un atsperes gaitā galvas caur dzemdību kanālu laikā, un tā ir konfigurēta nedaudz samazināta izmēra. Tūlīt pēc piedzimšanas, galva jo tas var izskatīties mazliet izstiepts vai pārveidotā formā, bet pēc dažām dienām devās kaulus normālā stāvoklī.

Bērna garums ir pieaudzis līdz 51-52 cm, sver 3200-3600, kopējais svars, un tās izaugsme ir atkarīga no apstākļiem, kādos viņš uzauga dzemdē, un tās mātes ķermeņa īpatnībām.

Izskats auglim pie 39 grūtniecības nedēļās atbilst pilna termiņa jaundzimušajiem. Mazulis ir dzemdē ar augļa stāvokli, kas būs raksturīga viņam kādu laiku pēc dzemdībām. Augļa kustības vēderā 39 grūtniecības nedēļās regulāri un vairāk vērsta - bērns var spēlēt ar saviem pirkstiem vai nabassaites, sajust sejas un ķermeņa dzemdē. Ir svarīgi, lai kontrolētu darbību viņa wiggling bērnu, 12 stundām, ir jābūt vismaz 10.

39 grūtniecības nedēļās - periods, kurā sēklinieki zēniem jāpazemina sēklinieku maisiņā. Ja tā nav, tad mēs varam runāt par vienpusēju vai abpusēju cryptorchidism.

Izmaiņas sievietēm pie 39 grūtniecības nedēļās

Pēc 39 nedēļu grūtniecības var parādīties Harbingers dzimšanas:

  • Novadīšana gļotu plug;
  • Atkārtojas vēdera;
  • Vēdera lejasdaļā.

Ja vēders nav uz leju, pirms tā var notikt 39 grūtniecības nedēļās. Tagad augstums dzemdes virs šuvi ir apmēram 34-35 cm sieviete atzīmē šajā sakarībā veselības uzlabošanu un sāpju elpošana, jo dzemde vairs ar tādu pašu spēku, lai izdarītu spiedienu uz diafragmu..

 Par bērnu svars 39 grūtniecības nedēļās - 3, 2-3, 6 kg
 Isolation at 39 grūtniecības nedēļās no dzimumorgānu trakta ir diezgan liels daudzums gļotu, konsekvenci un izskats atgādina olu olbaltumvielas - izcelsmes sertifikātu par gļotu spraudni. Dažreiz tas sajaukts ar svītrām asinīm, tā ir zīme, ka dzemdes kakla sāk risināties. Novadīšana amnija šķidrumu parādās sadali pie 39 nedēļu grūtniecības izdalījumi no maksts liels daudzums šķidruma ir bezkrāsains un bez smaržas. Ja auglis piedzīvo trūkumu skābekļa dzemdē infekcija, vai pievienojās, ūdens var nokrāsot zaļā krāsā un ir nepatīkama smaka.

Saistībā ar pazemināšanu augļa iepazīstinot daļa no grūtniecības, var sākt traucēt aizcietējumus un bieža urinēšana. Šajā posmā ir svarīgi nepalaist garām sākumu infekcija urīnceļos. Parasti uz fona bieža urinācija sāpēm 39 nedēļu grūtniecības vienlaicīgi nevajadzētu būt.

Neskatoties uz to, ka grūtniecība nāk uz beigām pie 39 grūtniecības nedēļās pastāv risks vēlu gestosis. Tās galvenās iezīmes ir šādas:

  • Sliktāk;
  • Galvassāpes;
  • Paaugstināts asinsspiediens;
  • Tūska;
  • Pārāk daudz svara pieaugums.

Kad dzimšanas bija ļoti tuvu tam, grūtniece var notikt bouts caureja. Tādējādi sievietes ķermeņa sagatavošanu dzemdībām, tāpēc nav nepieciešams, lai būtu nobijies no. Sākums dzimušie var notikt vienā no diviem scenārijiem - vai nu uzsākt cīņas vai izlidot pirmo amnija šķidrumu.

Ar apmācību cīkstēšanās grūtniecēm 39 nedēļas, lai bieži apzīmējuma, kas jau iepazinušies ar dzemdībām raksturo saīsinot laiku starp notikumu un biežumu.

Яндекс.Метрика