Kaloriju vīnogas

Kaloriju vīnogas ir vidēja un ļauj izmantot šo augļu kā daļu nav stingru diētu.   Vīnogas satur daudz šķiedrvielu, organiskās skābes, C vitamīna un pektīnu.  Kaloriju vīnogas un ieguvumi tās izmantošanu

Features par vīnogu diētu

Vīnogu ir tonizējoša, spirdzinošs un samazinot aģents augļu, kas satur dienas likmi vitamīnu B un C, fermentu un mikroelementu.

Vidējais skaits patērēto augļu vīnogas kalorijas ļauj cilvēkiem, kuriem ir liekais svars, no gremošanas trakta un beri-beri slimības.

Vīnogas ir stimulējoša ietekme uz smadzenēm, tā veicina asinsriti, uzlabo stāvokli kuņģa ar samazinātu sekrēciju, mazina simptomus elpošanas sistēmas (pleirīts, astmas un bronhīta) slimībām.

Centrālā kaloriju vīnogu ir efektīvs un dabas līdzeklis ārstēšanai sirds un asinsvadu sistēmas slimības. Sarkanās vīnogas satur antioksidantus un flavonoīdus, tostarp miecvielas, katehīniem un resveratrol antotsianidy.

Regulāra patēriņu vīnogu palīdz normalizēt asinsspiedienu un sirdsdarbību, uzlabo darbību aknās un nierēs, uzlabot kopējo muskuļu tonusu un attīra ķermeni no kaitīgām vielām. Dabas vīnogu sula palīdz atjaunot ķermeņa pēc intensīvas stress, nogurums un slimības.

Izvēloties vidējo kaloriju vīnogu ir rūpīgi jāizvērtē to   un izvairīties no ēšanas augļu pigmentāciju, brūni plankumi un baltu pārklājumu uz ādas virsmas. Ļoti noderīga ir vīnogu ar biezu ādu un blīva, sulīgu mīkstumu un tumšā krāsā.

Kaloriju vīnogas un tās uzturvērtība

Vidējais kaloriju saturs vīnogām ir 60 vienības. kcal., bet tas ir atšķirīgs dažādu šķirņu.

Cik daudz kaloriju vīnogas ir atkarīga no tās efektivitāti, kā daļa no diētas svara zudums un ķermeņa tīrīšanu.

Galvenās vīnogu šķirnēm ar dažādu kaloriju ietver:

  • Muscat šķirnes ar raksturīgu aromātu un garšu Muscat (kaloriju saturs vīnogām ir 72 kcal.);
  • White Riesling ražošanai īpašu vīnu (vīnogas kaloriju - 43 kalorijas.);
  • Amerikāņu melnās šķirnes ar šķidrās masas, kas tiek plaši izmantotas vīna nozarē (vīnogu kaloriju - 65 kalorijas.);
  • sarkanās vīnogas ar 64 kaloriju maltītes. kcal.
  • Sultana vīnogas no 95 kaloriju maltītes. kcal.

Garšas un kaloriju vīnogas iedalīt parastā, muskatriekstu, un Isabella Nakteņu dzimtas sugas. Parastā vidējais kaloriju vīnogu ir laba garša, patīkama salda, skāba garša un neitrālu garšu. Un Nightshade vīnogas ir grassy aromāts, kas ir līdzīga nightshade ogām.

Isabella šķirnes var garšot ananāsu, upeņu un zemeņu, kā arī ir spilgtu krāsu un šķidro masu.

Pievienojot noteikta veida uztura devas, jāņem vērā, cik daudz kaloriju vīnogām Un ko viņa enerģētiskā vērtība.  Kā aprēķināt, cik daudz kalorijas vīnogām

100 g ogu ietverts 0, 5 g dzelzs 7 MCG joda, 3 mikrogramus hroma, 370 mikrogramu no alumīnija, 12 mg silīcija, 0, 091 0 mg cinka un 09 mg mangāna.

Pie izmantošana vīnogu jāapzinās, ka tas satur glikozi un ogļhidrātus, kas ir nepieciešams, lai ierobežotu cilvēku skaitu, ar cukura diabētu un lieko svaru.

Vīnogas uzlabo apetīti un palielina sekrēciju kuņģa sulas, lai tā būtu patērēts ierobežotā daudzumā, un tukšā dienās izslēgti no uztura laikā.

Яндекс.Метрика