33. grūtniecības nedēļā

Pēc 33 nedēļas grūtniecība nākotne bērns ir jau 31 nedēļas no ieņemšanas brīža sākas devīto Mēness grūtniecības mēnesī.  Par bērnu svars 33 grūtniecības nedēļās - 1, 8-2, 2 kg

Izmaiņas auglim

Ja jūs ultraskaņas 33. grūtniecības nedēļās, ir iespējams noteikt lielumu bērnu. Tās garums ir kaut kur 41-42 cm, sver 1800-2200 vairākas nedēļas svara pieaugums bērna būs diezgan intensīva.

Visi orgāni un sistēmas auglim 33 nedēļu grūtniecības jau ir izveidota, viņiem ir nepieciešams tikai, lai nobriest funkcionāli. Bet pat brīdī steidzami piegādes nobriešanas nav pilnīga pietiekami, un tiks uzlabota visu pirmo gadu bērnu. Jau iespēja ķermeņa auglim ļauj viņam izdzīvot, ja priekšlaicīgas dzemdības 33. grūtniecības nedēļas, bet tas prasa īpašus apstākļus māsu.

Pēc 33 nedēļu grūtniecības palielina izmēru un svaru smadzeņu auglim, tas noteikts daudz jaunu neironu savienojumi. Smadzeņu garozā ir vairāk nobriedis, ir vairāk GYRUS un rievas izvirzīšanās. Pēc 33 grūtniecības nedēļās ir intensīva myelination - veidošanās aizsargājošu apvalku nervu šķiedru, caur kuru impulsi tiek pārraidīti tikai uz galapunktu, neizplatās apkārt.

Auglis 33. grūtniecības nedēļās var rasties garšām un smaržām. Savā jaunajā plaušu alveolām veidojas, bet summa virsmaktīvās joprojām var būt nepietiekams, lai spontāniem elpošana priekšlaicīgu darba.

Par ultraskaņas 33 grūtniecības nedēļās Jūs ievērosiet, ka ķermenis auglim bija proporcionāls un vairāk kā jaundzimušajam. Neskatoties uz savu kompakto augļa stāvokli, viņš joprojām bija nedaudz pieblīvēts dzemdē, tāpēc viņa kustības jūtamas vēdera 33. grūtniecības nedēļās mazāk, bet ir daudz spēcīgāki. Diezgan daudz laika pavada auglis sapnī, bet no perturbācijām trūkums 12 stundu laikā - bīstama prognostiskā zīmi nākotnes grūtniecības.

Ar ādu pamazām izzūd vellus matiņus - lanugo, un uz viņa galvas kļūst garāks un vairāk pamanāmas.

Pēc 33 nedēļu grūtniecības nedzimušais bērns jau ir pastāvīga darba vieta. Optimālais stāvoklis ir galva uz leju, bet var atrast arī tādas sugas kā iegurņa, kāju, un pat savstarpējas noformējumu. Lai augļi ieņēma pareizo prezentāciju, ārsts iesaka kopumu īpašiem fiziskiem vingrinājumiem sievietēm. Miegs ir arī vēlams, lai tas galvenokārt kreisajā pusē.

Izmaiņas sievietēm 33 nedēļu grūtniecības

Horizontālā stāvoklī dzemdes vēderā pēc 33 grūtniecības nedēļās saspiež sliktākas vena cava, kas kavē asins plūsmu uz kājām, un pieplūdums viņas sirdi. Sakarā ar šo, sieviete jūtas diskomfortu, reiboni un vājumu no stāvokļa guļus. Stāv dzemde vēdera 33. grūtniecības nedēļās par 33 cm virs dzemdes augstumu.

Svara pieaugums šajā posmā grūtniecības ir normāla, var būt līdz 400 g nedēļā. Ja svars pieaug straujāk, visticamāk tas ir saistīts ar slēpto tūskas kā vēlu izpausme preeclampsia.  Pēc 33 grūtniecības nedēļās mazulis jau var sajust smaržu un garšu

Dzemdes savelk un relaksē regulāri, gatavojoties par gaidāmo darbu. Parasti šāds samazinājums neregulāras un neizraisa sāpes 33 grūtniecības nedēļas. Gabalu vai nelabvēlīga sajūta akmens vēdera regularitāte un uzskatāmi par pirmajiem simptomiem priekšlaicīgu darba.

Heavy šķidruma atdalīšana 33. grūtniecības nedēļās, visticamāko amnija šķidrumu. Apstiprinātu vai noliegtu to var izmantot speciālus testa strēmeles. Parasti atbrīvot pēc 33 grūtniecības nedēļās spilgti vai pārredzamiem, bez aromāta vai nedaudz skābes.

Aptauja 33 grūtniecības nedēļās

Ārsts ceļveži sieviete ultraskaņu 33 grūtniecības nedēļās, ja viņa to nedarīja pirms minētā datuma, jo 30. - 32. nedēļas. Ja nepieciešams, var veikt CTG, ko var izmantot, lai novērtētu, kā izmaiņas augļa atbildot uz dzemdes muskuļu spriedzi.

Яндекс.Метрика