Kaloriju buljons

Pavārmāksla buljona, bieži mājsaimnieces jautāt sev, cik daudz kaloriju zupa?   Atbilde ne vienmēr ir vienkārši, jo kaloriju zupa tieši ietekmē ne tikai produktu, kas tiek pagatavoti no buljona, un tā apmēru. Kaloriju buljons un tās priekšrocības organismā

Starp slavenākajiem zupas buljons ir starp visvairāk noderīga un diētu. Iemesls ir tas, ka, neskatoties uz kalorijām buljona, tas ir vispārējs ārstniecisku efektu uz visu cilvēka ķermeni. Kulinārijā, tas ir pamats zupām, mērcēm un daudziem citiem ēdieniem. Zupa - tas ir ne tikai šķidrums. Tā apvieno daudz vitamīnu un minerālvielu (piemēram, magnijs, B vitamīnu, fosforu, cinku).

Buljons var būt izgatavoti no dažādiem produktiem, kas tieši ietekmē kaloriju buljonu.   Lielākā daļa no tiem tiek uzskatīti par augstu kaloriju tos, kas izgatavoti no taukskābju sugu zivju un gaļas. Kaloriju skaits būs minimāls dārzeņu un sēņu buljonu. Tomēr ir jāatceras, ka, lai gan skaita kalorijas buljonu, tas joprojām ir ļoti noderīgs un neaizstājams produkts ikdienas uzturā katru personu.

Pieņemsim ņemt tuvāk apskatīt pozitīvajām īpašībām buljona:

 • Tas atvieglo saaukstēšanās un vīrusu slimībām;
 • Tas atjauno normālu ķermeņa pēc pabeigšanas slimības;
 • Tas noved pie normāla asinsspiediena, un kuņģa;
 • Pateicoties noteiktam kaloriju zupa, tā uzlabo sirds funkciju;
 • Tā thins asinīs un samazina asins trombu veidošanās risku tajā.

Visnoderīgāko visu vistas buljons veidiem tiek uzskatīts par siltumspēja buljons ir pietiekami zema. Kā rezultātā uz to, ka tā normalizē kuņģa-zarnu traktu, stiprina zobus un kaulus, uzlabo atmiņu, dziedē brūces, nomāc depresija vīrieti gatavo vistas zupa biežāk, salīdzinot ar citu šķirņu ēdieniem. Turklāt cilvēki ar diabētu ēst, piemēram, misas traukā, jo vistas buljons noved pie normālu cukura līmeni asinīs.

Ieviešot jūsu ikdienas uzturā buljonu, kalorijas ir zems, ir jāatceras, ka, kopā ar daudz priekšrocību, viņiem ir arī dažas negatīvas īpašības. Aizliegts izmantot tos, lai cilvēkiem, kuriem ir problēmas ar normālu vielmaiņas procesus organismā, atklāja čūla vai gastrīts ar skābumu. Iemesls šim aizliegumam ir, ka akciju palielina skābumu kuņģī, kā arī izraisot bagātīgs sekrēciju kuņģa sulas.

Kaloriju buljons un noslēpumi tā sagatavošanā

Kā jau iepriekš minēts, kaloriju buljons atkarīgs no produkta, no kuras tā gatavojas jāsagatavo.   Kā pamatu jebkuram buljona ņem tīru ūdeni, kam nav nekādas kalorijas, un iepriekš sagatavotu ēdienu (gaļa, dārzeņi, zivis vai vistas).

Galvenais noslēpums sagatavošana noderīga buljons (šajā gadījumā, kaloriju skaitu, lai būtu minimāls buljons), ir, ka tas ir labākais, lai sagatavotu otro ūdeni. Tas nozīmē, ka ūdens, kurā vārīti gaļas vai vistas, tas ir nepieciešams, lai notek un aizpildīt pot jaunu tīru ūdeni, kurā produkts un nepieciešams gatavot līdz darīts. Šīs darbības kaloriju zupu rezultāts būs ļoti neliels, jo tas noņem lieko tauku.

Ja jūs vēlaties būt skaists, jautrs, slim un laimīgi, neaizmirstiet ēst katru dienu vismaz nelielu daudzumu buljona.

Cik daudz kaloriju zupu?

 • 100 g vistas zupa ir 2 g proteīns, 0, 5 grami tauku, 0, 3 g ogļhidrātu. Enerģētiskā vērtība produkta ir 15 kcal;
 • 100g sēņu buljons klāt 0, 2 g proteīns, 0, 02 g tauku, 0 85 g ogļhidrātu. Energy - 4, 28 kcal;
 • 100 g dārzeņu buljona ir 0, 65 g olbaltumvielu, 0, 18 g tauku, 2, 36 g ogļhidrātu. Enerģētiskā vērtība nepārsniedz 12, 85 kcal;
 • 100 g zivju buljona zemu tauku šķirņu zivis (piemēram, heku) olbaltumvielu ir 4, 49 g, tauki - 0, 61 g ogļhidrāti - 0 energotsennost '71 - 26, 15 kcal;
 • Lielākā daļa no kaloriju buljonā cūkgaļas.   100 g no ēdieniem ietverti 23, 15 g olbaltumvielu, 8 g tauku, nav ogļhidrātu. Enerģētika - 40 kcal;
 • Kaloriju liellopa buljona beef var būt atšķirīgs. Ja buljons šuves no celulozes, tad 100 g Gatavā ēdiena būs 2, 3 g proteīns, 1, 1 g tauku, 2, 6 g ogļhidrāti. Energotsennost šajā gadījumā nepārsniedz 28 kcal 8.

Kaloriju gaļas buljonu, var nedaudz samazināt (līdz 28, 6 kcal), ja viņa pavārs liellopu gaļa ar kaulu. Šajā gadījumā, 100 g buljona būs 4 g proteīns, 1, 3 grami tauku, 0, 2 g ogļhidrātu, un enerģijas vērtība būs 28 6 kcal.

No tā mēs varam secināt, ka kaloriju buljons (cūku) ir lielākais , Gan kaloriju no sēņu buljonu būs ļoti zema. Kā aprēķināt, cik daudz kaloriju buljonā

Kā padarīt patiešām gardu zupu?

Sakarā ar dažādiem receptes zupām, kulinārijas izmantot tos, lai izveidotu zupas, mērces, gaļas mērces un risoto. Lai paildzinātu uzglabāšanu gatavā zupa, tai, pirmkārt, atdzesē. Lai paātrinātu šo procesu, palīdzēs aukstu ūdeni vai ledu, kas ir nepieciešams uzlikt konteiners zupa.

Padarīt buljons var būt noderīga gadījumā, ja tas nav sālīts vispār, vai arī, ka ar vienu tējkaroti sāls.

Ja jūs vēlaties saņemt tiešām garšīgs un skaidrs buljons, kas ir mazkaloriju, pavārs tas būtu uz ļoti lēnas uguns , Neaizmirstot kādreiz šauj ar putām gatavošanas laikā. Jūs varat pievienot gatavošanas procesu un lauru lapas, melnos piparus un nelielu daudzumu kaltētu garšaugu.

Ēd labāko pre-saspringtas buljonu. Lai to izdarītu, vispirms to noņem gaļas, dārzeņu vai zivju. Tad ņem marli vai caurduris, un tādējādi iegūstot galaproduktu ir absolūti tīrs.

Яндекс.Метрика