5 grūtniecības nedēļā

5 nedēļas grūtniecības dzemdniecībā tiek uzskatīts 1.dienas pēdējā menstruālā asiņošana sieviete. Ja menstruālais cikls viņa ir 28 dienas, tad 5 nedēļas laika kavēšanās atbilst pirmajā nedēļā nākamās menstruācijas.  Embrija svars 5 grūtniecības nedēļās - līdz 1 gramu

5 nedēļas grūtniecības sāk savu otro Mēness mēneša.

Izmaiņas auglim

Pie 5 grūtniecības nedēļās auglis izmēru apmēram 5 - 6 mm, sver 1 gramu un sauc embriju. Auglis peld ar šķidrumu pildītas burbulis, viņš jau sāk izzust žaunu spraugām un asti.

Augļa periods ir pirmās 8 grūtniecības nedēļās, kopš veidošanās placentas augļa augļa laikā jānomaina.

Pēc 5 nedēļu laikā strauji attīstās rudiments daudzu orgānu un sistēmu. Tas bija šajā laikā, ir noteikti:

  • Aizkuņģa dziedzeris;
  • Aknas;
  • Augšējo elpceļu;
  • Dziļo elpceļu;
  • Urīnceļu sistēma;
  • Endokrīno sistēmu;
  • Kloākas.

No ārējā asnu slāņa turpina attīstīt nervu caurulītes no viņas nākotnē veidos muguras smadzenēm mugurkaula. Laikā no 5 nedēļu nervu caurulītes ar vienu roku daļēji aizaugušas. Svarīga loma, tas ir folijskābi, kas ir paredzēts, lai visām grūtniecēm, kā preventīvs pasākums pie plānošanas stadijā grūtniecības un agrīnā stadijā. Jo nervu caurulītes tad attīsta visu centrālo nervu sistēmu. Uz katru pusi no tā, kas pirmsākumiem muskuļu audos.

Sirds, dīgļi, kas tika izveidota kā šauru cauruli nedēļu agrāk, sākas viņa pirmais, tomēr ļoti regulāras kontrakcijas. Pirmkārt, tā samazina nedaudz mazāk - apmēram 124-128 sitieni minūtē.

Pēc 5 nedēļām, embrijs var uzskatīt saskarties aizsākumu acis, acs dobuma, slots muti un degunu, un uz sāniem rumpja - pirmsākumiem rokām un kājām veidā izciļņiem. Kur ir pirksti, tas jau ir iespējams pamanīt savas rudimentāru elementus.

Līdz beigām 5 grūtniecības nedēļās veido virslūpu, un ja dažas nelabvēlīgie faktori jāņem ietekme uz augļa šajā periodā, nedzimušais bērns var veidot iedzimta - plaisa virslūpu, vairāk tautā pazīstams kā "zaķu lūpu."

Pēc 5 nedēļas grūtniecības veidojas prekursors nākotnes seksa šūnu (spermatozoīdu un olas) - gonoblast un dzeltenums SAC sāk veidoties asins šūnas.

Izmaiņas sievietes organismā

Pēc 5 nedēļu grūtniecības simptomi var parādīties agri toksicitāte - rīta slimības, bieži pārvēršas vemšana, pārmērīga siekalošanās, nespēks un vājums. Grūtniecība var izjust tieksmi pēc skābs un sāļš. Agri no rīta slimība ilgst līdz 12 nedēļām, un tad tas parāda pienācis veltīgs. Ja toksicitātes pazīmes ir ievērojami izteiktas, jākonsultējas ar ārstu.

Pie 5 grūtniecības nedēļās hormonālās izmaiņas var dot jūtama aizcietējumi (relaksējoša iedarbība uz muskuļiem hormona progesterona) un nelielu pieaugumu krūts.

Vēders 5 nedēļas vecs grūtniecība izmērs. Reibumā hormonālā pieaugums izlaišanas 5 grūtniecības nedēļās no dzimumorgānu trakta var kļūt daudz bagātīgāka, tie ir parasti skaidri vai bālgans, bez smaržas.

Tādā gadījumā, ja 5 nedēļas grūtniecība sāpes vēderā, un sāpes pavada brūnu vai asiņainu izdalījumi no dzimumorgānu trakta - ir bīstamas pazīmes aborts.

Skrīnings 5 ​​nedēļas grūtniecēm

Pie 5 grūtniecības nedēļās nākamais menstruācijas nenāk laikā. Grūtniecības tests ir bieži pozitīvs. Mūsdienu testēšanas sistēmas reaģē uz minimālu daudzumu hormona cilvēka horiongonadotropīna urīnā, un var parādīt divas tāfelītes pēc pirmās dienas nokavētu laiku.  Izmērs auglim pie 5 grūtniecības nedēļā - 5-6 mm

Šo terminu var jau reģistrēties grūtniecības vecmāte-ginekologs pie pirmsdzemdību klīnikā. Viņš iecels vajadzīgo izpēti un konsultācijas ar speciālistu.

ASV 5 grūtniecības nedēļās var skaidri redzēt apaugļotu olu pievienoto dzemdes sienas. Tā izmērs, kopā ar apkārtējo ūdeni un membrānas ir apmēram 1 cm. Ultraskaņu 5 grūtniecības nedēļā, izmantojot ekspertu klases mašīnas var redzēt pirmo sirdsdarbība, kas apliecina, ka auglis ir dzīvs un augošs laikā.

Ieteikums 5 grūtniecības nedēļas

Tādā gadījumā, ja nākamā menstruālā periods vēl nav pienācis, lietojot kontraceptīvos līdzekļus vai intrauterīnā ierīci, un tests parādīja divas joslas, tad kontracepcijas pasākumi būtu nekavējoties jāpārtrauc.

Ja 5 nedēļas grūtniecība sāpes kuņģī vai muguras, jums vajadzētu konsultēties ar ārstu - tas var būt pirmais simptoms grūtniecības pārtraukšanas. Arī ārstam vajadzētu konsultēties ar sākuma asiņošanas, jo asiņošana ir normāla parādība, ka 5 nedēļas grūtniecības nevajadzētu būt.

Ieteicams turpināt lietot folskābes tabletes, vai iet uz uzņemšanai Multivitamīni grūtniecēm (uz ārsta konsultācijas).

Uzturā vajadzētu ievērot veselīgu veidu, ēst vairāk svaigus augļus un dārzeņus, piena produktus, gaļu un zivis. Alkohols jebkādā veidā ir aizliegta.

Яндекс.Метрика