Kaloriju labība

Kaloriju graudaugi nav vienīgais rādītājs, lai novērtētu pārtikas grupu.   Graudaugu un graudaugu tradicionāli revered kā krievu virtuvi un citām virtuves pasaulē. Kā noteikt kaloriju labību

Kaloriju graudaugi atkarībā no pagatavošanas metodes

Pretēji plaši izplatītam uzskatam, graudaugu neveicina svara pieaugumu. Pamatojoties uz to, ka vidusmēra sieviete uzturā vajadzētu sastāvēt no 1400 kaloriju un vidējo apkalpo labības apmēram 300-400 g, kaloriju graudaugi diezgan ļauj dietologi uzskatām, ka šie ēdieni ir ideāls brokastis.

100 g gatavā produkta kaloriju labības uz ūdens, kas ir īpaši populārs ar mūsu tautiešiem, šādi:

 • Risovaya- 120 kcal;
 • Kvieši - 170 kcal;
 • Kviešu ar ķirbi - 100 kcal;
 • Auzu pārslas - 140 kcal;
 • Mannas - 100 kcal;
 • Corn - 86 kcal;
 • Mieži - 130 kcal;
 • Pearl - 160 kcal.

Kaloriju biezputra ar pienu un kam viskozs konsekvenci, 100 grami galaprodukta ir šādas vērtības:

 • Rīsi (ieskaitot ķirbju) - 140 kcal;
 • Kvieši - 210 kcal;
 • Auzu pārslas - 160 kcal;
 • Mannas - 120 kcal;
 • Kviešu ar ķirbi - 210 kcal.

Acīmredzot, kaloriju graudaugi ir pietiekami zems ūdenī. Turklāt viņiem trūkst tauku, un faktiski pielīdzināt ogļhidrātu ilgākā laika periodā. Būtu arī jāsaprot, ka kaloriju graudaugi ar pienu un cukuru un sviestu ziņā pareizu uzturu bērnu uzturā ir piemērota un nav labi piemērots, lai varu pieaugušo pilsētu iedzīvotājiem.

Favorite graudaugu - kaloriju un citi pabalsti

Auzu ir mīlēja ar gardēžiem, dietologi un piekritējus veselīgu dzīves veidu visā pasaulē. Auzu ir avots selēna - dabas antioksidants, kā arī vitamīnu B un rupjiem šķiedras. Ir pierādīts, ka auzu palīdz normalizēt līmeni "sliktā" holesterīna līmeni cilvēka organismā, ir labvēlīga ietekme uz ādu un gļotādu. Kaloriju auzu ir 140 kcal. Mazkaloriju auzu padara to obligāti uzturā cilvēkiem, kas cieš no liekā svara Lai gan tiek uzskatīts visvairāk noderīgas putraimus nevis pārslas, musli un citus instant pārtiku.

Mannas putra, iecienījuši mūsu tautiešiem nesenā pagātnē, nav pelnījuši šādu augstu atzinību par dietologu. Turklāt līdz šim, tā loma pat zīdaiņu pārtikā ir ļoti apšaubāma. Kaloriju mannas, vāra pienā ir 120 kcal. Neskatoties uz zemo kaloriju manna, tas ir tā saucamie ātri ogļhidrāti, proti, tukšas kalorijas un tai nav uzturvērtības jebkurš. Kaloriju graudaugi ūdens ir daudz zemāks nekā par pienu

Millet ir bagāta ar mangāna, vara un cinka. No mūsdienu pilsētu iedzīvotāji prosas putra ir ieteicams iekļaut savā uzturā kā dabas adsorbents, jo tā ir iespēja atbrīvoties ķermeņa pārmērīga kaitīgām vielām.

Kviešu Uzglabāt sausā, tumšā vietā un nepārsniedziet ražotāja ieteikto termiņus. Pretējā ietverts astes taukiem var kļūt sasmacis un zaudē savu maigo garšu un vērtīgās īpašības. Kaloriju prosa biezputra uz ūdens ir 109 kalorijas un kaloriju prosas putra ar pienu - 130 kalorijas.   Tomēr tas pastāvīgi un pilnībā dod sāta sajūtu. Tiek uzskatīts, ka prosa biezputra jāiekļauj ēdienkartē cilvēku ar dažādām sirds slimībām, lai stiprinātu sirds muskuli. Turklāt, tai ir zināma anti-holesterīna efektu.

Griķu putra ir simbols krievu virtuvi. Griķi ir bagāts ar dzelzi, B2 vitamīnu, magniju un citas vērtīgas elementiem. Tā satur arī lielu daudzumu rupjas nesagremojams šķiedrvielu un dārzeņu proteīnu. Daudzās hroniskām slimībām griķu ieteicams zem diētisko pārtiku. Vidusjūras reģiona valstīs, griķi var iegādāties aptiekās.

Visvērtīgākā ir griķu graudu, nemalti, vārīti ūdenī vai tvaicēti. Kaloriju putra - 329 kcal.

Яндекс.Метрика