Kaloriju cepumi

Sausiņi - viens no iecienītākajiem ēdieniem. Custom sausiņi pirmo reizi parādījās muskuspīļu. Karstā laikā, Lieldienu maize no izžūšanas saulē. Iedzīvotāji muskuspīļu vispirms centās, lai uzsūktu sauso kūka ūdenī. Sausiņi mīlēja ar bērniem un pieaugušajiem. Tas ir īstenojams, un vienkāršas maltītes var iegādāties jebkurā veikalā vai izveidot savu. Sausiņi - grauzdēta maize, miltu izstrādājumi ar zemu mitruma līmeni. Tāpēc, kaloriju cepumi maize ir gandrīz tāds pats kā parasto maizi kā krekinga žāvē maizi. No maizes drupatas šajā derīguma maizes produktu apstrādes laikā ir ievērojami palielinājies. Kaloriju skaits rīvmaizē ir atkarīgs no metodes to sagatavošanā.  Kaloriju cepumi: saldais - ar tēju un svaigi - Hot pirmie kursi

Sastāvs, lietošana un kaloriju krekeri

Diezgan daudz šķiedrvielu krekeri, viņiem ir visas nepieciešamās sastāvdaļas cilvēka organismā (kālijs, fosfors, magnijs, kalcijs, kālijs). Kaloriju cepumi ir diezgan augsts, jo tie satur daudz ogļhidrātu. Tomēr krekeri ir ļoti viegli sagremot. Tiek uzskatīts, ka šis produkts var dot savu ķermeņa nepieciešamo enerģijas veicināšanai, bet tas nav celms jūsu kuņģī too. Tieši tāpēc krekeri ieteiktās jāiekļauj diētā šajā atveseļošanās periodā pēc operācijas, jo saindēšanās gadījumos.

Priekšrocības un kaloriju skaitu rīvmaizē nosaka izejvielu, no kura tie ir izgatavoti. Kaloriju drupatas maizes veikti bez piedevām, ir vienāda ar 392 kcal uz simts gramos produkta.   Un, ja jūs uzskatāt, ka viens cepums sver aptuveni 17. līdz 25. gramus, attiecīgi, kalorijas rīvmaizi satur 75-100 vienībām.

Krekeri iedala divos galvenajos veidos - Full aromātu un vienkāršu. Sviesta cepumi izgatavoti no kviešu miltiem pirmās vai otrās pakāpes, cukura un tauku. Lai pievienotu aromāts un garša ar tiem, dažādas piedevas pievieno. Pilna piegaršu krekeri, bet kaitīgi organismā. In kaitējumu organismā, šāda veida cepumu līdzīgi iedomātā maizes. Vienkāršas cepumi var būt izgatavoti no rudzu, kviešu, rudzu un kviešu miltiem. Vienkāršā crunches lietderīgi izmantot, nevis svaigas maizes gremošanas problēmām, jo ​​tie ir pilnīgi sagremojams.

Cik daudz kaloriju krekeri dažāda veida?

Dažāda veida krekeri ir dažādas enerģētisko vērtību. Tādējādi, kaloriju saturs maizes drupatas ir aptuveni 395 kalorijas, kaloriju krekeri ar cukuru - 413 kcal uz simts gramiem produkta, kaloriju cepumi ar rozīnēm vienāds apmēram 411 kalorijas uz simts gramiem produkta,   kaloriju krējumu un krekeri ir aptuveni 400 kcal uz simts gramus produkta.  Kaloriju melnas krekeri, baltmaizi un smalkmaizītes no

Kaloriju krekeri ar dažādām garšām, ir ļoti atšķirīgs. Kaloriju krekeri ir uzlabota, pievienojot tiem aromatizētājiem, eļļas, sāļi. Kaloriju krekeri satur aptuveni 342 (10, 8 gramus proteīna, 61 gramus ogļhidrātu, 3, 5 grami tauku). Ievērojams skaits kalorijas krekeri, jo tie ir cepts taukos, bet tas palielina kaloriju krekeri par aptuveni 30%.

Recepte pikantas krekeri no rupjmaizes

Lai sagatavotu grauzdiņiem nepieciešams veikt rupjmaize (svaigas vai sastāvējies) un to sagriež mazos šķēles. Tad šķēles sāls mērenību abās pusēs. Panna ar olīvu vai saulespuķu eļļa ļoti karsts, un maigi nevienai vārīti šķēles maizes. Slāņa eļļas pannā augstumam jābūt apmēram 2-3 mm. Tiklīdz gabaliņi maizes grauzdiņi, no vienas puses, ir nepieciešams nekavējoties vērsties tos vairāk nekā uz otru pusi. Galvenais nav overcook grauzdiņiem, vai arī tie kļūs sastāvējies. Lai samazinātu kaloriju krekeri, jūs varat cept maizes šķēles krāsns nav maza uguns.

Яндекс.Метрика