Kaloriju aknu

 Kaloriju aknu vistas - 140 kalorijas uz 100 gramiem
 Aknas - populārs blakusprodukts, no kura var pagatavot daudz ēdienus. Cilvēki, kuri rūpējas par savu svaru, ir jāapzinās kaloriju aknu dažādas izcelsmes - vistas, liellopu gaļas, cūkgaļas . Tas palīdzēs precīzāk izplatīt enerģētisko vērtību uztura dienā.

Kaloriju vistu aknas

Vistas aknas ir ļoti mīksts uz aukslējām, un ir garšīgi produkts daudzās valstīs. Ēdieni no tā iegūst garšīgs un labi apmierināt izsalkumu. Kaloriju vistu aknas 100 g produkta ir 140 Kcal. Šie skaitļi ir salīdzināmi ar liellopu gaļu.

Attiecībā uz uzturu, ir svarīgi izvēlēties labas kvalitātes vistas aknas:

  • Ar spīdīgu gludu virsmu (sertifikāta svaigumu produkta);
  • Brūnā krāsā;
  • Bez dažādiem ieslēgumi vai asins recekļu;
  • Ar izsmalcinātu raksturīgu smaržu aknām.

Poor aknas brīvs konsekvence. Ja tā sabruks, tas nozīmē, ka tā ir vairākkārt atkausēti un atkārtoti sasaldēt.

Dažādas Realizētā termiskās apstrādes ietekmēs arī kaloriju aknas . Tādējādi, kaloriju saturu aknu sautēti vistas aptuveni 164 kalorijas, vārīti (vārīti) zemāko - 152 kcal. Kaloriju ceptas aknas ir visaugstākā, un ir 181 kcal.

Papildus zemu kaloriju vistas aknas ir noderīga arī ar to, ka tas ir daudz folijskābes un B vitamīnu, un 100 g produkta satur dienas likmi dzelzs. Tāpēc šis produkts ir neaizstājama anemias dažādas izcelsmes, arī grūtniecēm. Ja mēs salīdzinātu sastāvu un daudzumu olbaltumvielu aknās un bekonu vistu un kaloriju vistas aknām, tie ir gandrīz identiski. Bet vitamīnu un B grupas aknās ir daudz vairāk nekā krūts.

Kaloriju liellopu aknas

Liellopu aknas ir arī labs jūsu veselībai - tajā ir maz tauku, daudz proteīna, aminoskābes un vitamīnus. Kaloriju liellopu aknas ir zemāka nekā vistas. Vārīta 100 produktu veido tikai 127 kalorijas.

Tas mazkaloriju aknas padara to par vērtīgu produktu sagatavošanai diētu aptaukošanās un liekais svars .

Aknas ir ieteicams veikt obligāto komponentu izvēlnē aktīvo smēķētājiem, jo ​​tas spēj neitralizēt kaitīgo ietekmi nikotīna un darvas. Tā satur antioksidantus stiprina šūnu membrānas un kavē veidošanos vēža šūnas.

Maziem bērniem liellopu aknas ir labāk nevar iekļaut ēdienkartē, jo tas satur daudz keratīna un pietiekami smags, lai sagremot.

Kaloriju cūkgaļa aknu

 Kaloriju cūkgaļas aknas - 109 kcal uz 100 gramiem
 Cūkgaļa aknu - garšīgs un noderīgs blakusproduktu, kas arī piedāvā zemas izmaksas. Par cūkgaļas aknu daudz aminoskābes un vitamīni ir viegli sagremojama forma. Kaloriju cūku aknas, salīdzinot ar gaļas un citu dzīvnieku izcelsmes produktu, ir neliels.

Maltītes tiek gatavotas no cūku aknas, ir svarīgi izvēlēties pareizo. Svaigas aknas vienotu krāsu, gluda virsma ar elastīgu, viegli saldu smaržu zemu intensitāti.

Kaloriju cūku aknas 109 kcal uz 100 g produkta . Par kaloriju aknu ietekmēs tās sagatavošanas metodi un pievienot citas sastāvdaļas pārtiku. Tā, piemēram, kaloriju ceptas aknas būs lielāka sakarā ar to, ka augstas kaloriju tauku cepšanai izmanto. Bet kaloriju sautētas aknas nav tik liels, kā cepta, kā sautētas aknas, galvenokārt ūdenī ar nelielu daudzumu augu eļļas.

Pavārmāksla cūkgaļas aknas ir savas īpatnības. Tāpēc, ka tas nav garša rūgta un kļuva mīkstāki, pirms vārīšanas ir labākais, lai uzsūktu piena produktu. Sāls aknu labāk beigās vārīšanas, tas padara to ne tik grūti.

Salīdzinoši zems kaloriju cūka aknas - arguments, lai to iekļautu sarakstā veselīgas pārtikas.

Яндекс.Метрика