Kaloriju krēms

Cream - iecienīta daudzu piena produkts, kas tiek iegūts no pilnpiena. Krēms ir augsts tauku un kaloriju saturu. Mēs varam nopirkt veikalos Dabas pasterizēta krējuma dažādu sastāvu. Ja tauku saturs tajos ir 8-20%, tie tiek uzskatīti krējums parastā, un ja lielāks - tauki.

 Lai noteiktu, cik daudz kaloriju krējuma, ir nepieciešams zināt, kas saturu piena tauku
 Cik daudz kaloriju krējuma, tas ir atkarīgs no satura piena tauku.   Jūs joprojām varat iegādāties konservus vai sausu dabisko krēmu. Lai sagatavotu viņus pārtikai, tas ir nepieciešams pievienot noteiktu daudzumu šķidruma. Arī tauku dabīgā krējuma piena olbaltumvielu Šobrīd (apmēram 3, 5%), laktoze (apmēram 4, 5%), minerālsāļiem, vitamīniem dažādās grupās. Sakarā ar augstu barības vielu krējumu izmanto klīniskajā uzturu.

Plaši izmanto šo produktu un ēdienu gatavošanā. Treknās krēms tiek saputota par stabilu putām, tos pievieno saldajiem ēdieniem un konditorejas izstrādājumiem. Jo izrādās krējumu, sviestu. Pēdējos gados, bieži pārtikas rūpniecībā izmanto aizstāt dabas krēms - "augu krēms". Šis produkts ir izgatavots no kokosriekstu, palmu, palmu augu eļļām. Šis krājums ir ļoti augsta enerģētiskā vērtība.

Sakarā ar šo kaloriju krēmu augu izejvielas ir ļoti augsta.   Dabiskās augu krējuma aizstājēju sastāvs vienmēr ir skābuma regulētāji, stabilizatorus, emulgatorus, krāsvielas un smaržvielas. Protams, šāds produkts ir ievērojami mazāka par dabisko uzturvērtību krējumu. Bet skaidrs uzvarētājs cenā. Un veģetācija un dabas krēms ir patīkama garša.

Daudzi cilvēki, piemēram, produkta, un, saskaroties ar nepieciešamību ievērotu ar zemu kaloriju diētu, nezinu, vai pilnībā atteikties krēmu. Pēc kafijas ar krējumu, deserti no augļiem un ogām, ar krējuma mērci var veikt persona ļoti novājēšanu izvēlne vilinoši. Vai ir daudz kalorijas krēmu?   Ciktāl tas attiecas uz enerģijas bagātu ēdienu, izmantojot krēmu?

Kaloriju krējums dažādu veidu pilnpiena

Pirmkārt uzskatu kaloriju krējums, kas iegūts tikai no pilnpiena. Kaloriju krējums 10% tauku ir 118 kilokalorijas uz 100 gramiem. 100 gramu daļa produkta 10 gramiem piena tauku, 3 grami olbaltumvielu, 4 grami ogļhidrātu. Šāds neliels daudzums krēmu var iekļaut uzturā cilvēkiem ar lieko svaru. Bet tikai ar nosacījumu, ka kopējais kaloriju menu dienā nepārsniedz mērķlielumus.

Labākais pieteikums šajā izstrādājumā var uzskatīt kopā ar lietošanu svaigu augļu un ogu. Cook šis deserts: 150 grami svaigu ogu (avenes), piparmētru lapas, 50 g krējums 10% tauku. Kalorijas krējuma šī daļa ir tikai 59.   Kopējā enerģētiskā vērtība pārtikas būs 122 kilokalorijas. Ogas var ņemt un sasaldēt. Viņiem nav nepieciešams atkausēt. Vienkārši noslaucīt blenderī un pārlej krējumu. Kaloriju reti izmanto 15% krējumu - 160 kalorijas.

Kaloriju krējums 20% ir 206 kilokalorijas uz 100 gramiem. 100 gramiem krējuma 20 grami tauku, 2 grami olbaltumvielu un 3 grami piena ogļhidrātu. Šāds krēms Pēc atdzesēšanas viegli saputota par biezu putu un ir patīkama pilnīga garšas garšu. Tos izmanto klīniskajā uzturu kritiski slimi un ievainoti. Bet produkts nav piemērots tiem, kas cenšas zaudēt svaru vai vienkārši skatoties savu svaru. Pat neliels daudzums šādu krēmi var izraisīt ievērojamu kaitējumu skaitli.

Kaloriju 35% tauku krēms - 340 kalorijas uz 100 gramiem.   Viena porcija (100 g) satur 35 gramus tauku, 3 gramus piena cukuru (laktozi) un 2 grami olbaltumvielu. Šādu krēmu var putukrējumu ar putu vienkāršu slotu pat bez dzesēšanas iekārtas. Protams, pievienojot līdzīgu ierīci izvēlnē, jūs riskējat labāk. Tie, kas cieš no aptaukošanās vai liekā svara, produkts ir absolūti kontrindicēta. Kaloriju-krēms sausā veidā ir īpaši augsts.

Standarta sausais krējums 42% tauku. Tie ir izgatavoti no standartizētā krējuma, žāvēšanas un izsmidzināšanas žāvēšanas process. To kaloriju saturs ir 579 kalorijas uz 100 gramiem produkta. Tie var pat uzglabāt bez dzesēšanas iekārtas. Šie krēmi var izmantot rūpniecībā un mājās. Bet kaloriju krējums šāda veida ir pārāk daudz, tāpēc tie tiek dzēsti no izvēlnes aptaukojušos cilvēku.

Kaloriju krējums augu tauku

 Kaloriju-krēms sausā veidā ir 579 kcal uz 100 g produkta
 Augu eļļa vairāk kaloriju nekā piena taukiem. Sakarā ar šo, kaloriju krēms no augu izejvielām ir arī ļoti augsts.   Tomēr augu tauki krēms var būt zemāka nekā dabiskā matu. Zemākais procents ķermeņa tauku produktu šajā kategorijā - 4.

Cik daudz kaloriju krējumu no augu valsts izejvielām? Visplašāk izmanto sauss krēms (piemēram, kafija 3-in-1). Viņu kaloriju - 543 kcal uz 100 gramiem, un tauku saturs ir 35%. Jūs joprojām varat atrast sojas krējums 29% tauku. Kaloriju krējums šāda veida 510 100 gramiem. Mazkaloriju sausā dārzeņu krējums 4% tauku 75 kalorijas uz 100 gramiem. Ja jūs varat iegādāties šo produktu, justies brīvi izmantot to kafiju vai desertu.

Kaloriju dažus ēdienus ar krēmu

Krēmīga mērce tiešām patīk vārīšanas. Tā ražošanai, izmantojot dabas krējumu, sviestu un miltus. Šis pildījums dod ēdieniem pikantu, biezs, vienmērīgu garšu. Šī mērce ir neaizstājama vairāku zivju, dārzeņu un gaļas ēdieniem.

Kaloriju krējuma mērci - 468 kalorijas uz 100 gramiem.   Tā sastāv no 52% tauku. Šī mērce, protams, ir jāizņem no uztura diētu virs liekais svars vai augsts holesterīna līmenis. Kaloriju krējuma mērci, izmantojot zemu tauku krēms ir nedaudz mazāks. Tas var būt aptuveni 400 kalorijas. Bet pat šajā gadījumā šāds izstrādājums ir augsts kaloriju.

Biezpiens ar krējumu, arī ir ļoti populārs ēdiens. Ja esat lietojis zemu tauku biezpienu un krējumu 10%, kalorijas būs 120 kcal uz 100 gramiem, kas ir diezgan pieņemams cilvēks zaudēt svaru. Mīļais mūsu valstī kafijas ar krējumu un cukuru ir 25 kalorijas kaloriju uz 100 gramiem gatavā dzēriena.

Tādējādi, krēms - tas ir vērtīgs produkts ar augstu uzturvērtību. Kaloriju-krēms jebkāda veida ir ļoti augsts.   Tāpēc tie ir gandrīz pilnībā izslēgt no uztura liekais svars. Arī šis produkts nav piemērots augstu holesterīna līmeni asinīs. Vismaz bīstami skaitlis izmantot krējumu ar tauku saturu 10% vai mazāk. Trauki šie krēmi var būt nelielos daudzumos uzturā ir pieņemami tiem, kuri seko skaitlis.

Яндекс.Метрика