8 nedēļu grūtniecības

Vecuma auglis pēc 8 nedēļu grūtniecības ir 6 nedēļas un aizkavēt nākamās menstruācijas 4 nedēļām. Šis periods ir viens no kritiskajiem periodiem, jo ​​līdz 8 nedēļu grūtniecības placenta vajadzētu beidzot izkļūt un pārņem visas funkcijas jauno ķermeņa iztiku. Tajā pašā laikā, embriju kļūst auglim.  8 nedēļu grūtniecības atbilst sešu nedēļu augļa vecuma

Izmaiņas auglim

Visi lielākie orgāni un sistēmas pieaugošo organisma jau ir noteikts, un turpina nobriest un atšķirt. Ķermenis augļa iegūst raksturīgo augļa stāvoklis, kas saglabās līdz dzemdībām. Izmērs auglim pie 8 grūtniecības nedēļās ir apmēram 14-19 mm, un svars - 1 gads

Intensīvi attīstās muskuļu, kaulu un skrimšļu, auglis parādās muskuļu tonuss. Kustība nākotnes bērnu rokas un kājas kļūst intensīvāka, tos var skaidri redzēt ultraskaņu pēc 8 nedēļu grūtniecības, bet nākotne ir vēl bērns tik mazs, ka māte nejūtas savus perturbācijas. Hands viņa attīstībā priekšā kājām, tie ir lielāki un vairāk diferencēta - krasi atšķirīgas robežas pleca un roku, sāk parādīties falangas paši pirksti ir atdalīti viens no otra, ne siksnu starp tiem. Pie kājām pirkstu joprojām kausēta.

Augļu 8 nedēļu grūtniecības ir maz līdzīgs dzīvnieku embriju, tas kļūst "cilvēks" izskatu. Gadsimtiem tur skropstas, jau labi izvirzītas virslūpu, ausis un degunu. Vairāk skaidri atšķirt kaklu. Elpošanas sistēmā, bronhu koks sāk veidoties un galvenais elpošanas muskuļu - diafragmu.

Kuņģa augļi sāk ražot nelielu daudzumu kuņģa sulas, un nierēm - urīnu. Intensīvi attīstās visas sajūtas:

  • Runājot par garšas kārpiņām veidojas;
  • Deguna ožas receptori ir noteikti pirmais;
  • Nervu šķiedras veido redzes nerva;
  • Āda - ķermenis pieskarties augļus - joprojām ir ļoti plānas un gandrīz caurspīdīgs, bet šķiet pirmos jušanas receptorus, un lika tauku un sviedru dziedzeri.

Ārējo dzimumorgānu netiek veidotas - uz vietas starpenē joprojām ir tikai talants, un ultraskaņas pēc 8 nedēļu grūtniecības, tas ir neiespējami, lai noteiktu dzimumu nedzimušo bērnu.

Izmaiņas sievietes organismā pēc 8 nedēļu grūtniecības

Izmaiņas, kas saistītas ar grūtniecību, skaidrs vairāk un vairāk. Dzemde turpina strauji augt, lai gan kuņģī pēc 8 nedēļām grūtniecības vēl nav redzams no drēbēm.

Dzemdē uz 8 nedēļām grūtniecēm var pamanīt kādu vecmāte-ginekologs pie iekšējā izmeklēšana pieaugums - ar bimanual palpācija. Uz pārbaudes dzemdes kakla ar spoguļiem ārsts arī var pamanīt krāsas no maksts gļotādas no gaiši rozā līdz tumši rozā.

Izmaiņas attiecas uz garīgo attieksmi un grūtnieces - viņa bieži kļūst sentimentāls, sentimentāli raudulīgs un gražīgs, ko raksturo izmaiņas garšas vēlmēm un apetīti. Tie var būt tieši pretējs - palielināta apetīte, tieksme uz neparastu veidu pārtikas vai pastāvīga slikta dūša un vemšana.

Krūtis Grūtniece var kļūt sāpīga, sprauslas jutīgi pret pieskārienu. Uz virsmas krūšu ādu var spīdēt cauri virsējā vēnās.  Izmērs auglim pēc 8 nedēļu grūtniecības - 14-19 mm

Kas jums jādara, ir grūtniecības 8 nedēļas

Ja sieviete 8 nedēļu grūtniecības vēl nav reģistrēts grūtniecību, vajadzētu darīt to tagad. Ir ieteicams izvēlēties ārstu, kurš uzraudzīs visu grūtniecību no sākuma līdz beigām. Par topošajai māmiņai, it īpaši, ja pirmo dzimšanas, vecmāte var ieteikt kursu grūtniecēm un klašu psychoprophylactic gatavošanos gaidāmajai dzimšanas.

Tas nav nepieciešams atlikt vizīti ekspertu un laboratorijas testus. Gadījumā, ja jebkuru problēmu, ar veselības stāvokli to nepieciešamību, kas jāatrisina, ņemot vērā to, grūtniecības. Daži pārbaudi un ārstēšanu 8 nedēļu grūtniecības veidi var ietekmēt stāvokli auglim. Šis X-ray, anestēzija un analgēzija zobārstniecības un citi. Par visas iespējamās kontrindikācijas, lai iepazītu savu ārstu.

Dzemde ir nepārtraukti palielinās izmēros un spiedienu uz apkārtējiem orgāniem, tas var izraisīt sāpes, 8 nedēļu laikā. Cēloņi sāpēm var būt dažādi - spriedze apaļo saišu no dzemdes, kairinājums sēžas nerva, urīnceļu infekcijas, diezgan bieži grūtniecības laikā.

Tā kļūst urinēšanas biežums jo tuvumā dzemdes, bet sāpes ir normāla 8 nedēļas grūtniecēm, tajā pašā laikā nav jābūt. Simptomi dizūriju - bīstams signāls cistīts vai pielonefrīts grūtniecības laikā.

Izolēšana 8 nedēļas grūtniecība, pat neliels daudzums asiņu no dzimumorgānu traktu norāda sākuma aborts, šī situācija prasa neatliekamu ārstēšanu pie ārsta.

Яндекс.Метрика