Kaloriju halva

Halva - pazīstams Austrumu desertu. Patiesībā ir vairāki veidi, konditorejas izstrādājumi. Cik daudz kaloriju halva? Tas ir atkarīgs no produkta sastāva un tā daudzumu. No vienas puses, uztura, kas kategoriski pret šo salduma, no otras puses, ir svara zudums diētas, izmantojot halva. Bīstams skaitlis kalorijas halva?   Mēģināt saprast šo rakstu.  Mēs rēķināmies, cik daudz kaloriju un halva pieļaujamo dienas normu par tā izmantošanu

Kaloriju dažādu šķirņu halva

Krievijā, ēdiens tiek galvenokārt patērēta halva no zemes graudu eļļas augu sēklām. Dažreiz zemesriekstu, saulespuķu, tahini, riekstu pastas. Kalorijas jebkurā halva daudzās augsto enerģētisko vērtību no tās sastāvdaļām. Šīs daļas masas halva no sēklām vai riekstiem, karameļu vai medu, kā arī īpašu putu aģents struktūra. Putas ir nepieciešama īpaša slāņveida struktūra halva. Tas var darboties kā lakrica sakne, zefīrs, kolyuchelistnika vai olas baltumu.

Kaloriju halva no saulespuķu sēklām ir 523 kilokalorijas uz 100 gramiem. Tas var būt tikai trešdaļa kaloriju vajadzībām dienā daudziem pacientiem ar aptaukošanos. Turklāt, ir vērts atzīmēt, ka pasta ir smags. Pat neliels gabals var svērt 100-150 gramus. Kaloriju zemesriekstu halva ir nedaudz mazāka nekā saulespuķes.   Uzturvērtība šis produkts ir aptuveni vienāda ar 500 kalorijas. Zemesrieksti ir labvēlīga vitamīnu un minerālvielu sastāvu. Ēšana halva, var būt noderīga, lai osteoporoze, depresija, atmiņas zudumu. Bet veselība ir pietiekami ēst 20-30 gramus dienā.

Cik daudz kaloriju halva, paturot prātā tahini halva? Tahini sauc salduma no zemes sezama sēklas. Garša ir līdzīga zemesriekstu pastas. Tas ir īpaši populārs Balkānos un Tuvajos Austrumos. Kaloriju halva šajā klasē ir aptuveni 510 kalorijas. Riekstu pastas - dažādas pistāciju, mandeļu, Indijas, riekstkoks. Halvah kalorijas šajā gadījumā varētu būt 500-575 kcal uz 100 gramiem.   Citas piedevas var vēl vairāk palielināt kaloriju saturu halva. Ja jūs ēdat šo produktu, pievienojot šokolādes, kakao, rozīnes, tad jābūt gatavam uz vēl lielāku enerģētisko vērtību. Tā, piemēram, kaloriju saturs halva šokolādes ir aptuveni 535 kaloriju.

Mūsu valstī ielīmēt no miltiem, dārzeņiem, piena, kokvilnas Candy gandrīz pārdots. Mums vēl nav pazīstami ar šo sākotnējo austrumu saldumiem. Kaloriju halvu šādas retas šķirnes var būt 300-500 kalorijas, kas ir arī diezgan daudz.  Kaloriju halva - zemesriekstu, saulespuķu, tahini, rieksts

Kalorijas halva un cīņa par kādu

Protams, tradicionālā medicīna iesaka atteikties jebkura veida produktu, lai tiem, kam ir liekais svars. Kalorijas daudz halva, un pat nelielu daļu var pilnībā noliegt ierobežojošu diētu . Dažus gabalus konfektes var būt vairāk pārtikas vērtība nekā standarta pusdienām vai vakariņām. Taču tagad daži dietologi apsvērt halva kā sastāvdaļu svara zudums diētas. Kaloriju halva ir ļoti augsts, bet tā ir arī iezīme, un spēja apspiest apetīti uz ilgu laiku. Pēc 30 gramiem halva daudz justies pilnība, kas ir gatavi atteikties no ēšanas. Ja citi veidi, kā zaudēt svaru, jums nešķiet pārāk pievilcīgi, mēģināt zaudēt svaru, izmantojot diētu, pamatojoties halva. Dienas laikā, jūs varat ēst 200 gramu produkta. Kaloriju halva, par summu aptuveni vienāda ar 1000-1050 kalorijas. Bez saldumi dienā var izmantot neierobežotu daudzumu pārtikas izejvielu dārzeņiem (gurķiem, tomātiem, kāposti). Veldzēt slāpes būtu nesaldinātas tējas vai dzeramo ūdeni. Ēšana uz šo sistēmu, var būt aptuveni 3 dienas, bez kaitējuma veselībai. Kaloriju halva ar šādu diētu nekaitēs skaitli.   Sakarā ar to, ka konditorejas izstrādājums ir pārāk bagāts ar cukura un tauku, piemēram, bada diētas laikā gandrīz nevar sajust.

Яндекс.Метрика