Kaloriju ievārījums

Jam - deserts, ko iegūst vārīšanas augļus vai ogas (un dažreiz dārzeņi) ar maksimālo saglabāšanas integritāti produktu veidiem. Ražošanā ievārījums cukurs tiek izmantots kā konservantu ilgstošai glabāšanai.

 Vidējais kaloriju jam 100 g - 245-285 kcal
 Kas kaloriju ievārījums atkarīgs no receptes, ar kuru tā ir sagatavota, un konkrētāk - par summu cukura uz kilogramu izejmateriāla, saturu ogļhidrātu produktā, laiku termiskās apstrādes, no sīrupa blīvuma un ūdens daudzuma tajā. Vidēji kaloriju ievārījums - 245-285 kcal / 100 g, bet, ja fruktozes nevis cukura lietošanu, kaloriju ievārījums būs daudz mazāk - 150-155 kcal / 100 g

Lai gan kaloriju jam izmantot kā deserts ir vēlams, jo tas ir pilnīgi dabisks produkts Uzturēta dažādas biopieejamības grādus izmanto tās sagatavošanā augļiem un ogām. Piemēram, gandrīz pilnībā saglabā vitamīnus ievārījumu melno un jāņogu, smiltsērkšķu, āboliem. Tāpat kā jebkuru produktu ar augstu saturu kalorijas, ievārījums būtu patērē mērenību, bet tas ir iespējams izvēlne ir labāk aizstāt konfektes veikalu uz pāris karotes noderīgu un garšīgu ievārījumu par tēju.

Samazināt kaloriju ievārījumu var būt, ja viņa pavārs augļi un ogas ar minimālo siltumspēju, piemēram, pīlādži, smiltsērkšķi, bārbele, ķiršu un tamlīdzīgi, un cukura aizvietotāju medu, fruktozes vai stevia.

Cik daudz kaloriju ir ievārījums

Kaloriju ievārījums sagatavots ar tādu pašu summu cukura dažādu augļu un ogu uz 100 g:

  • Cherry - 230 kcal;
  • Aronijām - 246 kcal;
  • Persiki - 248 kcal;
  • Āboli - 254 kcal;
  • Cidoniju - 263 kcal;
  • Zemeņu - 264 kcal;
  • Aprikozes, upeņu - 265 kcal;
  • Bumbieri, zemenes - 271 kcal;
  • Aveņu - 275 kcal;
  • Plūmes - 281 kcal.

Rudenī un ziemā ievārījumu - lielisks avots vitamīnu, minerālvielu, šķiedrvielu, minerālsāļus, kas ir diezgan labi saglabājušās produktā pat pēc termiskās apstrādes.

Kaloriju-piecu minūšu jam

Ja ilgtermiņa uzglabāšanu ievārījumu izmantot sterilizāciju, termiskā apstrāde process var samazināt, lai palielinātu saglabāšanu bioloģiski vērtīgo uzturvielu. Cukurs ievārījuma piecu minūšu recepte prasa divreiz mazāk nekā parasti, tāpēc skaits kaloriju ievārījums būs gandrīz puse zemāk.

 Kas kaloriju ievārījums atkarībā no receptes
 Ogas vai augļi pārkaisa ar cukuru, uzstāja, atbrīvojot sulu, vai cieto augļi un ogas ar biezu ādu ir piepildīta ar cukura sīrupu. Sīrups vai sula attīstījusies laika gaitā drošinātājiem, celta līdz vārīšanās temperatūrai ar 5 minūšu vārīšanās iegremdēts augļiem vai ogām. Ievārījuma pildīta sterilā traukā un hermētiski noslēgtas ar, uzglabāt to sausā un vēsā vietā.

Īpaši ieteicams sagatavoties šo recepti aveņu, smiltsērkšķu, Kalinovoye, Rowan un jāņogu ievārījums - lielisks vitamīnu avots ziemai, to bieži izmanto, lai novērstu un ārstētu saaukstēšanos. Zemāks kaloriju ievārījums, kas tiek izmantots, lai ārstētu, mazāk slodzi uz neveselīgu ķermeni un virs terapeitisko produkta vērtību.

Lai gan kaloriju ievārījumu - brīnišķīgu desertu un skaistā dabas mājas ārsts.   Harvest Jam nākotnē jābūt tādā līmenī, kas apmierinātu ģimenes ziemā. Ilgs glabāšanas laiks, sukādes ievārījums turklāt overabundance cukura, neviens cits uzturvērtība vēl nav. Ēd jam arī būtu saprātīgi. Dažas ēdamkarotes dienā nebūs pievienot liekiem kilogramiem, bet ķermenis sniegs noderīgus un nepieciešamās uzturvielas.

Яндекс.Метрика