Grūtniecība 2 nedēļas

Visbiežāk, kad runa ir par grūtniecības 2 nedēļu laikā, sievietei nozīmē šī kavēšanās 2 nedēļas nākamo menstruāciju. In dzemdniecības praksē ilgums grūtniecības sāk skaitīt no pirmās dienas pēdējā menstruālā perioda. Tad, kad sieviete uzzina, ka viņa bija bērns 2 nedēļas grūtniecība ir jau aiz muguras.  2 nedēļas grūtniecības raksturo pabeigšanas olšūnas nobriešanu

Kas notiek 2 nedēļu grūtniecības

Šajā laikā sievietes ķermenis turpina sagatavotos turpmākai apaugļošanu, kas patiesībā vēl nav noticis. Viņas izskats un iekšējie orgāni nemainās. Menstruālo 2 nedēļu laikā bieži beidzas.

Olu tuvojas nobriešanu un atbrīvošanu no olnīcas vēdera dobumā, tas ir, auglis 2 nedēļu grūtniecības dzemdē vēl. Atbrīvošana no olu no folikula olnīcu sauc par ovulāciju. Kopš ovulācijas sieviete var palikt stāvoklī. Aptuveni šajā laikā viņas fona hormonālās izmaiņas palielina libido, un tāpēc palielina iespējamību grūtniecības.

Noteikt ovulāciju var būt par vairākiem tiešiem vai netiešiem pierādījumiem:

  • Reālā sieviete (daži uzskata, nekavējoties atbrīvot olu);
  • Mainot raksturu apstiprināšanu 2. grūtniecības nedēļas (gļotas kļūst bieza un pārredzama, līdzīgi olu baltums);
  • Saskaņā ar liecību īpašu tests ovulācijas (visprecīzākā metode, kas balstās uz hormonālo maiņās).

Smaga asiņošana un sāpes 2 nedēļu grūtniecības - zīme slimības (endometrioze, olnīcu patoloģiju, uc). Šo simptomu kombinācija var būt norāde par neveiksmīgo grūtniecību, kā statistika, vairāk nekā puse no visiem patoloģisko grūtniecību izbeigta tik agrā periodā. Klātesot gan asiņošana un sāpes pēc 2 nedēļu laikā būtu pilnīga pārbaude, jo tie var izraisīt traucējumus normālas grūtniecības norisi.

Atbrīvošana no olu no olnīcas var pievienot nagging vēdersāpes 2 nedēļu laikā. Visbiežāk tas īstermiņa sāpes un darbojas patstāvīgi. Ja ir šaubas par tās izcelsmi, vislabāk ir konsultēties ar ginekologu.

Kāda būs aptauja 2 nedēļu grūtniecības

Ja šajā laikā sieviete ir gatava kļūt par māti, visbiežāk neapzinās iespējamos 2 nedēļu laikā. Aptauja, kuru piešķir par vecmāte-ginekologs, kā likums, kas paredzēti, lai sagatavotos to.

Grūtniecības tests ir negatīvs, jo apaugļota olšūna vēl nav iesakņojusies dzemdes sienas, un nav diagnostiski nozīmīgs koncentrācija cilvēka horiongonadotropīna asinīs.  Ultraskaņas 2 nedēļu grūtniecības rādīs palielināts folikulu

Asins analīzes uz hormoniem var uzrādīt palielinātu saturu progesteronu, ko sauc arī grūtniecības hormonu. Viņš sagatavo dzemdes arestu apaugļotas olšūnas, un ir atbildīgs par grūtniecību.

Kad ASV par 2 grūtniecības nedēļas var atklāt palielinātas folikulu olnīcā, kur olu nobriešanu. Olnīcas - pāris sieviešu reproduktīvo dziedzeri, kas atrodas vēdera. Augļu par 2 grūtniecības nedēļas ar dzemdes dobumā netiek saskatīt.

Turot ultraskaņas 2 nedēļu laikā parasti ir ieteicams sievietēm, kuras agrāk bijušas problēmas ar koncepciju. Piemēram, policistisko olnīcu var novērtēt to nobriešanas folikula pakāpi un gatavību ovulāciju.

Uzraudzība bazālo ķermeņa temperatūru 2 grūtniecības nedēļas parasti liecina par augstāku ir apmēram 37-37, 2 grādiem.

Vēders apkārtmērs 2 nedēļu laikā netiek palielināta. Visas izmaiņas, kas ir raksturīgas ķermeņa grūtnieces vēl ir priekšā.

Яндекс.Метрика