Kaloriju skumbrija

Otrs nosaukums makreles - skumbrijas. Lielākā daļa cilvēku veikt zivis tauku, tāpēc neuzskatu, ka tas ir ļoti noderīgi. Tas ir dabiski, ka makreles ir pietiekami augsts kaloriju, jo un tauku saturs tajā ir liels.   Bet pāri visam, šī zivs ir milzīgs ieguvums cilvēkiem. Tauki, olbaltumvielas, minerālvielas un kalorijas skumbrijas

Fat skumbrija apstrādā cilvēka organismā ir daudz ātrāk nekā dzīvnieku taukus. Turklāt tā satur lielu daudzumu polinepiesātināto taukskābju, kas nepieciešami vispārējo labklājību, veselību un skaistumu mūsu ādas, gļotādu, locītavu, asinsvadu un matiem. Tāpēc, atmest to iekļaušanu uzturā zivis, vismaz aiz neuzmanības.

Sastāvu un kaloriju saturu makreles

Skumbrija attiecas uz treknās zivis. 100 g ir 13-30 gramus tauku; 68 g ūdens; -18g Olbaltumvielas, nepiesātinātās taukskābes, -70

Gaļa skumbrijas, kā arī, un visas pārējās sugas jūras pārtikas zivju, bagāti ar vitamīniem, makro un mikroelementus. Šī zivs var uzskatīt perfekts multivitamīnu kompleksu, jo mums pēc būtības. No skumbrijas gaļa satur vitamīnus B ,, A, C, D, H, PP, K. Papildus augstas kaloriju, skumbrijas bagāta ar makro- un mikroelementu Nepieciešams normālai darbībai cilvēka organismā:

 • Fosfors;
 • Kālija;
 • Kalcija;
 • Magnija;
 • Nātrija;
 • Iron;
 • Jods;
 • Cinks;
 • Fluora atoms;
 • Vara;
 • Mangāns;
 • Cobalt, hroma, niķeļa, mobilo.

Kopā 300, 0 grami makreles filejas ir spējīga nodrošināt pieaugušo ikdienas norma fosfora. 400, 0 grami gaļas Šīs zivis ir 100% pārklāti ar nepieciešamību pēc nepieciešamības, lai mēs varētu ķīmiskiem elementiem, piemēram, kāliju.

Cik kalorijas makreles?

Par skumbriju ķīmisko sastāvu ietekmē dažādi faktori: vecums, vietā, kur tas tika pieķerts, laiks utt Caught in ziemeļu platuma grādos no zivīm ir ļoti tauki. Dažreiz tauku saturs tajā ir 30%. Tāpēc, kaloriju skumbrija šajā gadījumā būs ļoti augsta.   Un citos gadījumos, tā tauku saturs ir divas reizes zemāks, tātad, skumbrijas kalorijas sastāvēs mazāk.

Kaloriju Atlantijas skumbrijas vidējais tauku uz 100 g ir aptuveni 200 kcal. Kaloriju skumbrijas var mainīties jebkurā virzienā vidēji par 50 kalorijas. Tā galvenokārt skar tauku saturu.

Derīgās īpašības skumbrija

Diemžēl mūsu valsts virtuvi un lielākajā daļā citu NVS valstīm - īpaši makrele nav izplatīta. Kā redzams sastāvā, tā ir bagāta ar vitamīniem un mikroelementiem, piemēram noderīgi cilvēka ķermeni nepiesātināto taukskābju. Turklāt, barības vielu saturs tajā ir pietiekami augsta, bet kaloriju skumbrijas, jo liels tauku saturs ir arī nav mazs.

Zivju eļļas priekšrocības ir pateikt neviens nevēlas. Skumbrija ir tā dabiskā avots. Un, kad patērē gaļu šīs zivis, piemēram, nepatīkama garša zivju eļļa, kuru daudzi joprojām atceramies no bērnības, absolūti nav jūtama. Zivju eļļa aizsargā šūnas pret iekļūšanu brīvajiem radikāļiem un nostiprina šūnu membrānu. Tas viss ir lielisks novēršana dažādiem audzējiem.

Zivis ieteicams lietot ne tikai pieaugušajiem, bet arī bērniem, neskatoties uz lielo kaloriju saturu skumbrijas. NVS valstīs, galvenokārt izmanto, lai ēst sāļš vai kūpināta skumbrija, un tas nav ļoti noderīga un. Cik kalorijas pelamīdām un vai tās izmantošanu, svara zudums

Receptes cooking makreles ir tik daudz. Bērniem, to var izbāzt. Viena no priekšrocībām šīs zivis ir trūkums gaļas viņas mazās kauliem. Tas nodrošina organismu ar smalku fosforu, kalciju, jodu, taukos šķīstošo vitamīnu un polinepiesātinātajām taukskābēm.

Tātad, cik daudz kaloriju ir makreles? Atbilde uz šo jautājumu būs atkarīga ne tikai no tā tauku saturu, un sagatavošanas metodi. Vairāk eļļa, ko izmanto, gatavojot ēdienu, kaloriju un skumbrija būs vairāk.

Sālītas un kūpinātas skumbrijas nav ieteicams lietot cilvēkiem ar kuņģa-zarnu trakta slimībām, nieru un sirds un asinsvadu sistēmu. Īpaši taukskābju, neatkarīgi no sagatavošanas metodi būtu jāizslēdz no uztura cilvēkiem ar aknu un žultsceļu slimībām. Un, protams, jo augsto kaloriju saturu makreles nav jāiekļauj izvēlnē aptaukošanās. Citos gadījumos, kontrindikācijas tās lietošanai tur.

Яндекс.Метрика