Grūtniecība 4 nedēļas

4 nedēļas grūtniecības dzemdniecībā aizsākās no pirmās dienas pēdējā menstruāciju, un atbilst divu nedēļu laikā no brīža, kad apaugļošanās.  Grūtniecība 4 nedēļas - 2 nedēļas no dienas, kad apaugļošanās

Izmaiņas 4 grūtniecības nedēļās

Sieviešu dzimuma hormonu progesteronu izraisa izmaiņas dzemdes, sagatavojot to nes augļus. Progesterons samazinās kontraktilitāte dzemdes, veicina saglabāšanu un ticamāku arestu olšūnā uz dzemdes sienas.

Progesterona ietekmē veidošanos biezu gļotu plug, kas atrodas izejā dzemdes un stiepjas tikai tieši pirms piegādes. Tas pasargās nākotni augļiem iekļūšanu iespējamās inficēšanās dzimumorgānu traktu.

Pēc 4 nedēļu laikā ir transformācija no olšūnas stājas embriju. Šajā posmā, apaugļota olšūna ir kā saplacināts abās diska, kas sastāv no trim slāņiem šūnu pusēs. Katrs no viņiem vēlāk izraisa trīs embrija audus no kura orgāni un audi tiek veidotas no bērna. Jo ārējā slāņa šūnu izcelsme nervu audu, ādas, gļotādu, matu, objektīvs, vidējā - kaulus un muskuļus, sirds, asinsvadu, un nieres no iekšpuses - kuņģa-zarnu traktā, plaušās un aknās. Līdz beigām 4 grūtniecības nedēļās, embriju veido locīšana ķermeni.

Tajā pašā laikā sāk attīstīt intensīvi extraembryonic orgānu no embrija, kas atbalsta savu pastāvēšanu, kamēr rūpes par to neveiks placentu. Tas ir amnion, horions un dzeltenumu sac.

Amnion (ūdens apvalku) ieskauj embrija aizsargapvalku, kas aizsargā pret žāvēšanas un mehāniskiem bojājumiem. Pēc izskata tas atgādina burbuli, un satur augļa ūdeni.

Horions (bārkstiņu apvalks) ir priekštecis nākotnē placentu.

Dzeltenums sac satur barības vielu piegādi, un pirmie 3 grūtniecības mēnešos apmaiņa un izdalīšanās funkcijas.

Izmērs auglim pēc 4 nedēļu laikā ne vairāk kā 3 - 4 mm, bet tas jau ir stingri iesakņojusies dzemdes sienas. US 4 nedēļu grūtniecība parasti parāda, ka embrija ir pievienots aizmugurējo sienu, dzemdes, olnīcu tuvāk uz sāniem no kura ola ievadīts.

Jūtas sievietēm 4 nedēļu grūtniecības

Ja sieviete nav plānojat grūtniecību, viņa var nezināt par savu stāvokli, kā viņai apmēram tāds pats kā pirms nākamās menstruācijas un vēdera pēc 4 nedēļu laikā nav mainījies aplī.

Parādījās uz fona hormonālās izmaiņas sievietes emocionālo uzliesmojums biežāk aizstāj ar pārapdrošināšanu un klusumu, kas ir viens no nosacījumiem, lai bērnu gultni. To sauc aura grūtniecības, kad cilvēki paziņo, ka uzvedība sieviešu ir mainījusies.

Veltīta 4 grūtniecības nedēļās no dzimumorgānu trakta parasti skaidrā vai bālgans, ne bagātīgs, bez smaržas. To izskats var izskaidrot ar ietekmē hormonu un palielina asins plūsmu uz mazo iegurni.

Kā likums, nākamais menstruācijas nenotiek. Smērēšanās pēc 4 nedēļu laikā var būt pazīmes aborts brīdī to izskatu var sajaukt ar paredzamo menstruācijas un nezinot par grūtniecību pārtraukta.

Vāja sāpes grūtniecības, kas rodas vēdera 4 nedēļas, ir arī līdzīgi prekursoriem menstruāciju. Tie var būt izpausme pielāgotos izmaiņām dzemdē, un liecina par slimību, piemēram, urolitiāzi.

Apsekojuma rezultāti pēc 4 nedēļu laikā

Vēdera forma pēc 4 nedēļu grūtniecības aizdomām, tas nav iespējams, jo dzemdē pieaugums šajā periodā ir nenozīmīgs. Grūtniecības tests rādīs negatīvu vai apšaubāmus rezultātus, atkarībā periodā apaugļošanās, jo līmenis cilvēka horiongonadotropīna urīnā nav pietiekami augsts. Bet asins šovā augstas vērtības no tā, kā arī grūtniecības hormonu prolaktīna.  Izmērs auglim pie 4 grūtniecības nedēļās - 3-4 mm

Ja sieviete tiek kontrolēts pirms šī perioda, bazālo ķermeņa temperatūru, jūs varat pamanīt izmaiņas grafikā - temperatūru pie 4 nedēļu laikā saglabājas augsts (37-37, 4 grādi).

Ultraskaņas pie grūtniecības 4 nedēļas ļauj jums redzēt dzelteno ķermeni olnīcās, kas palielināja lieluma. Šajā agrīnajā posmā aptaujas parasti darīt, ja rodas problēmas ar koncepciju. Izmantojot augstas precizitātes ultraskaņas iekārtām līdz 4 nedēļu laikā uz aizmugurējās sienas dzemdes var redzēt arī implantēto embriju.

Ieteikums 4 nedēļu grūtniecības

Ja ir aizdomas par grūtniecību, topošajai māmiņai būtu likvidēt slikti ieradumi, piemēram, alkohola un tabakas - tie var izraisīt spontāno abortu vai augļa kroplības.

Svarīgi ir ievērot pareizu režīmu darba un atpūtas, nakts miegs būtu pilnīgs. Pareiza un droša pārtika - ķīla veselīgu grūtniecību.

Tas ir ieteicams, lai sāktu veikt folskābes tabletes, ja Jums vēl nav. Tas novērš nervu caurulītes defektus nedzimušam auglim.

Nepastāvot asins izdalījumi no dzimumorgānu traktu, un sāpes pēc grūtniecības vizīti 4 nedēļu uz ginekologa šajā periodā nav nepieciešama.

Яндекс.Метрика