41 nedēļu grūtniecības

Pēc 41 grūtniecības nedēļās vēl nav uzskatāma pēc laika, to var vienkārši tikt pagarināts.  Par bērnu svars 41 grūtniecības nedēļās - vairāk nekā 3, 5 kg
 Aizskarošu piegāde ir atkarīga no vairākiem faktoriem - vecums mātes un viņas hormonālo statusu, parametri viņas menstruālā cikla un ovulācijas laiku, veselības stāvoklis grūtniecības un iedzimtības. Izredzes ir, ja nav piegāde ar 41 grūtniecības nedēļās, tas ir nepareizi noteikts tās termiņu, ti, apaugļošanās ir notikusi paredzamo dienas koncepcijas. Tas parasti tiek pieņemts, ka grūtniecība ilgst 40 nedēļas, bet novirze 2 nedēļas uz augšu vai leju ir normāls variants.

Izmaiņas auglim

Bērns ir pilnībā nogatavināts dzīvot ārpus mātes vēdera. Viņš bija jau diezgan pārpildīts, kas dzemdē, bet tas turpina pieaugt, lai gan lēnāk nekā iepriekš. Augļa no galvas līdz kājām ar 41 grūtniecības nedēļās garums var sasniegt 54 cm un svars 3500 g vai vairāk.

Auglim dzīvo savā tempā, pēc 41 nedēļu grūtniecības, viņš guļ daudz nomodā laikā tiek aktīvi pārvietojas. Pēc kustības bērna mātes miesās tiek aktivizēts piegādi uz to skābekļa un barības vielu. Sieviete par 41 grūtniecības nedēļām, ir uzraudzīt darbību perturbācijām mazulim kuņģī, un tagad pret to ar lielu rūpību.

Ādas mazulis, kad viņš ir piedzimis 41 grūtniecības nedēļās vai vēlāk, varētu izskatīties visai sauss un mazliet gaiši pēc dzimšanas, tas ir viegli, lai parādās plaisas un dažādu pīlings.

Augļa smadzeņu tagad ir diezgan labi attīstīta, tāpēc tas nekad kļūt jutīgi skābekļa trūkuma. Placenta kļūst vecs, un tādēļ tas ir sliktāks, lai tiktu galā ar savu uzdevumu.

Pēc 41 nedēļu grūtniecības ilgst nogulsnēšanos kalcija sāļu kaula, tie kļūst vairāk blīvs un mazāk elastīga, kas var aizsprostot galvu caur dzemdību kanālu.

Viens no briesmām perenashivanie grūtniecība ir tas, ka, ņemot vērā novecošanās placenta samazina skābekļa piegādi auglim, un tas var būt hipoksiju. Ņemot vērā hipoksijas atslābina muskuļus, saspiežot taisnās zarnas un atstāj mekoniju in amnija šķidrumu. Hipoksija arī izraisa priekšlaicīgu breaths pirms dzimšanas ar atvēršanas balss spraugas un hit mekoniju elpceļos auglim. Visbiežāk tiekšanās mekonija ir atrodama ilgstošas ​​grūtniecības laikā.  41 grūtniecības nedēļās - dzemdību ļoti tuvu!

Izmaiņas sievietēm 41 nedēļu grūtniecības

Pēc 41 nedēļu grūtniecības dzimšanas bija ļoti tuvu. Līdz tam, sieviete, iespējams, ir bijušas mācību cīkstēšanās, un viņa zina, sajūta, ka notiek, kad sāpes vēderā pēc 41 nedēļu grūtniecības. Par dzemdībām ir tas, ka bieži cīnās, un to grafiku regulāra parādība.

Visticamāk, vēders ir jau uz leju, tas var noteikt augstumu stāv dzemde grūtniecēm un jaunajām sajūtām. Pēc augļa galva iegrima nelielā baseinā, tā kļūst vieglāk elpot izzust atraugas un grēmas.

Dažreiz pirms dzimšanas sāks ievainots krustu, vai tailbone, ir nagging sajūta cirksnī.

Ūdeņains izdalījumi pēc 41 grūtniecības nedēļās ir līdzīgas amnija šķidrumu. Novadīšana amnija šķidrumu var notikt gan ātri un pakāpeniski, kad ūdeņi tiek piešķirti mazās porcijās. Piloša ūdens notiek, kad integritāte membrānu izjauca pietiekami augstu pusē.

Bagātīgs gļotas no 41. grūtniecības nedēļai ir tad, kad dzemdes kakls tiek atbrīvots no gļotu spraudni. Gļotu plug līdzinās konsekvenci olu baltums un reizēm iekrāsojas rozā vai krēmkrāsā. Heavy asiņošana no maksts uz fona ar to, ka ir sāpes vēderā grūtniece 41 nedēļas, dažkārt kopā ar atsacīšanos no placentas, kas var apdraudēt dzīvību auglim.

Яндекс.Метрика