Kaloriju kartupeļi

Krievijā, kartupeļi pelnījis cieņu. Gan bērni, gan pieaugušie mīlu dažādus gardus ēdienus no šo augu. Kaloriju kartupeļu ir pietiekami augsta.   Tāpēc tiem, kas vēro savu svaru, ir spiesti ierobežot savu patēriņu. Kalorijas uz 100 gramiem kartupeļu skaits ir atkarīgs no augu, gadalaiku un metodi vārīšanas. Šajā rakstā mēs cenšamies saprast, kas patieso kaloriju saturu kartupeļos un ēdieniem no tā. Vai ir nepieciešams, lai pilnībā atteikties kartupeļus, lai zaudēt svaru.  Kaloriju jaunie kartupeļi un kartupeļu biezeni

Sastāvu un kaloriju saturu kartupeļos

Kartupeļu ir avots komplekso ogļhidrātu. Tas ir saistīts ar to augsto enerģijas blīvumu kartupeļu vairāk nekā citiem dārzeņiem. Tuvākais enerģētiskā vērtība uz kartupeļiem burkāni un bietes tuvojas. Tomēr lielāka kaloriju kartupeļu vismaz divreiz nekā citi dārzeņi.   Katrs 100 gramus kartupeļu satur aptuveni 18 gramus komplekso ogļhidrātu, galvenokārt cieti. Kaloriju Kartupeļu veidojas galvenokārt uz viņu rēķina. Kartupeļu olbaltumvielas mazāk nekā 2% tauku un mazāk kā 0, 5%. 100 gramos izejvielu kartupeļu apmēram 77 kalorijas.

Protams, Krievija nav izmantojusi šo dārzeņu RAW. Kulinārijas apstrāde palielina kaloriju kartupeli.

Kaloriju vārītiem kartupeļiem

Vieglākais un vairums uztura veids cooking kartupeļiem ir novārījums. Kaloriju vārīti kartupeļi bez ādas ir aptuveni 86 kalorijas uz 100 gramiem.

Plaši izmanto metodi, vārot kartupeļus viņu ādām - "vienādi". Šajā gadījumā, kaloriju saturs no vārītām kartupeļu ir 78 kcal uz 100 gramiem. Protams, reālā atšķirība enerģētisko vērtību pie vārītiem viņu ādām un mizotiem kartupeļiem tur. Kalorijas kartupeļu "vienādi" būs daudz, bet svars pārtiku neēdamām daļām - mazliet vairāk.   Still, dietologi iesaka vārīt kartupeļus viņu ādām. Tas palīdz saglabāt vairāk noderīgas īpašības dārzeņu. Pēc kartupeļiem ir vislētākie avots antioksidantiem, kālija, fosfora un askorbīnskābe.

Kaloriju vārītus kartupeļus mazāk nekā daudziem citiem produktiem. Piemēram, maize, griķi, makaroni, banāni pārspēt kaloriju kartupeļus. Tomēr, lai nekaitētu skaitli vajadzētu ēst vārītus kartupeļus bez sviesta, krējumu vai majonēzi. Tas ir labākais, nevis izmantot jebkāda veida mērces. Ka tauki no šīm piedevām palielina kaloriju kartupeļu ēdienus.

Kaloriju kartupeļu biezeni

Kartupeļu biezenis ir daudz receptes. Šo ēdienu var būt ar zemu kaloriju, ja sagatavots ar ūdeni vai vājpiena. Kaloriju kartupeļu biezeni šajā gadījumā ir 86 kcal uz 100 gramiem. Bet, ja piens ir tauku un sagatavošanā ēdienu lietot sviestu, tad biezeņi izrādīties ļoti bagāti ar kalorijām. Kaloriju kartupeļu biezeni par šo recepti - ne mazāk kā 120 kalorijas uz 100 gramiem.

Kartupeļu biezenis ietver izvēlnes bērnu iestādēs, slimnīcās un sanatorijās. Šis ēdiens ir viegli sagremot, un tiek uzskatīta par vienu no visvairāk delicious un vienkāršu Piedevas. Daudzi dod priekšroku kartupeļu biezeni, tā vietā, makaroni, graudaugu, rīsu. Kaloriju kartupeļu biezeni, nav tik liels, lai atteikties no tā. Mēģiniet pievienot pēc iespējas mazāk tauku, kad jūs pavārs biezenis. Tad tas būs izrādīties ļoti uztura. Kalorijas kartupeļiem nav ļoti daudz. Kartupeļu biezeni garša uz ūdens var uzlabot, izmantojot dažādas garšvielas.

Kaloriju kartupeļi

Jebkura eļļa - avots liekās kalorijas. Sviests 100 grami satur 748 kalorijas. Kaloriju saturu augu eļļu, olīvu vēl joprojām ir augstāks nekā krējumu (apmēram 900 kcal).

Kaloriju kartupeļi trīs reizes lielāks nekā vārītas.   Tas ir apmēram 205 kilokalorijas uz 100 gramiem. Saute kartupeļi un var cept. Daudzi ir atkarīgi no kartupeļiem. Bet, diemžēl, ik pēc 100 grami trauka satur 275 kalorijas.  Kaloriju kartupeļi un ēdieni no tā

Kaloriju kartupeļi no ātrās ēdināšanas restorāni, ir vēl lielāks - 320 kalorijas. Ja jūs vēlaties zaudēt svaru, jums ir jāatsakās no ceptiem kartupeļiem no kartupeļiem un ceptus kartupeļus no "McDonalds".

Kalorijas kartupeļiem dažādu šķirņu

Dažādu kartupeļu šķirņu satur dažādas summas cietes, un līdz ar to kalorijas. Jo lielākā daļa tradicionālās kartupeļu šķirnes, kas bagāts ar ogļhidrātiem pakāpē "labs", tie satur mazāk dažādas "Volzhanin" un "Flight". Attiecīgi, tas ir augstākais kaloriju kartupeļu šķirne "Welcome".

Kalorijas kartupeļiem uzkrājas pakāpeniski pa vasaru.   Ciete uzkrājas lielos daudzumos līdz rudenim. Sakarā ar šo kaloriju jauno kartupeļu zemāk. Jo sākumā un vasaras vidum kartupeļus var ēst bez bailēm, lai iegūtu labāku. 100 gramos kartupeļu kopējiem 12 grami ogļhidrātu. Kaloriju jaunos kartupeļus aptuveni 60 kalorijas.

Яндекс.Метрика