Kaloriju kaviārs

Caviar - ir olas dažādu zivju sugu pēc īpaša attieksme. Visā pasaulē, šis garšīgs produkts ir novērtēts par uztura un garšas īpašības. Par kaloriju sarkano un melno ikru ir pārāka piens, gaļa un citi produkti.   Sarkanā un melnā - galvenie veidi kaviāru. Tomēr ir arī citas šķirnes. Katrai sugai ietver vairākas pasugas. Black ikri - kaviārs zvaigžĦveida stores, Beluga, stores, stores (stores). Red ikri - ikri sockeye, Chinook, draugs, kižučs (laši). Pink ikri - ikri sīgu, sīgas, menca, Pollock. Parastā zivju ikri (dzeltens, balts ikri) - Caviar Zander, raudas, svītrainām kefale, raudu. Nesen diezgan populārs mākslīgi olas (olbaltumvielas, aizstājējs, mākslīgā ikri). Vidējais kaloriju kaviārs ir aptuveni 230 kcal uz simts gramus produkta. Kalorijas zivju ikri delikatese šķirnēm daudz vairāk nekā komerciālo ikriem.  Kā noteikt, cik daudz kalorijas laša ikriem un stores

Šķirnes un kaloriju stores ikri

Daudzi cilvēki brīnums, cik daudz kaloriju ir teļš. Kaloriju stores ikri atkarīgs apstrādes veidu.   Tātad, atšķirt kaviāra, presētas kaviāru, kaviāra troishnuyu un yastik. Kaviārs iegūst tūlīt pēc zvejas. Olas rubbed uz sieta, atbrīvojot kviešu no yastiks (soma-apvalks). Form kaviārs tiek saglabāta. Caviar parasti pievieno nedaudz sāli nedaudz smalku sāli. Par presēta ikriem kaviārs sālītas zivis tūlīt pēc nozvejas. Tikai pēc sālīšana tas izplatījās seklā siles, nedaudz žāvētas un iztīrīt no membrānas, saspiežot speciālās tvertnēs. Sevrjugas kaviāra - labākais nospiests ikri. Tas ir delikāts aromāts un maigo aromātu. Troishnuyu olas ne pievienot sāli, un pārlej ar siltu spēcīgu sālījumu, tad throws sietu. Kad kolektora ir pilnīgi sausa, olas tiek iepakotas aizzīmogotos mucās. Yastik kaviārs sāla ar yastiks. Tas bieži vien ir sāļš, lēti kaviārs, kam ir žāvēti vai pūkaina izskatu un sablīvēta konsekvenci.

Katrs no šķirņu kaviāra, atkarībā no tā, cik svaiguma un delikatesi sālīšanai iedala trīs klasēs (otrais, pirmo un augstāko).

Kaloriju teļš svārstās 200-270 kcal uz simts gramiem produkta.   Kaloriju teļa skaits ir atkarīgs arī no tās veida. Pirmo vietu par uzturvērtību un garšu aizņem Beluga kaviāru. Par Beluga tumši pelēka vai olas sudraba krāsas ar ļoti maigu riekstu garšu. Kaloriju Beluga kaviārs ir aptuveni 237 kcal uz simts gramiem produkta (27, 2 g olbaltumvielu, 14 g tauku 2).

Par stores kaviāra olas ir mazāks un lētāks nekā Beluga. Kaviāra stores asāku garšu. Tā uzskatīja toni aļģu un jūras. Kaloriju stores ikri - 203 kcal uz simts grami produkta (28 g olbaltumvielu, 9, 7g tauki).

ZvaigžĦveida stores ikri ir delikāts aromāts un pārsteidzošu garšu. Kaloriju zvaigžĦveida stores ikri ir aptuveni 230 kalorijas uz 100 gramiem produkta.   Šo zivju olas ir mazi, bet noturīgākas nekā olu Beluga.

Atkarībā no tā, cik iepakojums kaviāra var konservi, pasterizēts un bochonochnoy. Jar kaviārs iepakotas kārbās. Tas tiek uzskatīts par labāko ikri. Tas var būt līdz 5% sāls. Bochonochnaya kaviārs iepakotas ozolkoka mucās. Šādas olas netiek ražotas vietējā tirgū. Tas ir nedaudz rupjākiem konservu kaviāru. Pasterizēts olas - ikri stikla burkās. Pēc ārstēšanas ar olām iepakota un pakļauti dubulto pasterizācijas.

Veidi un kaloriju ikri

Labākais un visbiežāk Krievijā tiek uzskatīts rozā laša ikri. Šīs zivis olas ir oranžas krāsas, vidēja lieluma, ar vieglu rūgtumu un izteiktu jūras aromātu. Visgaršīgākie kaviārs tiek uzskatīts Kets. Par Chum laša lielāks rozā lasi olas. Katrs ogu ir pārklāta ar plānu plēvi uz oranža. Ļoti noderīga ir sudraba laša ikri (kaviārs kižučs). Pie pietiekami augstu kaloriju sarkanajiem ikriem zivs ir unikāls vitamīnu saturu. Sockeye laša ikri nebauda lielu popularitāti Krievijā, bet eiropiešu vidū, tas ir diezgan populārs. Olas foreles ikri diezgan sāļa un lipīga. Caviar foreles bieži kalpoja par sviestmaizes un kanapē. Caviar ir spilgti aromātu un garšu nepiesātinātie.

Pēc ārstēšanas paņēmienā sarkano kaviāru ir tikai graudaina. Caviar pēc atbrīvošanas no zvejas yastiks iegremdē fizioloģisko šķīdumu 10-15 minūtes, tad ļauj notecēt. Tad pievieno konservantus un iepako. Red kaviārs ir sadalīta pirmās un otrās šķiras pilsoņiem. Kaloriju sarkanie ikri - 230-270 kcal uz simts gramiem produkta (31-35% olbaltumvielu, 11-18% tauku).  Pārtikas vērtība un kaloriju saturu sarkanajiem ikriem

Kaloriju rozā kaviārs ir divreiz mazāks nekā kaviāru, jo tas satur mazāk tauku.

Derīgās īpašības kaviāra

Visi olu veidiem ir augsta uzturvērtība un unikālu vitamīnu un minerālvielu sastāvu. Un ņemot vērā, cik daudz kalorijas olām, šis produkts ir ļoti noderīgs, lai izmantotu pēc slimības (piemēram, atjaunojošās un profilaktisku līdzekli). Zinātniskie pētījumi liecina, ka vielas, ko satur teļš, uzlabo smadzeņu darbību un uzlabo redzi. Caviar ir spēcīga anti-alerģiskas īpašības.

Ar regulāru lietošanu olu uzlabo asinsriti un samazina asins trombu veidošanās risku. Ikri tauki satur daudz noderīgas aminoskābes. Caviar baro cilvēka ādu noderīgas sastāvdaļas un dramatiski aktivizē ražošanu virsējos slāņos speciālo fermentu, kura apmērs ar vecumu cilvēkam ir samazināts.

Яндекс.Метрика