Kaloriju vīns

Vīns, kā produkts ir vīnogu sula, kas ir veikta fermentāciju. Ražošanā sarkanvīna, vienmēr izmantojiet mizas un sēklas vīnogu, jo tie satur daudz vērtīgu vielu (miecvielas, piemīt antiseptiska iedarbība uz gremošanas traktu, un flavonoīdus), kā arī aktīvi piedalīties procesos fermentācijas un infūzijas dzērienu.

Kalorijas vīns

 Kaloriju sausais sarkanvīns - 70 kcal uz 100 g dzēriena
 Kaloriju vīns (sausais sarkanais) ir apmēram 70 kcal uz 100 g produkta. Šī vīna veids ir visvairāk mazkaloriju: kaloriju pussausais sarkanvīns ir salīdzinoši augstāka, un saldie deserta vīni ir augstu kaloriju dzērienus.

Galvenā vērtība sausā sarkanvīna ir, ka tas satur sarkano pigmentu vīnogu ādas - reservatol, kas izrādījās pretvēža aktivitāte. Katehīni šāds vīns aizsargā sienas artērijās no aterosklerozes. Tajā pašā laikā, ir pierādījumi, ka vīna tanīni var izraisīt migrēnas lēkmes.

Kalorijas vīns nav vienīgais kritērijs izvēlei.   Lai nebūtu nodarīt kaitējumu viņu veselībai un veselību mīļajiem, speciālisti iesaka ēst tikai labi pazīstami vīna ražotājus ar cienīgu reputāciju tirgū.

Pērkot vīnu vajadzētu rūpīgi apsvērt iepakojumu: pudeli, etiķeti un atpakaļ etiķeti. Visi elementi nedrīkst būt redzami defekti, un etiķetes ir jābūt labi salasāms. Jūs arī ir nepieciešama, ir norādīts uz iepakojuma ir ne tikai kaloriju vīns un tā producents, bet arī zīmolu pārdošanas birojs. Netieša norāde uz produktu kvalitāti, ir corking pudeles Dabiskā korķa. Ja svece ir plastmasas, tas ir jēga izvēlēties dažāda veida vīnu.

Kopējā nepareizs ir tas, ka jaunāki par tiešu ietekmi uz kaloriju vīna un tā garša.   Patiesībā, ne visi spēj atšķirt vīniem dažāda vecuma, tāpēc, izvēloties labāk koncentrēties uz savām garšas vēlmēm un kaloriju vērtību vīna.

Lai pilnībā izbaudītu aromātu un garšu dzēriena vajadzētu arī ievērot noteikumus par ielejot to glāzēs. Baltvīniem izvēlēties kompaktāku konteinerus, un sarkanā prasa vairāk.

Iznīcināšana dzēriena palīdz saules gaismu. Šī iemesla dēļ, vīns parasti tiek pildīts pudelēs tumšā stikla (izņemot dažu balto vīnu no vīnogām), un uzglabāt dzērienu ieteicams vēsā, tumšā vietā. Ja iespējams, vēlams uzglabāšanai dod vīns horizontālu stāvokli - tas ļaus satiksmes būt slapjš visu laiku un novērstu iekļūšanu gaisa iestrādāta ražojumā.

Neskatoties uz zemo kaloriju sausā vīna un citas vērtīgas īpašības no dzēriena , Maksimālā dienas deva patēriņa veselīgu personai nedrīkst pārsniegt 100 g nekādā gadījumā nevajadzētu dzert vīnu, pat mazās devās grūtniecības laikā, jo tas var radīt būtisku kaitējumu veselībai auglim. Piesardzības pasākumi būtu dzert vīnu, lai cilvēkiem, kuriem ir tieksme uz kuperozai kā dzēriens uzlabo virspusējos asinsvadus, ieskaitot ādu.

Dzert dzert ieteicamo temperatūru, stikla jātur ar kātu; Tāpat arī vajadzētu aizpildīt to līdz malām, lai varētu sajust aromātu. Saldie un aktīvie produkti var būtiski palielināt kaloriju saturu vīnā sausā un iznīcināt vīna buķeti, tāpēc ir ieteicams dzert ar sieru, olīvām un augļiem.

Vairāki dietologi sliecas uzskatīt sausā baltvīna vērtīgs diētisks produkts. Kaloriju sausais baltvīns ir apmēram 66 kcal uz 100 g dzēriena Lai gan tas ir bagāts ar vērtīgām uzturvielām. Sausais sarkanvīns ir labvēlīga ietekme uz gremošanas olbaltumvielu un tauku, tāpēc tradicionāli pasniedz smago gaļas ēdieniem, kā arī izmantot kā marinādē uz grila un līdzīgiem ēdieniem.

Kalorijas vīna un vīna diētu

Tas nav noslēpums, ka kopīgiem diviem pretējiem viedokļiem par vīna ietekmi uz svara. Saskaņā ar vienu kaloriju sarkanvīna kā pārstāvis kategoriju alkoholisko dzērienu neizbēgami veicinās kopumu kilogramu. Tādējādi, saskaņā ar citu skatu vīnskābi diētu atšķirībā, spēj veicināt normalizācijas svaru.

Viens no galvenajiem uzdevumiem, kas ietekmē formu pieder ne tikai kaloriju sarkanvīna, bet arī dzēriena kvalitāti.   Atgūtā atšķaidīts satur svešas izcelsmes piedevas vīns ir patiešām bīstami veselībai, bet kvalitāte vīns normalizē holesterīna līmeni asinīs un veicina pareizu uzsūkšanos tauku no pārtikas ieradās.

Mēģina atrast vīnu veikalos, nedrīkst vadīties tikai pēc produkta cenu - visdārgākie vintage vīni nav paredzēts ikdienas lietošanai, garša ir saprotams tikai gardēžiem, un cena veido faktisko tirgus vērtību un milzīgu uzcenojumu.

Cheap vīna dienvidu valstis - Čīle, Argentīna, Austrālija - ir zemu cenu ar augstu kvalitāti. Turklāt produktiem šāda veida ir daudz mazāk iespējams viltota. No vairāk parastās ražotāji tradicionāli piedāvā augstas kvalitātes dzēriens Krimas, Moldovas un Gruzijas vīniem.

Ietvaros vīna diētām parādīts tikai sauso vīnu.   Ja bultiņa ir novirzīts uz pareizo līdzsvaru, tāpēc svara pieaugums ir saistīts ar barības daudzumu ēst: īpašums vīna stimulēt apetīte nav dzēsta. Protams, šis vīns diēta izslēdz izmantošanu augstu kaloriju saldajiem vīniem.

 Par vīna uzturā ir ieteicama tikai sausais vīns
 Bez kaloriju baltā vai sarkanā vīna, vēl viens postulāts vīnu diēta panes devu. Tas ir labi, ka trešais stikls atlikt, vidukļa un gurniem, līdz ar to nav atļauts patērēt vairāk nekā divas glāzes dienā. Lai veicinātu atbilstību ieteicamo devu, dzert vīnu labāk, atšķaidot to aukstu minerālūdeni.

Protams, šajā gadījumā mēs runājam par parasto sauso vīnu. Tas izmantošanas vīna metode parādījās Senajā Grieķijā un ļoti palīdz tiem, kam ir nosliece uz lieko svaru. Šodien, tas ir diezgan būtiski, un daudzas Eiropas restorāni piedāvā saviem viesiem "padzirdīti vīns" (viens no vīna divām daļām ūdens).

Pirms lemt par tēmu vīna diētu, jums vajadzētu konsultēties ar savu ārstu Kā ne tikai daudzām slimībām, bet ņemot arī dažas zāles var būt kontrindicēta kritiska regulāru alkohola lietošanu.

Lieliska alternatīva var būt, kam samazināta kaloriju baltvīnu vai bezalkoholisku sarkana, kas arī ir fenola savienojumus, kas samazina holesterīna līmeni, kā arī augļskābes stimulē gremošanu.

Яндекс.Метрика