9 nedēļas grūtniecības

Pēc 9 nedēļas grūsnība nākotne baby pagriežas 7 nedēļas no brīža apaugļošanās. Dzemdību noteikumi pārskata periods ir datums pirmās dienas pēdējās menstruāciju laikā.  Pēc 9 grūtniecības nedēļās auglis sāk apgūt cilvēka īpašības

Izmaiņas auglim

Pēc 9 grūtniecības nedēļās placenta pilnībā pārņēma uzdevumu augļa dzīvības atbalsta, un nedzimušais bērns turpina augt un attīstīties. Izmērs auglim pēc 9 grūtniecības nedēļās līdz 30 mm garš un sver līdz 2 gadiem Izskats tas aizņem vairāk cilvēku īpašības - raksturīga pagarināts ķermeņa, astes pārvērtās coccyx, galva ieguva apaļas formas un ir izteikta noliekt uz priekšu, viens var atšķirt kaklu. Augļa āda ir ļoti plāna un caurspīdīgi, redzami asinsvadi caur to.

Uz ultraskaņas 9 grūtniecības nedēļās Jūs ievērosiet, ka rokas un kājas auglim ir nesamērīgi īss, ar jau veidojas pirkstus uz rokām sāk laist nagus. Izmaiņas skar seju - aizvērtām acīm plakstiņus plati, mute spraugas veidojas. Ausis 9 grūtniecības nedēļās ir labi atšķiramas, bet iekšējās auss ir neattīstīta, un augļi vēl nav dzirdējis.

Smadzenēs, 9. grūtniecības nedēļai ir intensīva attīstība smadzenītēs - struktūrvienība, kas atbild par līdzsvara un koordinācijas institūcija kosmosā. Ieķīlājot hipofīzes - smadzeņu daļa, kas atbild par regulējuma dažādu dzīvības procesiem organismā un ražo dažus hormonus. Tajā pašā laikā veidojas mugurkaula, galvaskausa un muguras nervus. Arī atbrīvo virsnieru dziedzeri slāņa šūnām, kas atbild par veidošanās hormona adrenalīna.

Pēc 9 grūtniecības nedēļās ir grāmatzīme, limfmezglu palielināšanās, piena dziedzeri, sēklinieki nākotnē zēniem sāk nolaisties no vēdera nonāk sēkliniekos.

Izmaiņas sievietes organismā ir stāvoklī 9 nedēļas

Vēders no 9 grūtniecības nedēļās ir ne maina savu konfigurāciju un ārēji grūtnieces neredzams. Bet ir procesi intensīvās pielāgošanu sievietes ķermeņa par kuriem ir bērns, kas izpaužas sajūtām un viņas garastāvokļa. Šajā periodā, kas parasti uzasināti ožu, tāpēc, ka šī grūtniecība ir ļoti jutīgi pret smaržām - ļoti asi var izraisīt sliktu dūšu un vemšanu.

Tā kļūst sāpīgas un jutīgas krūtis, jo īpaši jomā krūtsgals un areola satumst.

Dzemdes ultraskaņas pēc 9 grūtniecības nedēļās atbilst lielumam greipfrūta. Hormonālās izmaiņas organisms noved pie uzlabotu ādas izskatu - tā kļūst vairāk plakana un gluda. Par veiksmīgu grūtniecību asinīs palielina līmeni sieviešu dzimuma hormonu, un cilvēka horiongonadotropīna.

Daži 9 nedēļas grūtniecības parādās aizcietējumi, varikozas vēnas kājās.

Nieres, sirds un plaušas grūtniecēm, kurš strādā avārijas režīmā, kā asins apjoms turpina pieaugt ap iekšējiem orgāniem var sākt taupīt tauku rezerves, kas spēlē nozīmīgu lomu periodā zīdīšanas.

Pēc 9 grūtniecības nedēļās var saglabāties simptomus sākumā toksicitātes veidā pārmērīga siekalošanās, vājums, slikta dūša un vemšana, bet šie simptomi parasti izzūd normāli.

Sakarā ar pieaugumu auglim un palielina asins tilpumu, 9 grūtniecības nedēļās, samazināts hemoglobīna līmenis asinīs skaits var atgriezties spokoties anēmiju. Tās simptomi manifests, ātrāk zemāka sākuma hemoglobīna pirms grūtniecības.  Izmērs auglim pēc 9 grūtniecības nedēļās - līdz 30 mm

Dzeltenīga novadīšana līdz 9 grūtniecības nedēļās no maksts nevajadzētu nobiedēt - tā ir reibumā hormonu sabiezēt baltumus - dabisko atlasi. Nepastāvot citiem nepatīkamus simptomus vai sajūtām tie ir droši auglim un mātei. Satraucošs simptoms - asiņošana 9 grūtniecības nedēļās.

Bet sāpes 9 nedēļu grūtniecības vēdera vai muguras lejasdaļā, var būt sekas organisma adaptācijas smagumam auglim, vai draudiem pārtraukuma.

Skrīnings 9 nedēļas grūtniecēm

Pēc 9 grūtniecības nedēļās sieviete turpina veikt plānoto pārbaudi, ja jums nav bijis laika, lai to izdarītu. Vizīte pie ārsta 1 reizi 2 nedēļās ir nepieciešams, pat normāli, un ar riska faktoru klātbūtnes (piemēram, asiņošana, aborti pagātnē, atliktie grūtniecības, infekciju vai hronisku slimību laikā) var būt nepieciešama stingrāka uzraudzība.

Katrs apmeklējums pirmsdzemdību klīnikā sieviete nes uz vispārēju analīzi urīnā. Šāda skrīninga (vispārīgi aptauja) ļauj aizdomas simptomus preeclampsia un citu grūtniecības komplikācijas pie pirmās laiku.

Яндекс.Метрика