40 Weeks Grūtnieces

Pēc 40 nedēļas grūtniecības no ieņemšanas brīža notika 38 nedēļas, ir desmitā, pēdējā grūtniecības mēnesī.  Pieaugums mazulim 40. grūtniecības nedēļai - 54 cm

Izmaiņas auglim

40 grūtniecības nedēļām sver 3400 augļi - 4000 g, garums tā sasniedz 54-55 cm Viņa orgāni un sistēmas ir pienācis dzīvei ārpus dzemdes.. Izskatās augli 40 grūtniecības nedēļās kā jaundzimušo izskatā var identificēt pazīmes pilna laika posmā:

  • Adekvāta svars un augums;
  • Labs muskuļu tonuss un refleksi;
  • Ādas rozā, uz kājām, tas ir šķērsvirziena svītras uz visas virsmas;
  • Nagiem sasniedz malu falangas;
  • Ausis būtībā ietver elastīgo skrimšļus un viegli iztaisnot ja viņi saliekt;
  • Ar zēniem sēklinieki iemests maisiņā, meitenes kaunuma pilnībā segt mazs;
  • Nabas gredzens atrodas centrā vēderā.

Nervu sistēma auglim pie 40 grūtniecības nedēļās turpina uzlaboties, starp šūnas no smadzeņu garozā veidot jaunus savienojumus. Virsnieru dziedzeri tiek aktivizēti bērnu, ražot adrenalīnu un kortikosteroīdu hormonus. Tās palīdz augli izdzīvot stresu, dzemdībām un pielāgoties vides apstākļiem pēc dzimšanas.

Izmaiņas sievietēm 40 nedēļu grūtniecības

Ja darba nav noticis līdz šim, tas ir iespējams, ka tie notiks pie 40. grūtniecības nedēļai, no šī brīža jums ir jābūt gataviem par viņiem pilnībā.

Vēders līdz 40 grūtniecības nedēļās bieži izlaist, jo augļa galva tiek piespiests iegurņa apakšā. Kuņģa līdz 40. grūtniecības nedēļai izmēri ir samazināti, jo samazinājuma apjoma amnija šķidrumu, tagad ir definēti apakšā dzemdes 34-35 cm virs dzemdes. Šonedēļ, sieviete var justies harbingers veidu - simptomi, kuru var atrast uz savu tuvāko tuvināšanu.

Tas ir ļoti iespējams izlāde gļotu plug, ja tas nav noticis līdz šim. Šis notikums liecina izvēli ar 40. grūtniecības nedēļai maksts gļotas ar konsekvenci, kas līdzinās olu baltumus.

Veltīta 40. grūtniecības nedēļai likmes varētu palielināt, bet bagātīgas ūdeņains novadīšanas līdzīgi amnija šķidrumu. Ja viņi bija, bet nav cīņas, ir iespējams pārbaudīt ūdens, lai nodrošinātu to, ka piegādes vēl nav sācies.

Zaļgani krāsa un smarža emisijām 40 grūtniecības nedēļās - nelabvēlīgu simptomu, visticamāk, auglis dzemdē ir ciešanas. Tā pilna termiņa grūtniecība ir, ārsts izvērtējot visus riska faktorus, var lemt par operatīvo piegādi vai indukcijas darbaspēka.

 Atkārtotām skhvatkopodobnye sāpes ar 40 grūtniecības nedēļām - uz harbingers piedzimšanas
 Ar prekursoru piegāde ietver arī atkārtojas sāpes skhvatkopodobnye 40 grūtniecības nedēļās, kas notiek vēderā. Sieviete var arī aprakstīt kā sajūta fossilization kuņģī, tie vilkšana raksturs. Ja kontrakcijas kļuvusi par regulāru, tas nozīmē, ka dzimšanas ļoti tuvu. Sāpju iemesls ar 40 grūtniecības nedēļām dzemdē slēgt līgumu un tādējādi paplašināt dzemdes kakla. Dabas dzemdības ir iespējama tikai tad, ja dzemdes kakls ir pilnībā atvērts, kas ir pietiekami, lai padarītu to pagājis caur galvu auglim.

Ja sieviete dzemdē pirmo reizi, piegāde var ilgt ne mazāk kā 9-11 stundas, ja atkārtoti - 4 - 6 stundas. Izcelsme noved pie sākuma regulāras kontrakcijas vai pildot amnija šķidrumu - tas ir viens no scenārijiem un attīstīt normālu dzemdībām.

Pat tad, ja pie 40 grūtniecības nedēļās kontrakcijas vēl nav sākusies, un pirmais ūdens izputējis - neuztraucieties. Sakarā ar to, ka saturs dzemdes samazinājās apjoma uz augšu dzemdes stimulē aktīvās saīsinājumi t.i. kontrakcijas. Šī funkcija tiek izmantota, lai paātrinātu darbu, kad darbaspēks ir sadursta membrānas.

Aptauja 40 grūtniecības nedēļās

Stāvoklis auglim dzemdē, ja vajadzīgs, uzrauga kardiotokogrāfija (CTG). Tā nepieciešamību var būt gadījums palēnināt savu kustību, noplūdes krāso amnija šķidrumu vai izmaiņas augļa sirdsdarbība.

Apmaiņa karte stāvoklī ar visiem pētījuma rezultātiem jābūt sievietei vienmēr ar Jums.

Яндекс.Метрика