42 Weeks Grūtnieces

Pēc 42 grūtniecības nedēļām no apaugļošanas laikā tas pagājis 40 pilnas nedēļas. Ar visiem standartiem, parastais ilgums grūtniecības laikā ir 37-42 nedēļas. Ja laiks, kas pārsniedz 42 nedēļas, tad runāt par perenoshennosti.  Par bērnu svars 42 grūtniecības nedēļās - vairāk nekā 3, 6 kg

Izmaiņas ķermeņa auglim 42 nedēļu grūtniecības

Pēc 42 grūtniecības nedēļām visi orgāni augļa nogatavojušās, lai pabeigtu darbu ārpus dzemdes. Šajā laikā bērns jau ir diezgan liels, tās klāstu 52. līdz 54. cm izaugsme un svars 3600 g un vairāk.

Ja beigas 42 grūtniecības nedēļās ir ģintis, var būt pazīmes augļa perenoshennosti.

Par bērnu ādas pēc dzimšanas, tas kļūst kā pergamenta, sausu un stīva uz tausti, ar daudz plaisu un krokas. Teritorijās netālu krokās locītavu plaisas berzes dažreiz parādās pēdas asinīs. Āda jau sen zaudējusi syrovidnoy lubrikants ir aizsardzības funkcijas, tāpēc tā ir ļoti jūtīga pret jebkādu kaitējumu.

Padomus par nagiem uz rokās šo bērnu, kamēr naga, tie pārsniedz malas falanga. Kauliem galvaskausa augļa 42 nedēļu grūtniecības, pietiekami biezi, un galva, bet iet caur dzemdību kanālu ir konfigurēta sliktāk, padarot to grūti dzemdības. To var samazināt par lielu Fontanelle un ļoti tuvu mazā Fontanelle.

Organismā auglim ir uzkrājusi pietiekamu daudzumu taukaudos, tāpēc formu bērnam piedzimstot kārtā.

Smadzenes turpina attīstīties, tā miza starp neironiem veidojas ciešākas saites. Pēc 42 nedēļu grūtniecības skābekļa ienāk caur placentu māti, tikko pietiekami, lai apmierinātu smadzenēs tajā.

Izmaiņas sievietēm 42 nedēļu grūtniecības

Sakarā samazinot amnija šķidrumu un pazeminot iepazīstina daļu kuņģī grūtniecība kļūt mazāka izmēra. Sieviete uz kustību bērnu dzemdē nosaka tās darbību. Perturbācijas būtu regulāri svinēti izturības tie kļuva intensīvāka, bet ar nedaudz mazāku frekvenci nekā iepriekš.

Grūtniecība šajā laikā ievērojami palielinās un smagākas krūtis, areola kļuvuši tumšāki. No sprauslas periodiski parādās pirmos pilienus jaunpiena.

Pietūkums kājās vakarā tagad attiecās uz gandrīz visām grūtniecēm, parasti no rīta viņi iet. Pēc 42 nedēļām grūtniecēm bieži ir sāpes kājās, dažreiz kaunuma kaula simfīzes centru.

Taktika, kas apdraudējuma gadījumā perenashivanie grūtniecību

 Tiesību dzimstības 42 grūtniecības nedēļā paātrināt narkotikas
 Pilnīgi droši kritēriji, kas apzīmētas ar grūtniecību, ir grūti identificēt. Bieži vien, tas runā par to, ja tas ilgst 43 nedēļas vai vairāk, un rezultāts ir augļi dzimis ar zīmēm perenoshennosti.

Tā gadās, ka ilgstošā grūtniecību, bez perenashivanie auglim. Tas notiek, ja sievietes menstruālā cikla pirms piegādes bija 30 dienas vai vairāk, ja no paaudzes paaudzē ģimenē dzimušo bērnu vēlīnā, grūtniecības vai bērns ir pietiekams, un svarā, un tagad tuvojas. Ja 40 nedēļas no dzemdes kakla izskatās nenobriedis, tas, visticamāk, tiks atlikta dzemdībām.

Ārsts, kurš vēroja sievieti grūtniecības laikā, pieņemt lēmumu par turpmāko taktiku uzvedības - Ko darīt pēc 42 nedēļu grūtniecības. Viņš nāk no rādītājiem augļa veselību un pastāv draudi viņa veselībai. Pazīmes par ASV perenoshennosti ir retināšanas un izteiktas novecošanās pazīmes placentas, amnija šķidrumu mekonija daļiņām un to trūkumu pārslu vernix par.

Ja 42 nedēļu grūtniecība nav dzimšanas, tad viņu pieeja paātrina narkotikas, un dažos gadījumos nepieciešama ķirurģiska piegādi (cesarean apakšpunktu). Stimulācija dabiskās dzemdībās izraisīt hormonu aģentiem, bet pirms, ka ir svarīgi, lai sagatavotos atvēršanu dzemdes kakla.

Cesarean steidzami rīkoties, ja auglis ir akūts hipoksiju, piemēram, placentas atdalīšanās, prolapss no nabassaites cilpas vai norīt amnija šķidrumu vai mekoniju elpošanas traktu.

Яндекс.Метрика