36 Weeks Grūtnieces

Pēc 36 nedēļu grūtniecības iezīmē visas 34 nedēļas no ieņemšanas brīža, pabeiguši devīto Mēness grūtniecības mēneša (visi pilna termiņa grūtniecība ilgst 10 mēnešus Mēness vai 9 kalendāru).  Auglis pēc 36 grūtniecības nedēļās ir ļoti cieši dzemdē

Izmaiņas auglim

Šajā periodā garums no galvas līdz kājām bērnam sasniedz 45-46 cm, sver 2400-2600 Šie parametri ir normāli var nedaudz atšķirties lielāks vai mazāks. Tagad acīmredzot auglis jaundzimušo bērnu atšķiras tikai svars un izaugsmes datiem. Par izaugsmes palēnināšanās vērtēti ar ultraskaņu pēc 36 grūtniecības nedēļās. Kuņģa izmērs līdz 36 grūtniecības nedēļās izdarīt secinājumus par to nav gluži taisnība. Ja 36 nedēļu grūtniecības joprojām notikt dzimšanas, bērns tiks uzskatīts pāragri.

Visi orgāni bērna veidojas, un tagad ir uzlabota smadzeņu centrus to regulējumu. Jo īpaši, sirds un asinsvadu un elpošanas centri serde oblongata ir gatavi atbalstīt darbu ķermeņa auglim pie 36 nedēļu grūtniecības dzimšanas brīdī. Light nedzimis bērns arī gatavi par šo brīdi - tie veido pietiekamu daudzumu alveolu virsmaktīvās vielas un - īpašu vielu, kas atbalsta tos paplašinātā stāvoklī.

No 36 nedēļu grūtniecība augļi ir dzemdes ar saliekšanu pozīcijā, kas tiek saukts arī embrionālā. Šajā stāvoklī, viņa rokas un kājas saliektas un stingri turētos uz teļu, kas ļauj auglis ir 36 nedēļu grūtniecības dzemdē veikt mazāko iespējamo apjomu, un līdz ar to turpina pieaugt.

Ja jūs ultraskaņas pēc 36 grūtniecības nedēļās, mēs varam redzēt, ka zēni ir sēkliniekiem atrodas sēklinieka maisiņā.

Izmaiņas sievietēm 36 nedēļu grūtniecības

Vēders 36 grūtniecības nedēļās turpina pieaugt, tā augšējā robeža ir noteikta, 26 cm virs dzemdes vai 16 cm virs nabas. Vēdera apkārtmērs 36 grūtniecības nedēļās ir apmēram 96-98 cm uz šiem diviem parametriem -. Augstums stāv dzemde (centimetros) un vēdera apkārtmērs (cm) - jūs varat atrast svars iespējamo nākotnes jaundzimušo, tas būtu tikai reizināt tos. Skaitļi (svars gramos) būs atšķiras no patiesajiem svara bērna nav vairāk kā 100-200 g

Dzemdē samazinājās 1, 5 reizes summu amnija šķidrumu, auglis tagad ieņem savu galveno apmēru. Placenta sāk novecot, lai gan joprojām tiek galā ar savām funkcijām, lai uzturētu dzīvības atbalsta bērnu.

Pat ar labklājību un nav preeclampsia pēc 36 nedēļām vakarā kādā grūtniecēm pietūkušas kājas. Iemesls parādības slēpjas tajā apstāklī, ka lielākā daļa no dzemdes vēdera dobumā satvertu asinsvadus, traucējot asins plūsmu uz kājām uz sirdi. Saskaņā ar likumiem smaguma šķidruma sāk dzīvot galvenokārt uz kājām. Pirmo reizi pietūkums kājās sievietei nav pat paziņojums pirkstu nospiedumu gumija no zeķes uz ādas un sajūta, ka apavi kļūst saspringts. No šiem patoloģiskā pietūkums ir raksturīgs ar to, ka tie rodas tikai vakarā un nākamajā rītā tie nav pēdas paliek.  Augļa garums pēc 36 nedēļu grūtniecības - 45 cm

Palielināta dzemde var radīt citas problēmas ar veselības stāvokli grūtniecība. Tādējādi, sāpes 36 nedēļu grūtniecības ar tūpļa sieviete var būt pirmais simptoms paaugstinātiem hemoroīdi. In vēlīnā attīstības šo nepatīkamo slimību sievietēm var svinēt smērēšanās 36 grūtniecības nedēļās no taisnās zarnas, galvenokārt pēc defekācijas. Pēc dzemdībām, simptomi hemoroīdi beidzot izlīdzinās, un nebūs tik daudz problēmu sniegusi.

Sievietei ir jābūt ar tādu pašu uzmanību frekvenču perturbations viņu bērna kuņģī grūtniecības 36 nedēļas, 12 stundas, no tām summas būtu jānosaka vismaz 10. Reti perturbācija - bieži liecina par disfunkcionālas, augļi šajā laikā var ciest. Kustības nākotnes baby dažreiz izraisīt sāpes par 36 grūtniecības nedēļās apgabalā zem ribām, kur ir kājas uz augli, ja tas ir otrādi amats.

Aptauja par 36 grūtniecības nedēļās

Ja laikā iepriekšējais ultraskaņas atklāja, ka placenta piešķir dzemdes sienas pārāk zems, ASV pēc 36 grūtniecības nedēļās vajadzētu precizēt savu nostāju laika gaitā. Starplaikā dzemde ir palielināta izmēra, un placenta varētu "panākt" pēc viņas.

Sieviete nāk par vizīti pie ārsta vismaz 1 reizi nedēļā uz 36 nedēļu grūtniecības caur vēdera sienas ir skaidri materializēt augļa sirds. Ja jūs vēlaties atjaunināt veselību auglim, ārsts veic CTG.

Яндекс.Метрика